تجدید میثاق کارکنان و مدیران با شهدا و عطر افشانی و غبار روبی گلزار شهید گمنام

تجدید میثاق کارکنان و مدیران با شهدا و عطر افشانی و غبار روبی گلزار شهید گمنام

تجدید میثاق با شهدا و عطر افشانی و غبار روبی گلزار شهید گمنام به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر با همراهی کارکنان و خانواده های مجتمع مسکونی پارس جم

🔺در این آیین معنوی کارکنان مجتمع و خانواده های شرکت کننده در این مراسم با حضور بر مزار مطهر شهید خوشنام و نثار شاخه‌ گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهیدان ادای احترام نموده و بار دیگر با آرمان‌های بلند امام خمینی (ره) و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری (مدظله) تجدید پیمان کردند.

🔸حجت الاسلام غلامی طاحونه در این مراسم اظهار کرد: خون شهیدان و صبر خانواده های این عزیزان عزت، اقتدار و سربلندی را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ارمغان آورده است.

وی گفت: امنیت و آبادانی کشور را مرهون و مدیون خون پاک شهدا دانست و افزود: توسعه و پیشرفت کشور و عزت و اقتدار نظام در سایه جانفشانی شهدای والامقام و از خودگذشتگی آنان حاصل شده است.
🔹در ادامه دکتر محمدی مدیر اجرایی بیان کرد: ایثار و فداکاری خانواده معظم شهدا باعث بارور شدن درخت انقلاب اسلامی شد و فرصت خدمت را برای مسوولان فراهم کرد.
🔺مدیر اجرایی اظهار داشت: به لطف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، خدمات ارزنده‌ای در این دوران ارائه شده، که می‌طلبد این خدمات بیشتر و بهتر از گذشته تداوم داشته باشد، تا شاهد شکوفایی ایران اسلامی باشیم.