سه شنبه 8 بهمن 1398 | Tuesday 28 January 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

جهانگیری زاده از آغاز ثبت نام داوطلبین اعضاء جدید هیئت امناء فاطمیه مجتمع مسکونی پارس جم از روز چهارنشبه 11 دیماه خبر داد .

🔹سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم گفت : در راستای تقویت مشارکت همگانی در نظر داریم انتخابات جدید هیئت امناء  فاطمیه 372 واحدی تا قبل از فاطمیه اول در این مجتمع برگزار نمائیم .
🔸علیرضا جهانگیری زاده در خصوص شرایط داوطلبان گفت : داوطلبین محترم علاوه بر داشتن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم و 20 سال تمام همچنین می بایست در مجتمع مسکونی پارس جم ساکن و یا شاغل باشند .
🔺وی همچنین با اشاره به اینکه متقاضیان فقط تا 15 دی ماه فرصت دارند در خصوص زمان برگزاری انتخابات گفت : انتخابات اعضای هیئت امناء فاطمیه 372 واحدی روز یکشنبه 98/10/15 بعد از نماز مغرب و عشاء در فاطمیه 372 واحدی برگزار می شود.


🔷گفتنی است افراد بالای 15 سال می توانند با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر ( کارت ملی یا شناسنامه ) در روزهای مشخص شده به مساجد و فاطمیه مراجعه و به کاندید مورد علاقه خود رای دهند .

-    عناوین اعضاء هیأت امناء:
1-رئیس هیئت امنا
2-مسئول امور اداری ، اجتماعی و دبیر جلسات
3-مسئول امور مالی و حسابداری و جمعدار اموال
4-مسئول امور فرهنگی و روابط عمومی
5-مسئول امور ساختمان، بهداشت و تجهیز مساجد
6- نماینده روابط عمومی « از طرف روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم معرفی می گردد » /عضو اصلی
7- امام جماعت مسجد بدون انتخابات بعنوان عضو اصلی هیئت امناء معرفی می گردد. /عضو اصلی

 

جشن ویژه شب یلدا با حضور هنرمندان خانه موسیقی و حوزه هنری فرهنگسرای توحید برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی : جشن شب یلدا با حضور گروه های هنری خانه موسیقی و و حوزه هنری امروز شنبه 30 آذرماه از ساعت 20 ویژه خانواده های کارکنان نفت و گاز ساکن در این مجتمع در سالن فرهنگسرای توحید برگزار می گردد .

📚 کتابخانه های مجتمع مسکونی پارس جم در فرهنگسرای توحید بازگشایی شد.

📚به گزارش روابط عمومی، علیرضا جهانگیری زاده سرپرست روابط عموم و امور فرهنگی مجتمع مسکونی پارس جم گفت : کتابخانه های مجتمع مسکونی پارس جم بعد از ادغام در طبقات فوقانی فرهنگسرای توحید چیدمان و با حضور مدیر عامل فجر جم ، مدیر اجرایی ، مسئولین این مجتمع، و نماینده کارگروه بانوان از روز چهارشنبه ششم آذرماه آماده میزبانی علاقمندان به کتاب و کتابخوانی می باشد.

جهانگیـری زاده گفت :  با چیدمـان انجام شده ،  علاقمندان به کتاب  و کتــابخوانی می توانند  جهت امانت و عودت کتاب به کتابخانه عمومی در طبقه اول و از کتابخانه کودک ، اتاق قصه گویی برای کودکان ، ویدئو کلوب و تالار انجمن ها در طبقه دوم استفاده نمایند .

گفتنی است سالن مطالعه ویژه خواهران در طبقه اول و سالن مطالعه آقایان در زیر زمین فرهنگسرا نیز آماده سرویس دهی به متقاضیان می باشد.

 

سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم از افتتاح سالن های مطالعه در فرهنگسرای توحید خبر داد .

به گزارش روابط عمومی، جهانگیری زاده گفت : سالن مطالعه ویژه برادران و خواهران با حضور مدیر عامل فجر جم ، مدیر اجرایی و مسئولین مجتمع مسکونی پارس جم با ظرفیت هر کدام بالغ بر 30 نفر در فرهنگسرای توحید بازسازی ،تجهیز و به بهره برداری رسید.

سرپرست روابط عمومی اضافه کرد : دو سالن مطالعه بصورت مجزا در طبقه اول و زیرین فرهنگسرای توحید راه اندازی شده که علاقمندان به مطالعه می توانند هر روز از ساعت 7 الی 22 از این مکان ها استفاده نمایند .

 

عبدالجیل اسدی از برگزاری آیین تقدیر و تشکر از عوامل اجرایی پروژه مهر خبر داد.

پروژه مهر مجموعه فعالیت هایی را شامل میشود که هر ساله جهت آماده سازی مدارس و مراکز آموزشی مجتمع مسکونی پارس جم پیش از بازگشایی و شروع سال تحصیلی صورت می پذیرد،

علت اطلاق عنوان پروژه به این مجموعه، نظم دهی و حصول اطمینان از انجام فعالیت ها در بازه زمانی مشخص پیش از اول مهر می باشد که با همکاری و همدلی واحدهای مستغلات تندگویان/مستغلات توحید/IT/HSE/ خدمات رفاهی/امور ورزش/روابط عمومی انجام می گردد.

به گزارش روابط عمومی ، این مراسم با حضور مدیر اجرایی، سرپرستان ، کارکنان مجتمع و مدیران مراسم روز یکشنبه19 آبا ماه 98 در فرهنگسرای توحید برگزار گردید.

در ابتدای مراسم سمانه شمشیری گزارشی از مجموعه خدماتی که در سال جاری برای بازگشایی مدارس و مهدهای کودک توسط واحدهای اجرایی انجام شده، ارائه دادند.

همچنین در ادامه عبدالجیل اسدی سرپرست کنترل پروژه ضمن خوش آمدگویی به حاضران و تقدیر از سرپرستان و کارکنان مجتمع به لزوم حفظ و صیانت از اموال و تجهیزاتی که در اختیار مراکز آموزشی قرار دارند تاکید کرده و اعلام نمودند بزودی دستورالعمل وشیوه نامه حفظ و نگهداری اموال توسط واحدهای اجرایی مجتمع تدوین و در اختیار مدارس و مهدهای کودک قرار خواهد گرفت.

در ادامه مهندس محمدی، مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم سخنان خود را با مناسبت هفته ترویج علم شروع نموده و علت نامگذاری این روز جهانی را تشریح نموده و به فعالیتهای شاخصی که در سال جاری در قالب پروژه مهر توسط مجتمع انجام شده اشاره نمودند.

بعد از سخنان مدیر اجرایی، رفیعی به نمایندگی از مدیران مدارس و مهدهای کودک، بعضی از کاستی ها را عنوان نموده و خواهان رفع آنها شدند.

در پایان محمدرضا لاله سنگی سرپرست واحد آموزش مجتمع به تشریح چگونگی خدمات دهی به مدارس پرداخته و بر لزوم رفع همه مشکلات تا انتهای سال تاکید نمودند.

گفتنی است در پایان این مراسم با اهدا لوح تقدیر از نفراتی که بار اصلی پروژه مهر بر عهده آنان بوده تقدیر و تشکر بعمل آمد.

 

 

 

 

رئیس واحد حمل و نقل،گردشگری و امور مسافرت مجتمع مسکونی پارس جم از تغییر ساعت حرکت اتوبوس های بین شهری خبر داد .

به گزارش روابط عمومی ، کامران عطری رئیس واحد حمل و نقل،گردشگری و امور مسافرت گفت : به جهت یکسان سازی و تنظیم ساعت سرویس های بون شهری ، از روز شنبه 13 مهرماه ساعت حرکت اتوبوس های از  مسیر جم به شیراز و بوشهر در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه، و جمعه ساعت 8:30 صبح می باشد .

گفتنی است ساعت برگشت از کلیه مسیرهای فوق ساعت 18 همان روز می باشد .

ضمنا ساعت رفت حرکت اتوبوس از جم به شیراز و بوشهر ، چهارشنبه ها ساعت 16:30 و برگشت آن روز پنج شنبه ساعت 18 می باشد .

 

 

 

سرپرست روابط عمومی و امورفرهنگی مجتمع مسکونی پارس جم گفت: به منظور انتخاب اعضای هیئت امنای مساجد توسط مردم، در 2 مسجد مجتمع انتخابات برگزار شد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی ، علیرضا جهانگیری زاده در حاشیه برگزاری این انتخابات اظهار داشت: با هدف انجام بهتر امور داخلی مساجد ، واحد روابط عمومی طبق اختیارات قانونی، انتخابات را در مسجدالنبی منطقه شهید تندگویان «ص»روز یکشنبه 98/7/7  و در مسجد پیامبر اعظم «ص» توحید روز دوشنبه 98/7/8  برای انتخاب اعضای هیئت امنا برگزار کرد.

سرپرست روابط عمومی مجتمع گفت: بعد از انتخاب هیئت امنا توسط مردم، افراد منتخب، طبق فرم معین به اداره اوقاف و امور خیریه اعلام شده که پس از طی مراحل قانونی و تأیید اعضای هیئت امناء در کمیسیون تأیید صلاحیت، احکام هیئت امنا به طور رسمی صادر می‌‌شود.

وی اظهار داشت: طبق قانون مصوب مجلس شورای اسلامی اداره امور مساجد و اماکن مذهبی توسط سازمان اوقاف و امور خیریه و به وسیله هیئت امنای انتخابی از طرف مردم ساکن در محل صورت می‌گیرد.

جهانگیری زاده در پایان تصریح کرد : ترکیب اعضای هیئت امناء مساجد از آقایان و بانوانی هست که بصورت افتخاری در این امر خداپسندانه شرکت نموده اند .

گفتنی است پس از شمارش آراء صندوق های اخذ رأی با حضور نمایندگان کاندیدا نفرات ذیل بیشترین آراء ماخوذه را کسب کردند .

ضمناً جهت مشخص شدن سمت های اعضای هیئت امناء مساجد، طی جلسه ای با حضور سرپرست روابط عمومی ، امام جماعت مسجد و کارشناس مذهبی مجتمع مسکونی پارس جم معرفی می شوند .

مسجدالنبی «ص» منطقه شهید تندگویان                                                      مسجدپیامبر اعظم «ص» توحید

- عباس شیر اوژن                                                                             - سکینه روشن

- محرم عبدی                                                                                 - شایسته سعیدی

- فاطمه پژهان                                                                               - عبدالرحمن نظری

- سجاد جامعی                                                                               - حسینعلی یوسفی چهارده

- یعقوب شفیعی                                                                              - جواد پرهیزگار

اعضای علی البدل                                                                         اعضای علی البدل 

 - غلامرضا نادری                                                                         - سید یوسف موسوی

- مجتبی جویبار                                                                          - عبدالحسن زمانی

 

 

مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم از برگزاری جشن مهر و مقاومت همزمان با نخستین روز سال تحصیلی 99-98 در مجتمع مسکونی پارس جم خبر داد.


2891 نفر دانش آموز در مدارس مجتمع مسکونی پارس جم در اولین روز از ماه مهر وارد کلاس های درس شدند.


به گزارش روابط عمومی : در نخستین روز ماه مهر درهای بوستان های دانش در مدارس مختلف این مجتمع گشوده شد و دانش آموزان با شور و نشاط روانه مدارس شدند تا سال تحصیلی دیگری را آغاز كنند.
سعید محمدی مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم گفت : در سال تحصیلی جاری 2891 نفر دانش آموز در  13 مدرسه ( 8 مدرسه دولتی و 5 مدرسه غیر دولتی ) در این مجتمع مشغول به تحصیل می باشند .
وی همچنین در خصوص تعداد دانش آموزان هر مقطع گفت : 950 نفر در دوره اول ابتدایی ،860 نفر در دوره دوم ابتدایی ، 740 نفر در دوره اول متوسطه و 341 نفر در دوره دوم متوسطه حضور دارند .
گفتنی است در سال جدید 430 نفر در پیش دبستانی و 306 نفر نیز در مهدهای کودک آموزش داده می شوند .

مشاهده دانش آموزانی كه با لباس های یكسان دست در دست پدران و مادران در خیابان ها راهی مدارس بودند؛ خاطره روزهای شیرین درس و مدرسه را برای بسیاری از بزرگسالان زنده كرد.

 

رئیس واحد حمل و نقل مجتمع مسکونی پارس جم از تغییر ساعت برگشت اتوبوس های بین شهری ساکنین این مجتمع از شهرهای بوشهر و شیراز خبر داد .

به گزارش خبرنگار روابط عمومی، کامران عطری رئیس حمل و نقل مجتمع مسکونی پارس جم گفت : در راستای ارائه خدمات بهینه به خانواده های ساکن، ساعت برگشت سرویس های زمینی (از بوشهر به جم و از شیراز به جم ) از اول مهرماه  از ساعت 19 به ساعت 18 تغییر پیدا می کند .

 

ساکنین مجتمع مسکونی پارس جم در سوگ شهادت سرور آزادگان و یاران با وفایش بر سر و سینه زدند و اشک ماتم ریختند.

به گزارش خبرنگار مجتمع مسکونی پارس جم، عزاداران حسینی ساکن در مجتمع مسکونی پارس جم همزمان با روز تاسوعا و عاشورا در قالب هیئت های مختلف مذهبی با مرثیه سرایی، سینه زنی و زنجیرزنی اشک ماتم ریختند و صحنه پرشور عزاداری شهید مظلوم دشت کربلا را به تصویر کشیدند.

عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) روز سه شنبه شنبه مصادف با روز عاشورای حسینی در خیابان های مجتمع مسکونی پارس جم هیئت های سینه زنی و زنجیرزنی به راه انداخته و با شور حسینی، شعور دینی و مذهبی خود را به نمایش گذاشتند.

روز تاسوعا و عاشورا عاشقان اهل بیت(ع) در این مجتمع با حضور پرشور در هیئت های عزاداری اوج ارادت و عشق خود را به سرور و سالار شهیدان نشان دادند و مراسم سخنرانی و عزاداری در مساجد مجتمع با پخش غذای نذری و اطعام مومنان تا سیزدهم محرم ادامه دارد.

گفتنی است نماز ظهر روز عاشورا نیز با حضور عزاداران حسینی در مسجد پیامبر اعظم«توحید » برگزار و پس از اقامه نماز هیئت های حسینی ادامه برگزاری مراسم عزاداری را انجام دادند.

 

از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group