اهدای یک مخزن آب به حجم دو هزار لیتر به انجمن زیست محیطی کاریز

اهدای یک مخزن آب به حجم دو هزار لیتر به انجمن زیست محیطی کاریز

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر، محمدتقی محمدی؛ رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان جم یک عدد مخزن آب ۲۰۰۰ لیتری با همکاری ریاست محترم مجتمع مسکونی پارس تهیه و در محیط جنگل گلوبردکان ریز جانمایی خواهد شد .

محمدتقی محمدی؛ رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان جم اظهار داشت: بنا به درخواست انجمن زیست محیطی کاریز یک مخزن آب ۲۰۰۰ لیتری در تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۲ از سوی مدیریت مجتمع مسکونی پارس جم تهیه و از طریق اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بارگیری و به این انجمن واگذار شد.

این اقدام جهت آب‌رسانی به نهالهای کاشته شده و آبشخورهای تعبیه شده جهت استفاده حیات وحش بکارگیری خواهد شد که مشکل آبرسانی با دست مرتفع و از سیستم های قطره ای استفاده خواهد گردید .
وی افزود: با توجه به اینکه آبرسانی در روزهای هفته دستی صورت می‌گیرد و کار انجمن به سختی پیش می رود اینجانب بر حسب وظیفه در همکاری با انجمن اعلام آمادگی کرده و تهیه مخزن را در اولویت کاری خود قرار داده و این امر مهم با همکاری دکتر محمدی مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم محقق گردید.
در ادامه محمدی رییس اداره حفاظت محیط زیست اضافه کرد: در طول سال جاری با همکاری بعضی از مسئولین شهرستان، همچنین حامیان و دوستداران محیط زیست در چندین نقطه از محیط طبیعی جانمایی مخازن با حجم های مختلف و آبرسانی و دانه پاشی جهت استفاده حیات وحش صورت گرفته که تا پایان فصل گرما عملیات آبرسانی و دانه پاشی بصورت هر سه روز در هفته ادامه خواهد داشت.
محمدی در پایان از اقدامات زیست محیطی انجمن در کاشت نهال های سازگار با محیط زیست در توسعه فضای سبز جنگل و نجات ماهیان رودخانه ای و همچنین از زحمات دکتر محمدی؛ مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم در تهیه مخزن آب تشکر نمود.