آئین غبار روبی و عطر افشانی آرامگاه شهید گمنام در مجتمع مسکونی پارس جم

آئین غبار روبی و عطر افشانی آرامگاه شهید گمنام در مجتمع مسکونی پارس جم

با حضور مدیر اجرایی، مسئولین، کارکنان، پایگاه های مقاومت بسیج بانوان و مراکز فرهنگی و مذهبی مجتمع مسکونی پارس جم به مناسبت دهه مبارک فجر ، مزار مطهر شهید گمنام گلباران و عطر افشانی شد.

به گزارش روابط عمومی، هم زمان با اولین روز از دهه مبارک فجر، امروز سه شنبه ۱۲ بهمن ماه به مناسبت بزرگداشت این ایام و به منظور گرامیداشت یاد و خاطر شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی ایران، آئین غبار روبی و عطر افشانی مزار شهید گمنام با حضور سعید محمدی مدیر اجرایی، مشاورین فرهنگی و مذهبی، تنی چند از کارکنان و بانوان بسیجی پایگاه های مقاومت فاطمه الزهراء، کوثر و مراکز فرهنگی و مذهبی فاطمیه ۳۷۲ واحدی و بیت الزهراء منطقه توحید، انجام شد.

حاضرین در این مراسم  ضمن قرائت فاتحه و غبار روبی مزار مطهر شهدا، با آرمان‌های بلند شهیدان نظام مقدس جمهوری اسلامی و امام راحل، تجدید میثاق کردند.

دکتر سعید محمدی در جمع شرکت کنندگان در این مراسم ضمن یاد و خاطره امام راحل «ره» بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهدای گرانقدر ایران اسلامی گفت: امروز همه ما مدیون امام وشهدا هستیم، ضمن ادامه راه شهدا، برای اعتلای کشور عزیزمان با تلاش و مجاهدت در هر جایگاهی که هستیم سعی خواهیم کرد خدمتگزاری صادق برای ذینفعمان باشیم.