مراسم نکوداشت روز زن با حضور بانوان شاغل در مجتمع مسکونی پارس جم برگزار شد

مراسم نکوداشت روز زن با حضور بانوان شاغل در مجتمع مسکونی پارس جم برگزار شد

مراسم بزرگداشت مقام شامخ زن و روز مادر به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا« س» برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی، پریسا تابش، مشاور مدیر عامل شرکت پالایش گاز فجر جم گفت : مراسم بزرگداشت روز زن و تکریم بانوان شاغل در شرکت پالایش گاز فجر جم و مجتمع مسکونی پارس جم با حضور مدیر عامل، مدیر اجرایی و تنی چند از مسئولین امروز شنبه ۲۴ دیماه ۱۴۰۱ در سالن فرهنگسرای توحید برگزار گردید.

در این مراسم مهندس هاشمی مدیر عامل شرکت پالایش گاز فجر جم ضمن تبریک ولادت سراسر سعادت حضرت فاطمه زهرا «س» گفت: جهان امروز مدیون فاطمه است. تولد ایشان در زمانی که جهالت به اوج رسیده بود و دختران را زنده به گور می کردند، تولید ایشان نفطه عطفی بود تا اعراب بدانند که دختر داشتن یکی از برکات است.

مهندس هاشمی با اشاره به مقام شامخ بانوی اسلام اظهار داشت : حضرت فاطمه دختری است که مقامش در کلام پیامبر به ام ابیها مشهود است ، همسر بی نظیر مولای متقیان حضرت علی «ع» و مادری است بی مانند، مادر فرزندانی است که جهان تا روز قیامت به آنها می نازد. مادر حسن و حسین، مادر حضرت زینب کبری «س»، لذا بهترین الگوی مادران این سرزمین باید حضرت فاطمه زهرا «س» باشد.

مدیر عامل فجر جم از زنانی که با تاسی و الگو پذیری از حضرت فاطمه «س» علاوه بر رسالت مادری همچنین دوشادوش مردان در عرصه اجتماع و کار و تولید در  شرکت پالایش گاز فجر جم و شهرک های مسکونی فعالیت می کنند، تقدیر و تشکر نمود.

گفتنی است در پایان این مراسم از تعدادی از بانوان دارای سه الی ۴ فرزند تقدیر بعمل آمد.