سه شنبه 8 بهمن 1398 | Tuesday 28 January 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

سید حسن فخر پور سرپرست HSE مجتمع مسکونی پارس جم شد.

به گزارش روابط عمومی : دکتر محمدی، مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم طی حکمی سید حسن فخر پور را بعنوان سرپرست HSE مجتمع مسکونی پارس جم منصوب کرد.


سید حسن فخر پور متولد 1363 ، دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس شیمی با 12 سال سابقه کار در واحدهای شیرین سازی، آب و بخار و پنج سال در  واحد HSE  شرکت پالایش گاز فجر جم در کارنامه خود دارد .

 

به مناسبت 26 آذماه روز حمل و نقل ، مراسم تجلیل از کارکنان حمل و نقل مجتع مسکونی پارس جم برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی ، علیرضا جهانگیری زاده سررست روباط عمومی و امور فرهنگی مجتمع مسکونی پارس جم گفت : مراسم روز حمل و نقل و تجلیل از کارکنان واحد حمل و نقل این مجتمع امروز سه شنبه 26 آذرماه با حضور مدیر اجرای و سرپرستان این مجتمع برگزار گردید .

دکتر محمدی، مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم در این نشست صمیمی، ضمن تبریک این روز و گرامیداشت روز حمل و نقل از زحمات کلیه پرسنل اعم از نیروهای اداری و رانندگان که در راستای ارائه خدمات مسافربری و انجام سرویس مدارس تلاش می کنند ، تقدیر و تشکر نمودند .

گفتنی است واحد حمل و نقل مجتمع مسکونی پارس جم وظیفه خدمات رسانی سرویس های زمینی به شهرهای مختلف ایران ، سرویس مدارس و انجام سرویس های ادارات مستقر در مجتمع نیز بعهده دارد.

 

 

 

"اولین دوره مینی المپیک کودکان فرزندان 5 تا 8 سال در مجتمع مسکونی پارس جم برگزار شد"
🔺دکتر سید حبیب اله بحرالعلوم ،سرپرست خدمات ورزش مجتمع مسکونی پارس جم گفت :ورزش هدفمند كودكان در رده هاي سني ٣ تا ٨ سال با هدف اشنايي فرزندان با ورزش بصورت اصولي و علمي و به شيوه ي بازي از شهريور ماه براي اولين بار در استان بوشهر در مجتمع مسكوني پارس جم با سرمربيگري سركار خانم ليلا غلامي راه اندازي شد و مورد استقبال بسيار عالي خانواده ها واقع گردید و در حال حاضر بدليل محدوديت ظرفيت اماكن تعداد ١٠٠ نفر از كودكان در اين رشته فعاليت مي نمايند.
✅ با رسیدن کودکان به شرایط امادگي و هماهنگی اولیه در راستاي ايجاد شادی و افزايش انگيزش و اشنايي ساير خانواده ها، براي اولين بار ميني المپيك كودكان با حضور اقاي دكتر غلامي رييس انجمن علمي و ورزش كودكان ایران و کمیته ورزش همگانی مجتمع امروز چهارشنبه ٢٠ آذرماه ۹۸ در سالن چندمنظوره شهيد تندگويان و با حضور ۲۲۰ کودک و بیش از ۲۵۰ خانواده پرشور و نشاط برگزار شد.
🔸مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم گفت : ورزش همگانی و ورزش های گروهی از اولویت اول مدیریت اجرایی این مجتمع بوده و با همکاری شرکت های فجر جم و پارس جنوبی روند توسعه ورزش همگانی در سطح مجتمع روزانه در حال کسترش می باشد .

🔸وی همچنین اضافه کرد : بی شک همکاری مدیران  و مسئولین ورزش شرکت های مستقر در منطقه کمک شایانی به روند برگزاری برنامه های همگانی خواهد کرد که امید است در آینده برنامه های بیشتری برای خانواده برگزار نماییم .

🔻دکتر محمدی تاکید کرد ، برنامه های ورزش های همگانی با محوریت خانواده و بصورت منظم باید برنامه ریزی  با شعار « خانواده ، ورزش، نشاط» در سطح مجتمع برنامه ریزی و اجرا گردد.

 

🔷ترکیب هیئت امناء مسجد پیامبر اعظم «ص» منتطقه توحید مشخص شد.
🔻هیئت امناء مسجد پیامبر اعظم «ص» رسما از سیزدهم آذرماه با حضور سرپرست روابط عمومی و مشاور فرهنگی مجتمع مسکونی پارس جم کار خود را آغاز کرد.
🔸در این جلسه ترکیب اعضاء و سمت های مندرج در اساسنامه با توجه به توانایی منتخبین مردم مشخص شد .

🔶ترکیب اعضاء هیئت امناء :
✅ امام جماعت مسجد و عضو اصلی : حجت الاسلام فاتحی
🔺رئیس هیئت امناء : عبدالرحم نظری
🔹مسئول امور اداری، اجتماعی و دبیر جلسات : جواد پرهیزگار
🔸مسئول امور مالی : جواد پرهیزگار
🔺مسئول امور فرهنگی بانوان : سکینه روشن
🔹مسئول روابط عمومی : حسینعلی یوسفی چهار ده
🔸مسئول امور ساختمان، بهداشت و تجهیز مسجد : شایسته سعیدی

از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group