پیام مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم به مناسبت ۲۹ اسفند

پیام مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم به مناسبت ۲۹ اسفند

سعید محمدی، مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم در پیامی فرا رسیدن ۲۹اسفند سالروز ملی شدن صنعت نفت را تبریک گفت:
در این پیام آمده است:
“بسم الله الرحمن الرحیم”
۲۹ اسفند روز ملی شدن صنعت نفت ،روزی به یاد ماندنی در تاریخ معاصر ایران و آغازی برای خود اتکایی و مبارزه جدی با سلطه بیگانه است.روزی که در ذهن هر ایرانی واقعه غرور آفرین رهایی از ۴دهه استیلای مستقیم استعمار انگلیس بر منابع خدادادی نفت و گاز ایران را به تصویر می کشد.
در شرایطی که استکبار جهانی هر روز موانعی را در جهت پیشرفت صنعت کشور ایجاد می‌کند، صنعت نفت با رویکرد تعالی علمی و تخصصی، مسیر توسعه را به خوبی در پیش گرفته و به عنوان بازوی توانمند اقتصاد کشور نقش بی‌بدیل خود را در روند تولید نفت، گاز و پتروشیمی ایفا می‌نماید.
شرایط امروز کشور، فرصت مناسبی را برای ظهور توانمندی‌های صنعت نفت و صنایع داخلی فراهم آورده و بی‌شک لازم است همه براساس وظیفه شرعی و ملی با همدلی در کنار هم تلاش نماییم تا با جهاد اقتصادی آینده‌ای بهتر را برای ایران اسلامی رقم زنیم.
اینجانب به سهم خویش فرارسیدن روز بیست و نهم اسفند ماه، سالروز ملی شدن صنعت نفت ایران را به رهبر معظم انقلاب، دولتمردان ” دولت مردمی ایران قوی” ،تلاشگران صنعت نفت، عموم ملت شریف ایران اسلامی و خصوصا خانواده های کارکنان شرکت های نفت و گاز ساکن در مجتمع مسکونی پارس جم تبریک عرض می نمایم .

سعید محمدی / ۲۹ اسفند ۱۴۰۱