دوشنبه 18 فروردين 1399 | Monday 6 April 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

♨️ مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم از مهندس فرخ منش تقدیر نمودند.

🔹مهندس سعید فرخ منش پس از ۱۷ سال راهبری یکی از مهم ترین واحد‌های عملیاتی مجتمع مسکونی پارس جم در منطقه شهید تندگویان راهی عسلویه شد.
🔺دکتر سعید محمدی، مدیر اجرایی مجتمع در مراسم تودیع و معارفه سرپرستان قدیم و جدید مستغلات که روز دوشنبه ۲۸ بهمن ماه با حضور مدیر منابع انسانی پارس جنوبی برگزار شد از ایشان بواسطه زحمات شبانه روزی و پیگیری های مستمر در حوزه خدمات رسانی به خانواده های ساکن قدردانی نمود.

 

✅ حسنعلی حضرتی سرپرست مستغلات منطقه توحید ، به افتخار بازنشستگی نائل شد.
♨️ دکتر سعید محمدی میر اجرایی مجتمع مسکون پارس جم در جلسه تودیع و معارفه سرپرست مستغلات توحید که با حضور مدیر منابع انسانی پارس جنوبی، سرپرستان مجتمع مسکونی پارس جم برگزار شد از زحمات و تلاش های مجدانه حسنعلی حضرتی طی لوح سپاسی تقدیر نمودند .

گفتنی است مدیر اجرایی طی حکمی مهراب بهره مند را به عنوان سرپرست مستغلات منطقه توحید منصوب نمودند .

 

مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن و جشن چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز سه شنبه با حضور پرشور مردم، همزمان با سراسر کشور در شهر جم برگزار شد.

 

عکاس : غلامرضا نادری

 

🎈دومین جلسه کارگروه سلامت مجتمع مسکونی پارس جم با حضور دکتر محمدی مدیر اجرایی ، دکتر نجفی رئیس کلینیک خانواده ،حیدری کارشناس ارشد بهداشت محیط، حسین پور سرپرست  حراست، فخر پور سرپرست HSE ، جهانگیری زاده سرپرست روابط عمومی، رضایی کارشناس واحد آموزش، هاشمی خواه سرپرست برنامه ریزی مجتمع مسکونی  پارس  جم   به منظور پیشگیری از ابتلا، انتقال و شیوع ویروس کرونا  امروز سه شنبه 15 بهمن ماه در دفتر مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم برگزار شد .
♨️ دکتر محمدی، مدیر اجرایی مجتمع گفت : با توجه به عدم وجود راهکارهای درمانی موثر برای مقابله با این ویروس، بایستی در وهله نخست راه های پیشگیری از ابتلا را مدنظر قرار داده و با دقت اصول بهداشتی را رعایت نمود.
🔻وی اضافه کرد: راه های پیشگیری در مراکز درمانی با توجه به آگاهی و آموزش های ارائه شده به کادر درمانی به خوبی رعایت می گردد. اما پیشگیری در جامعه و عموم مردم، بایستی با راهکارهای ساده تر و قابل انجام، آموزش داده شود.
🔺 پس در ابتدا بایستی با آگاهی از نحوه انتشار این ویروس که اولین آن عدم رعایت اصول بهداشت فردی و ازدحام جمعیت می باشد، از انتشار و شیوع این ویروس جلوگیری کرد.
🔹در مراحل بعد لازم است در صورت ابتلا به این ویروس، آموزش های لازم جهت کنترل و درمان به کلیه افراد داده شود.
🔸 دکتر نجفی  در ادامه اظهار داشت با توجه به لزوم رعایت اصول بهداشتی فردی و عمومی در بین دانش آموزان ، واحد آموزش تمهیدات آموزشی و بهداشتی لازم را در بین مراکز آموزشی، مدارس، مهدهای کودک، سرویسهای مدارس بعمل آورده و از اجتماعات غیرضروری دانش آموزی ممانعت نماید.

🔷در این جلسه مقرر گردید ابتدا واحد HSE آمار اماکن هدف را به واحد روابط عمومی اعلام و پس از آن کارشناس ارشد بهداشت محیط، موارد مورد تایید بهداشتی، پمفلت های آموزشی و دانستنی های عمومی و راهکارهای پیشگیری ازکرونا ویروس را جهت تکثیر و توزیع به واحد روابط عمومی تحویل و این واحد با همکاری واحد حراست جهت نصب و توزیع در این اماکن اقدامات لازم را بعمل آورد.

🔴 رعایت موارد ی الزامی است.
🔻رعایت بهداشت فردی و عمومی با بالاترین دقت
🔻افزایش آگاهی و اطلاعات در خصوص پیشگیری و مواجهه
🔻عدم حضور در اجتماعات غیر ضروری
🔻عدم تردد درون شهری و برون شهری غیر ضروری
🔻استفاده از پکیج بیرون بر رستوران به جای سرو در محل
🔻مسافرت نکردن به شهرهای حاشیه خلیج فارس و جزایر جنوبی
🔻عدم حضور در مکان های شلوغ و فاقد تهویه هوا

 

 

 

🔸 علیرضا جهانگیری زاده، سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم از آغاز ترم زمستان حوزه هنری از پنجم بهمن ماه جاری خبر داد.
🔺 جهانگیری زاده گفت: در ترم زمستان ۱۸ کلاس مختلف هنری زیر نظر مربیان مجرب از فردا شنبه ۵ بهمن ماه در فرهنگسرای توحید به مدت سه ماه کار خود را رسماً شروع خواهند کرد.


🔻کلاس های ترم زمستان

🔹نام کلاس: 🔹  نام مربی:
🌟خوشنویسی : آقای تازش
 🌟خیاطی پیشرفته بدون الگو:خانم افشار
🌟خیاطی مقدماتی با الگو: خانم احسانفر
🌟طراحی پایه:خانم پریشان
🌟بافتنی مقدماتی:خانم نجفی
🌟بافتنی پیشرفته:خانم نجفی
🌟تابلو فرش:خانم کشکولی
🌟گلیم بافی:خانم کشکولی
🌟خودارایی: خانم گلمکانی
🌟کیک وژله:خانم جاور
🌟کیک وژله: خانم غلامی
🌟شیرینی عید:خانم غلامی
🌟کیک پزی:خانم جعفری
🌟خودارایی:خانم عابدی
🌟خلاقیت تایم 16-17 :خانم نوروزی
 🌟آموزش رزین: خانم تنگستانی
🌟پیکرتراشی: آقای بهمنی
🌟عکاسی مقدماتی:آقای گل اسفند

🔻کلاس ها طبق زمانبندی مشخص شده برگزار می گردند.
🔺شروع کلاس ها:شنبه 5بهمن ماه
✔️🔹اولین جلسه کلاس عکاسی:دوشنبه 7 بهمن ماه

✅همدلی، همراهی و مهربانی ملی با دستان سخاوتمند خانواده های کارکنان ساکن در مجتمع مسکونی پارس جم
🔻سید ایمان موسوی زاده سرپرست خدمات رفاهی مجتمع مسکونی پارس جم از اعزام اولین بار اهدایی آب معدنی به سیل زدگان سیستان و بلوچستان خبر داد.
✅ در طرح پویش اهداء سهمیه آب معدنی ماهیانه با دعوت از کارکنان و خانواده های محترم شرکت پالایش گاز فجر جم و مجتمع گاز پارس جنوبی ساکن در مجتمع مسکونی به سرعت کمک ها جمع آوری و اولین محموله اهدایی در قالب دو کامیون آب معدنی عازم سیستان و بلوچستان شد .
✅سرپرست خدمات رفاهی مجتمع از حمایت های مهندس نجفی مدیر عامل شرکت پالایش گاز فجر جم، مهندس فرهنگ مدیر عامل شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی و دکتر محمدی مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم در این اقدام خیرخواهانه تشکر نمودند .
موسوی زاده در پایان اضافه کرد: خانواده های ساکن در صورت تمایل جهت اهداء سهمیه آب معدنی خود می توانند به محل توزیع مراجعه نمایند .

 

جهانگیری زاده از آغاز ثبت نام داوطلبین اعضاء جدید هیئت امناء فاطمیه مجتمع مسکونی پارس جم از روز چهارنشبه 11 دیماه خبر داد .

🔹سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم گفت : در راستای تقویت مشارکت همگانی در نظر داریم انتخابات جدید هیئت امناء  فاطمیه 372 واحدی تا قبل از فاطمیه اول در این مجتمع برگزار نمائیم .
🔸علیرضا جهانگیری زاده در خصوص شرایط داوطلبان گفت : داوطلبین محترم علاوه بر داشتن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم و 20 سال تمام همچنین می بایست در مجتمع مسکونی پارس جم ساکن و یا شاغل باشند .
🔺وی همچنین با اشاره به اینکه متقاضیان فقط تا 15 دی ماه فرصت دارند در خصوص زمان برگزاری انتخابات گفت : انتخابات اعضای هیئت امناء فاطمیه 372 واحدی روز یکشنبه 98/10/15 بعد از نماز مغرب و عشاء در فاطمیه 372 واحدی برگزار می شود.


🔷گفتنی است افراد بالای 15 سال می توانند با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر ( کارت ملی یا شناسنامه ) در روزهای مشخص شده به مساجد و فاطمیه مراجعه و به کاندید مورد علاقه خود رای دهند .

-    عناوین اعضاء هیأت امناء:
1-رئیس هیئت امنا
2-مسئول امور اداری ، اجتماعی و دبیر جلسات
3-مسئول امور مالی و حسابداری و جمعدار اموال
4-مسئول امور فرهنگی و روابط عمومی
5-مسئول امور ساختمان، بهداشت و تجهیز مساجد
6- نماینده روابط عمومی « از طرف روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم معرفی می گردد » /عضو اصلی
7- امام جماعت مسجد بدون انتخابات بعنوان عضو اصلی هیئت امناء معرفی می گردد. /عضو اصلی

 

✍️دکتر محمدی طی حکمی عبدالجلیل اسدی را باحفظ سمت بعنوان دبیر نظام پیشنهادات مجتمع مسکونی پارس جم منصوب کرد.
✅اسدی متولد ١٣٥٦ زاده شهر جم دارای مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی و ١٠ سال سابقه کاری در شرکت های نفت و گاز عسلویه و جم در کارنامه خود دارد .
🔸عبدالجلیل اسدی ٦ سال در سازمان صنعت و معدن و تجارت شهرستان جم فعالیت داشتند.
✅وی همچنین در حال حاضر سرپرست واحد برنامه ریزی و کنترل پروژه این مجتمع می باشند .

 

جشن ویژه شب یلدا با حضور هنرمندان خانه موسیقی و حوزه هنری فرهنگسرای توحید برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی : جشن شب یلدا با حضور گروه های هنری خانه موسیقی و و حوزه هنری امروز شنبه 30 آذرماه از ساعت 20 ویژه خانواده های کارکنان نفت و گاز ساکن در این مجتمع در سالن فرهنگسرای توحید برگزار می گردد .

به مناسبت 26 آذماه روز حمل و نقل ، مراسم تجلیل از کارکنان حمل و نقل مجتع مسکونی پارس جم برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی ، علیرضا جهانگیری زاده سررست روباط عمومی و امور فرهنگی مجتمع مسکونی پارس جم گفت : مراسم روز حمل و نقل و تجلیل از کارکنان واحد حمل و نقل این مجتمع امروز سه شنبه 26 آذرماه با حضور مدیر اجرای و سرپرستان این مجتمع برگزار گردید .

دکتر محمدی، مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم در این نشست صمیمی، ضمن تبریک این روز و گرامیداشت روز حمل و نقل از زحمات کلیه پرسنل اعم از نیروهای اداری و رانندگان که در راستای ارائه خدمات مسافربری و انجام سرویس مدارس تلاش می کنند ، تقدیر و تشکر نمودند .

گفتنی است واحد حمل و نقل مجتمع مسکونی پارس جم وظیفه خدمات رسانی سرویس های زمینی به شهرهای مختلف ایران ، سرویس مدارس و انجام سرویس های ادارات مستقر در مجتمع نیز بعهده دارد.

 

 

 

از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group