شنبه 23 آذر 1398 | Saturday 14 December 2019
مجتمع مسکونی پارس جم

دکتر مجیدی مشاور فرهنگی مقام عالی وزارت نفت و رئیس دفتر ارتباطات حوزوی وزارت نفت، با فرماندار شهرستان جم ، مدیر اجرایی ، روحانیون مستقر در مجتمع مسکونی پارس دیدار و گفتگو کرد.

علیرضا جهانگیری زاده سرپرست  روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم گفت : جلسه صمیمی و هم اندیشی مشاور فرهنگی وزیر نفت و هیئت همراه با حضور فرماندار شهرستان جم در دفتر مدیر اجرایی  این مجتمع  روز چهارشنبه 22 آبان ماه به مدت 3 ساعت برگزار گردید.

🔸وی گفت در ابتدای این جلسه حجت الاسلام رضایی چکیده ای از عملکرد برنامه های فرهنگی و مذهبی که در سطح این مجتمع برگزار شده بود را به سمع و نظر شرکت کنندگان در این جلسه رساندند .

🔹همچنین مهندس محمدی ،مدیر اجرایی  مجتمع  ضمن خوشامدگویی خدمت حاضرین اظهار داشت : برنامه ها و فعالیت های فرهنگی  خوبی با توجه به مقدورات حال حاضر شرکت ملی گاز در حال انجام می باشد که می بایست با حمایت های بیشتر مدیران و مسئولین و حمایت های وزارت نفت گستره بیشتری داشته  باشد تا بتوانیم رضایت خاطر خانواده های کارکنان ساکن را جلب نمائیم.

🔻دکتر مجیدی،مشاور فرهنگی و دبیر شورای اقامه نماز وزارت نفت در ادامه از اقدامات حوزه فرهنگی و مذهبی تقدیر و از مسئولین این مجتمع خواست تا با مشارکت حداکثری خانواده ها در راستای شکوفایی استعدادهای هنری و فرهنگی خانواده های ساکن تلاش مضاعفی نمایند .

🔺وی در خصوص برگزاری کلاس های مختلف فرهنگی و هنری ، موسیقی  و شناخت استعدادهای کارکنان ، فرزندان و همسران و معرفی آنها در سطح وزرات نفت و کشور تاکید کردند .

🔶 در پایان این جلسه فرماندار شهرستان جم با تاکید بر اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و اهمیت آن در نقش موثر صنعت نفت در  منطقه مطالبی بیان نمودند .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

چطور فنگ شویی خوبی در خانه ایجاد کنیم؟

چطور فنگ شویی خوبی در خانه ایجاد کنیم؟ (مجموعه نگاه دوربین)

در این مطلب تلاش میکنیم تا با ارائه راه‌حل‌های فنگ شویی ، ...

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group