چهارشنبه 22 مرداد 1399 | Wednesday 12 August 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

دکتر مجیدی مشاور فرهنگی مقام عالی وزارت نفت و رئیس دفتر ارتباطات حوزوی وزارت نفت، با فرماندار شهرستان جم ، مدیر اجرایی ، روحانیون مستقر در مجتمع مسکونی پارس دیدار و گفتگو کرد.

علیرضا جهانگیری زاده سرپرست  روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم گفت : جلسه صمیمی و هم اندیشی مشاور فرهنگی وزیر نفت و هیئت همراه با حضور فرماندار شهرستان جم در دفتر مدیر اجرایی  این مجتمع  روز چهارشنبه 22 آبان ماه به مدت 3 ساعت برگزار گردید.

🔸وی گفت در ابتدای این جلسه حجت الاسلام رضایی چکیده ای از عملکرد برنامه های فرهنگی و مذهبی که در سطح این مجتمع برگزار شده بود را به سمع و نظر شرکت کنندگان در این جلسه رساندند .

🔹همچنین مهندس محمدی ،مدیر اجرایی  مجتمع  ضمن خوشامدگویی خدمت حاضرین اظهار داشت : برنامه ها و فعالیت های فرهنگی  خوبی با توجه به مقدورات حال حاضر شرکت ملی گاز در حال انجام می باشد که می بایست با حمایت های بیشتر مدیران و مسئولین و حمایت های وزارت نفت گستره بیشتری داشته  باشد تا بتوانیم رضایت خاطر خانواده های کارکنان ساکن را جلب نمائیم.

🔻دکتر مجیدی،مشاور فرهنگی و دبیر شورای اقامه نماز وزارت نفت در ادامه از اقدامات حوزه فرهنگی و مذهبی تقدیر و از مسئولین این مجتمع خواست تا با مشارکت حداکثری خانواده ها در راستای شکوفایی استعدادهای هنری و فرهنگی خانواده های ساکن تلاش مضاعفی نمایند .

🔺وی در خصوص برگزاری کلاس های مختلف فرهنگی و هنری ، موسیقی  و شناخت استعدادهای کارکنان ، فرزندان و همسران و معرفی آنها در سطح وزرات نفت و کشور تاکید کردند .

🔶 در پایان این جلسه فرماندار شهرستان جم با تاکید بر اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و اهمیت آن در نقش موثر صنعت نفت در  منطقه مطالبی بیان نمودند .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group