آیین نامه های اجرایی مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه «بهار در بهار» شرکت ملی گاز ایران ابلاغ شد

آیین نامه های اجرایی مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه «بهار در بهار» شرکت ملی گاز ایران ابلاغ شد

مشاور فرهنگی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، اعلام کرد: آیین‌نامه‌های اجرایی مرحله مقدماتی سیزدهمین و بیست و سومین دوره مسابقات قرآن کریم «بهار در بهار» ویژه کارکنان، همسران و فرزندان کارکنان این شرکت ابلاغ شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حسین ربیعیان، رئیس دارالقرآن الکریم شرکت ملی گاز ایران به برنامه‌ریزی و اقدامات لازم برای اجرای مطلوب مرحله مقدماتی این دوره از مسابقات با رعایت مفاد آیین نامه ابلاغی اجرایی اشاره کرد و گفت: این دوره از مسابقات در سطح کارکنان، همسران و فرزندان کارکنان و در رشته های قرائت، تحقیق و ترتیل، حفظ و مفاهیم قرآن کریم و نهج البلاغه برگزار و نفرات برگزیده به مرحله بعدی مسابقات راه خواهند یافت.

وی خاطرنشان کرد: امید است با برگزاری این‌گونه فعالیت‌های قرآنی در سطح کارکنان و خانواده های معزز آنان، شاهد اعتلاء و تعمیق هر چه بیشتر آموزه های قرآنی و مفاهیم عالیه اهل بیت علیهم السلام در سطح شرکت باشیم.

شایان ذکر است، علاقمندان برای ثبت نام در این دوره از مسابقات به صورت برخط (online) می توانند از طریق سایت اینترانتی(داخلی) مسابقات به آدرس http://quran.nigc.ir اقدام کنند.