عملکرد روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم تشریح شد

عملکرد روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم تشریح شد

به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی؛

عملکرد روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم تشریح شد

به مناسبت این روز، سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم  به تشریح عملکرد این امور در سال گذشته پرداخت و گفت: طی سال ۹۹، در بخش ارتباط با رسانه، ۷۰۷۳  محتوا در قالب خبر، گزارش، یادداشت، فیلم، عکس و … تهیه و در سایت و فضای مجازی درج کرد که نسبت به سال ۹۸،  ۴۳٫۸ درصد رشد داشته است.

علیرضا جهانگیری زاده ضمن گرامیداشت روز روابط عمومی، اظهار کرد:در سال ۱۳۹۹ به رغم شیوع ویروس کرونا و ایجاد محدودیت در فعالیت های حضوری این واحد توانست با استفاده از فضای مجازی و بستر اینترنت در حوزه های محتلف فرهنگی، آموزشی، هنری و مذهبی فعالیت های متنوعی ویژه خانواده های کارکنان ساکن در این مجتمع را برنامه ریزی و برگزار نماید.

جهانگیری زاده تصریح کرد: طی سال ۱۳۹۹ این واحد در بخش سمعی و بصری ۱۰۹۲ مورد تولید محتوای مدیا، در بخش کتابخانه های بزرگسال و کودک بیش از ۱۸۵۴ مورد عودت و امانت کتاب، در بخش دارالقرآن ۴۸ رشته قرآنی آموزش بصورت مجازی، در بخش هنرهای تجسمی در ۳۷ رشته مختلف آموزش مجازی، در بخش موسیقی در ۱۶ رشته آموزش آنلاین، در بخش تبلیغات محیطی ۱۴۵۲ مورد اعم از نصب بنر و پرچم و در بخش اماکن مذهبی و مساجد ۱۲۰ برنامه و مراسم مختلف فرهنگی و مذهبی برگزار کرد.

ایشان اضافه کرد: علاوه بر برگزاری کلاس های مختلف فرهنگی، آموزشی، برنامه های مناسبتی و مذهبی در این مدت توانستیم پروژه ازشمند نصب و راه اندازی دوربین های مدار بسته اماکن فرهنگی زیر مجموعه روابط عمومی به بهره برداری برسانیم .

سرپرست روابط عمومی در پایان گفت : توانسته ایم در سال ۱۳۹۹ با راهبری مدیریت اجرایی و سایر واحدهای مجتمع مسکونی پارس جم قریب به ۲۷ پروژه از قبیل تهیه و تجهیز امکانات مورد نیاز بخش های مختلف، ساماندهی، تعمیرات و بازسازی اماکن مختلف را به انجام برسانیم.