مراسم اعتکاف، پس از ۲ سال تعطیلی به مساجد شهرک بازگشت

مراسم اعتکاف، پس از ۲ سال تعطیلی به مساجد شهرک بازگشت

مسئول روابط عمومی و امور فرهنگی مجتمع مسکونی پارس جم ، از برگزاری مراسم اعتکاف در مساجد شهرک، خبر داد و گفت: با توجه به همزمانی با ایام دهه فجر، پیگیر جهاد تبیین در اعتکاف خواهیم بود.

علیرضا جهانگیری زاده، مسئول روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم با اشاره به برگزاری مراسم اعتکاف امسال که بعد از پایان دوران کرونا خواهد بود، اظهار داشت: امسال این مراسم باشکوه‌تر و وسیع‌تر نسبت به سال‌های قبل در حال برگزاری است و تاکنون طبق گزارش‌های رسیده مردم استقبال بسیار خوبی هم نسبت به ثبت‌نام برای شرکت در اعتکاف داشتند.

جهاد تبیین را در ایام اعتکاف پیگیری می‌کنیم

وی با اشاره به اینکه با توجه به همزمانی اعتکاف و دهه فجر، برنامه‌های بصیرت‌افزایی و روشنگری تدارک دیده شده است، گفت: نهضت جهاد تبیین در این ایام مدنظر است و بسته محتوایی برای امامان جماعت تدارک دیده شده است و توصیه داریم که با رویکرد نوجوانان و جوانان امسال به بحث اعتکاف بپردازند. این مباحث جدای از مباحث اخلاقی و معرفتی متداول در مراسم اعتکاف است.

جهانگیری زاده گفت: شاید به دلیل فعالیت مدارس، نسبت به حضور دانش‌‌آموزان و نوجوانان محدودیت‌هایی باشد، اما تلاش داریم این قشر از برنامه‌های تدارک دیده شده حتماً استفاده کنند.

مساجد شهرک میزبان معتکفین هستند

🔹مساجد مجتمع مسکونی پارس جم همانند سایر مساجد شهرشتان میزبان معتکفین می باشند.
📢گفتنی است مراسم اعتکاف از سحرگاه ۱۳ رجب ( شنبه ۱۵ بهمن ماه ) آغاز شده و مسجد پیامبر اعظم «ص» توحید میزبان بانوان و مسجدالنبی «ص» منطقه شهید تندگویان میزبان آقایان می باشند.