سه شنبه 8 مهر 1399 | Tuesday 29 September 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

♨️ابوالفضل حسین پور از مجتمع مسکونی پارس جم خداحافظی کرد.

🔺دکتر سعید محمدی، مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم در جمع سرپرستان این مجتمع از تلاش ها، پیگیری و عملکرد دوران تصدی ابوالفضل حسین پور بعنوان سرپرست حراست این مجتمع تقدیر و برای ایشان در سمت های بعدی آرزوی موفقیت نمود.

🔺گفتنی است در این جلسه یوسف طاهری بعنوان سرپرست حراست مجتمع مسکونی پارس جم معرفی شد.

 

 

سرپرست واحد آموزش مجتمع مسکونی پارس جم از برگزاری دوره بهداشت بلوغ و نوجوانان خبر داد.

به گزارش واحد خبر و رسانه روابط عمومی : دوره بهداشت بلوغ و نوجوانان توسط دکتر گران پی روز چهارشنبه 9 مهرماه از ساعت 16 لغایت 19 در بستر فضای مجازی برگزار می گردد.

گفتنی است علاقمندان می توانند تا تارریخ 99/7/8 از طریق لینک زیر ثبت نام نمایند.

📝تاریخ برگزاری :9 مهرماه به مدت یک روز

✍️استاد دوره: دکترگران پی

🔻سرفصل دوره:
۱- تعریف بلوغ
۲- تغییرات فیزیولوژیک، روانشناختی و اجتماعی
۳- آنچه نوجوان قبل از بلوغ باید بداند
۴- آموزش بهداشت فردی
۵-  ارتباط والدین با نوجوان تازه بالغ

☑️جهت ثبت نام روی لینک زیر کلیک کنید:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScjVXpxHoKYWUNpM3ASWByhW5lMHj_Sq_B7VLGkbEoSGoR29g/viewform?usp=sf_link

 

✍️دکتر سعید محمدی، مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم ،طی پیامی روز خبرنگار را به خبرنگار مجتمع و رابطین خبری تبریک گفت.

متن پیام :
✍️جناب آقای گودرز هوشمند
خبرنگار محترم مجتمع مسكوني پارس جم؛

🔻در روزگاری که از آن به عصر اطلاعات و فن آوری نام می برند، قطعا نقش خبرنگار به عنوان ابزار اطلاع رسانی، نقشی حیاتی و انکار نشدنی دارد. در دنیای کنونی با وجود فن آوری های ارتباطیِ پیشرفته و متعدد در امر دست یابی سریع به اطلاعات و منابع مختلف و با وجود درگیری هایی که به طور آشکار در بیشتر نقاط این کره خاکی فراگیر شده، کسب اطلاعات صحیح و قابل اطمینان، تنها از راه خبرنگارانی درست کار شدنی است.
✍️خبرنگاران که از مهره های اساسی این مهم به شمار می آیند، باید با قبول خطرهای فراوان،به واقعیت مسأله پی ببرند و آن را به مردمان برسانند.
✍️اين روز فرخنده را خدمت جنابعالي و كليه رابطين خبري واحدهاي مجتمع مسكوني تبريك عرض نموده، از ايزد يكتا آرزوي سلامتي را برايتان آرزومندم.
اميد كه با درج اخبار اميد بخش بتوانيد در عرصه خدمت كوشا باشيد.

 سعید محمدی/ مدیر اجرایی مجمع مسکونی پارس جم

 

علیرضا جهانگیری زاده، سرپرست روابط عمومی و امور فرهنگی مجتمع مسکونی پارس جم از راه اندازی سامانه روابط عمومی الکترونیک دراین مجتمع خبر داد.


جهانگیری زاده گفت: در راستای ارائه خدمات دولت الکترونیک با هدف ارتباط دو سویه، مستمر و بدون محدودیت زمانی و همچنین ارائه خدمات متناسب به ذینعفان از طریق این سامانه مجازی، امیدواریم در آینده نزدیک بتوانیم در زمینه های گوناگون و با مشارکت شهروندان محترم ساکن در مجتمع گام های مفیدی برداریم.
سرپرست روابط عمومی در خصوص مزایای راه اندازی این سامانه اظهار داشت: پس از تهیه بانک اطلاعاتی لازم که هم اکنون با همدلی و همیاری ساکنین محترم در حال انجام توسط واحد روابط عمومی می باشد؛ خدماتی از قبیل نیاز سنجی های مختلف فرهنگی، آموزشی و ورزشی، تهیه بلیط جشن ها و مناسبت ها بدون نیاز به حضور مستقیم فرد، برگزاری مسابقات مختلف، توزیع هر گونه بن و هدایا، درخواست ملاقات با مدیریت اجرایی مجتمع و اطلاع رسانی با در نظر داشتن جامعه هدف که در این سامانه پیش بینی شده در دسترس خانواده های محترم قرار خواهد گرفت.

در پایان ضمن تشکر از کلیه ساکنین محترم، تقاضا می شود در سامانه روابط عمومی الکترونیک به آدرس زیر ثبت نام و مشخصات اعضای خانواده را تکمیل نمایند.

http://prcp.ir


لازم به اشاره است پس از تکمیل ثبت نام، هدیه تشویقی ناقابلی که در این رابطه تدارک دیده شده توسط واحد خدمتگزار روابط عمومی تقدیم کلیه عزیزان می گردد.

واحد بهداشت متشکل از بهداشت عمومی و محیط و بهداشت حرفه ای در حال حاضر در سطح مجتمع مسکونی فعالیت دارد. اغلب فعالیت های بهداشت عمومی و محیط که شامل سم پاشی دوره ای، موریانه زدایی و طعمه گذاری، بازدید از رستوران ها و انبار و سردخانه مواد غذایی، آزمایشات شیمیایی و میکروبی آب، بازدید بهداشتی از اماکن عملیاتی و غیر عملیاتی و ... توسط بهداشت و درمان صنعت نفت و با نظارت HSE مجتمع مسکونی در حال انجام است و ساکنین می توانند مغایرت های بهداشتی را به شماره تلفن 4049 کارشناس بهداشت اطلاع رسانی کنند. و همچنین درخواست های خود مبنی بر سم پاشی، موریانه زدایی و طعمه گذاری را طی تماس با شماره 4046 دفتر HSE ثبت نمایند تا در اسرع وقت اقدام لازم صورت پذیرد.

با توجه به اشتغال به کار نزدیک به 1300 نفر نیروی کار در سطح مجتمع مسکونی از عمده فعالیت های واحد بهداشت حرفه ای    می توان به موارد زیر اشاره کرد

  • شناسایی عوامل خطرناک (شیمیایی، فیزیکی و بیولوژیکی) در محیط کار که این عوامل می توانند باعث ایجاد بیماری یا ناراحتی شوند
  • ارزیابی میزان ریسک ناشی از مواجهه با این عوامل خطرناک
  • کنترل ریسک های ناشی از این عوامل برای پیشگیری از آسیب های کوتاه مدت و بلند مدت

واحد بهداشت حرفه ای سالیانه بر انجام طب کار این نیروها نظارت مستمر دارد. همچنین تایید تجهیزات حفاظت فردی طبق استانداردهای موجود، بازدید از کارگاه ها و ... از دیگر فعالیت های بهداشت حرفه ای در سطح مجتمع مسکونی می باشد.

متاسفانه پایان سال 98 و آغاز سال 99 با اندوه بسیار زیاد به دلیل درگذشت تعداد زیادی از هموطنان در اثر ابتلا به ویروس کرونا سپری شد که بعد از گذشت تقریباً 7 ماه همچنان شاهد مرگ و میر ناشی از این ویروس هستیم. شرایط حال حاضر اهمیت رعایت اصول بهداشتی و اجرای دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی که از سازمان های بالادستی ابلاغ می شود را چندین برابر کرده است.

در همین راستا کمیته سلامت مجتمع مسکونی فعالیت خود را از بهمن ماه سال 1398 با محوریت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا آغاز کرد و از ابتدای ورود این ویروس به کشور اقداماتی چون تب سنجی در مبادی ورودی شهرکهای توحید و تندگویان، ضدعفونی و گند زدایی بازارچه ها و اماکن تجاری و اماکن اداری بصورت روزانه، الزام به استفاده از ماسک توسط کلیه کارکنان مجتمع مسکونی و ... در دستور کار قرار گرفت که کلیه کارهای اجرایی با همت واحد خدمات تحت نظارت واحد HSE در حال انجام می باشد.

همچنین با توجه به شروع سال تحصیلی جدید حساسیت موضوع نسبت به گذشه بسیار افزایش پیا کرده است و مدارس بصورت هفتگی با استفاده از چک لیست های موجود مورد بازدید توسط کارشناس بهداشت مجتمع قرار می گیرد. از والدین و ساکنین خواهشمندیم در صورت مشاهده هر گونه عدم انطباق بهداشتی در مدارس مراتب را سریعاً به اطلاع کارشناس بهداشت 4049 و یا سرپرست HSE 4047 برسانند.

با توجه به وجه مشترک تمامی دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی که استفاده از ماسک، شستشوی مکرر دستها با آب و صابون و رعایت فاصله گذاری اجتماعی است از کلیه ساکنین خواهشمندیم جهت حضور در اماکن عمومی و بازارچه ها حتماً این موارد را رعایت نمایند.

 

از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group