چهارشنبه 2 اسفند 1396 | Wednesday 21 February 2018
مجتمع مسکونی پارس جم

در آستانه بازگشایی مدارس محمود طاهری مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم طی پیامی آغاز سال تحصیلی 1396/97 را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی : در پیام ایشان آمده است :

به نام يگانه آفريدگاري كه انسان را به زيور انديشه وتفكر آراست و او را  امانتدار اين  وديعه الهي قرار داد  .
 با سلام بر پيشتازان علم و معرفت ، معلمان فرهيخته و دانش آموزان عزيز ، كه با آغاز مهر ماه ، فصل رويش مهرباني و خرد ورزي ،  با گام هاي كوچك و بزرگ اما انديشه هاي پاك و سترگ ، مدرسه را مزين مي نمايند.
تقارن سال تحصیلی  جدید با هفته دفاع مقدس و ماه محرم تبلور پیام تعهد، تخصص ، مقاومت و آزادگی است که تمام فرهنگیان و دانش آموزان این مرز پرگهر با آن آشنایند.
 آغاز سال تحصیلی بهانه ی زیبایی برای مهر ورزیدن در گلستان علم و دانش و سرآغازی برای رویش لبخند ها و دوستی های پردوام در سایه الطاف الهی و تحقق منویات مقام معظم رهبری و پیش برد اهداف دولت تدبیر و امید است.
باور داریم که بسیاری از مسائل  مهم اجتماعی مانند فرهنگ کتابخوانی، اخلاق، توجه به محیط زیست، صلح طلبی و در عین حال فرهنگ مقاومت و توسعه فرهنگ پرسشگری باید در مدرسه و از طریق دانش آموزان نهادینه شود.
امیدواریم با حمایت و همکاری همه مدیران عامل شرکت های نفت و گاز ، مدیران ، معاونین ومعلمان عزیز مدارس  و دانش آموزان عزیز ، فرزندان همکاران گرانقدر نفت و گاز ، با اکسیر  دانایی  و توانایی مرزهای علم و دانش و پژوهش  را در نوردیم و با پیوند علم و ایمان و پیروی از راه روشن حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و شهیدان گرانقدر دفاع مقدس ، قله های رفیع بهروزی، پیروزی و کامیابی را فتح نماییم و ایران همیشه جاویدان را با تلاش، کوشش و همت خود سرافراز و سربلند سازیم .

 

محمود طاهری - مهرماه 1396

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

گزارش تصویری تئاتر

گزارش تصویری تئاتر "هفت زمستان پیاپی " (مجموعه نگاه دوربین)

تصاویر "هفت زمستان پیاپی " کارگردان : قدرت مظاهری بازیگران : عادل قیطاس ، مریم نواص...

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group