استقرار ایستگاه‌های سلامت برای کنترل مسافران به مجتمع مسکونی پارس جم

استقرار ایستگاه‌های سلامت برای کنترل مسافران به مجتمع مسکونی پارس جم

به منظور کنترل بیماری کرونا ایستگاه های سلامت مسافران در ورودی های مجتمع مستقر و کنترل مسافران از درب های ورودی صورت می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار مجتمع مسکونی پارس جم ،صبح دوشنبه۱۲ اسفند ماه به منظور جلوگیری از شیوع کرونا ویروس و پایش نفرات ورودی به مجتمع مسکونی؛ با توجه به مصوبه کمیته سلامت فجر جم و مجتمع مسکونی جلسه ای با حضور مدیر اجرایی، رئیس hse فجر جم، سرپرستان واحدهای hse، حراست و خدمات رفاهی مجتمع مسکونی پارس جم در دفتر مدیر اجرایی تشکیل شد و مقرر گردید که در ورودی های مجتمع مسکونی ایستگاه هایی استقرار یافته تا به کنترل و پایش نفرات بپردازد.

در این جلسه مدیر اجرایی با اعلام وضعیت سفید استان بوشهر ، تعطیلی به موقع مدارس، اماکن عمومی و تجمعات و همچنین همکاری ساکنین در رعایت اصول بهداشتی را دلیل کنترل بهینه شرایط تا این لحظه خواند.

او با قدردانی از تلاش‌های شبانه روزی کلیه پرسنل واحدهای HSE، مستغلات، خدمات رفاهی و روابط عمومی، حمل و نقل و حراست گفت : با همدلی و همراهی و رعایت نکات بهداشتی و حفظ فاصله‌ها می‌توانیم در عدم انتشار کرونا ویروس موثر باشیم.

محمدی از حضور مسئولین واحدها در این جلسه قدردانی کرد و گفت: کارمندان و کارکنان ادارات در اولویت توزیع وسایل بهداشتی و ضد عفونی قرار گیرند تا بتوانند با امنیت روانی بیشتر انجام وظیفه کنند.

گفتنی است تا کنون ضد عفونی پارک ها، سرویس‌های بهداشتی، بازارچه های شهرک و تمامی اماکن عمومی در دستور کار قرار گرفته است .