سه شنبه 30 دي 1399 | Tuesday 19 January 2021
مجتمع مسکونی پارس جم

ویژه برنامه شب یلدا به صورت مجازی در لایو اینستاگرام مجتمع مسکونی پارس جم اجرا شد.
🍉در این مراسم که با حضور مدیر اجرایی مجتمع از ساعت 20 یکشنبه شب همزمان با شب یلدا برگزار شد، عبدالحسن محمد زاده، سارا دانشمند و مینو لطفی به رسم کهن ایرانیان به حافظ خوانی و شاهنامه خوانی پرداختند .

 

 

 

روز 26 آذر روز بزرگداشت تلاشگران عرصه حمل و نقل می باشد.

به گزارش روابط عمومی : به پاس قدر دانی از پرسنل زحمتکش واحد حمل و نقل مجتمع مسکونی پارس جم، مدیر اجرایی و سرپرستان این مجتمع در یک روز به یاد ماندنی به بهانه گرامیداشت روز حمل و نقل با حضور در جمع آنان در فضای باز با رعایت پروتکل های بهداشتی با لوح تقدیر و شاخه گل از رئیس و کارکنان خدوم این واحد تقدیر نمودند.

گفتنی است این مراسم روز چهارشنبه 26 آذرماه همزمان با روز حمل و نقل برگزار گردید.

تصاویری از این مراسم :

 

 

علیرضا جهانگیری زاده، سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم از جشن شب چله در فضای مجازی خبر داد.

جهانگیری زاده گفت : با توجه به اینکه امسال بنا به توصیه های ستاد مقابله با کرونا و به جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، در نظر است با مشارکت خانواده های ساکن، جشن شب یلدا در فضای مجازی و در بستر لایو اینستاگرام برگزار نماییم.

گفتنی است سه مسابقه با موضوعات مختلف شاهنامه خوانی یا نقاله خوانی ویژه کودک و نوجوان، حافظ خوانی ویژه بزرگسالان و نقاشی ویژه گروه سنی 6 تا 15 سال برتامه ریزی شده که تا قبل از شب یلدا می بایست علاقمندان آثار خود را در شماره واتساپ 09306479329 ارسال نمایند.

 

 

 

 

مدیر اجرایی به همراه تعدادی از سرپرستان مجتمع مسکونی پارس جم از ناحیه ۲ منطقه شهید تندگویان بازدید میدانی بعمل آوردند.

در این بازدید که واحدهای مختلف اعم از مستغلات، HSE، حراست، ICT، حمل و نقل و روابط عمومی حضور داشتند از فضای ناحیه ۲ و مشکلات موجود رونوشت برداری شد و با تاکید مدیر اجرایی در دستور کار واحدهای مختلف قرار گرفت.

گفتنی است این بازدیدها در راستای خدمات مطلوب تر به خانواده ها بصورت مستمر برنامه ریزی شده و متعاقبا کارهای انجام شده در نواحی مختلف به اطلاع خانواده های محترم از طریق همین پیام رسان رسانده خواهد شد .

 

✨مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم گفت: خوشبختانه با همکاری کلیه واحدها و ساکنین محترم این مجتمع توانسته ایم از اول شیوع ویروس کرونا با رعایت پروتکل ها سهم بسزایی در عدم انتشار این ویروس داشته باشیم .

🔻دکتر محمدی اظهار داشت : فرماندار شهرستان جم از عملکرد مطلوب و همکاری و هماهنگی این مجتمع از بدو شیوع این ویروس تا کنون در جلسه اول آذرماه ستاد مقابله با کرونا تقدیر نمودند.
💠وی تصریح کرد: اقدامات مقابله با کرونا از سال گذشته در این مجتمع آغاز شده و اکنون در بازه زمانی محدودیت های جاری مواردی که ستاد مقابله با کرونای شهرستان جم خواستند در حد توان بشرح زیر انجام داده ایم .


- انتقال و اسقرار 2 کانکس 12 متری به همراه موکت کف کانکس در ورودی شهر جم

-اختصاص آب معدنی خواسته شده در کل دوره

-جلوگیری از فعالیت گروه های شغلی مناطق نارنجی
-تعطیلی اماکن آموزشی،فرهنگی و ورزشی
-اختصاص درب ورودی منطقه شهید تندگویان خاص سرویس های شرکتی

مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم از تعطیلی اماکن ورزشی این مجتمع تااطلاع ثانوی خبر داد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی، سعید ممحمدی، مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم گفت: بنا به تصميم *ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا* و به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تمامی اماکن، سالن ها و فعالیت های ورزشی در سراسر استان از *اول آذرماه* به مدت *دو هفته* تعطیل می باشد.
🔹بر اين اساس فعاليتهاي ورزشي در اماكن روباز مجتمع مسكوني نيز از روز شنبه اول آذرماه تا اطلاع ثانوي تعطيل اعلام مي گردد.

✍️ گفتنی است: در مجتمع مسكوني پارس جم از بهمن ماه سال قبل كليه مجموعه هاي چند منظوره ورزشي اعم از سالن هاي استخر، باشگاه هاي بدنسازي، فعاليت هاي سالني نظير فوتبال، بسكتبال، واليبال، جودو، كاراته و..... تعطيل و هيچ فعاليت ورزشي در سالن هاي سرپوشیده انجام نمي يافت. فقط در در دو هفته اخير فعاليت ورزشي در چمن و اماكن روباز فعال بوده كه بنا بر اين دستورالعمل اين فعاليت ها نيز تعطيل اعلام مي گردد.

👈در صورت تغيير شرايط و اعلام از طرف ستاد ملي و استاني مقابله با كرونا، متعاقبا از طريق كانال هاي ارتباطي به اطلاع خانواده ها خواهد رسيد.

 

 

کتاب،حافظه و زبان گویای تمدن بشریت است همه فرهنگ ها با کتاب آغاز، رشد و ماندگار می شود سطح مطالعه ظرفیت رشد عقلانی، خرد ورزی و ایجاد تاثیر تعاملی آن جامعه را ارتقا می دهد و کتاب به عنوان یک ابزار مطمئن و سازنده سبب جریان های فکری بکر ،ناب و خلاقانه یک جامعه می شود

1- ابتدا خودتان معرفی کنید/ ساکن کجا هستید؟

آزاده باقری /کتابدار/ ساکن شهرجم

 

2- شغل شما چقدر در زندگی شما تاثیر دارد؟

از کتابها به عنوان راهنما و مشاور در زندگی ام استفاده میکنم چون با مطالعه و خواندن کتاب روح ، عقل و فکر انسان تقویت می شود و به وجود انسان طراوت وشادابی می بخشد و بذر امید رادر زندگی می رویاند

3- اعضاء خانواده شما اهل مطالعه هستند؟ چقدر؟

بله ، همسرم کتابهای تخصصی حیطه کاری خود را بیشتر مطالعه می کند

4- وضعیت کتابخوانی در مجتمع مسکونی پارس جم چگونه است ؟

از نظر جامع بودن کتب ،غنی هستیم ولی از نظر استفاده کنندگان به دلیل دسترسی به شبکه های مجازی میزان سرانه مطالعه کم شده است

5- کدام گروه سنی بیشتر به کتابخانه مراجعه می کنند؟

خانم ها با گروه سنی ۲۵ تا ۴۰ سال

6- کدام کتاب ها بیشترین خواننده را در بین ساکنین دارند؟

کتابهایی با موضوعات داستانی ( ایرانی و خارجی) ، تاریخی ،روانشناسی و فنون

7- کنابخانه عمومی مجتمع شامل چه بخش هایی هست؟

کتابخانه عمومی (۱و ۲) ،مرجع ،کتابخانه کودک و نوجوان ،ویدیو کلوپ ،سالن انجمن ها ،اتاق قصه گویی ،سالن مطالعه اقایون و خانم ها ،کتب اهدایی و نشریات

8- از سختی های کارتان بگوئید؟

کتابداری شغلی حساس و اثر گذار در راستای اعتلای فرهنگی مردم یک جامعه است و کتابدار کسی است که با تکیه بر دانش و تجربه خود در راه اندیشمند ساختن و باروری اجتماع خویش سهم بزرگی بر عهده گرفته و علاوه بر اینکه کلید گنجینه اطلاعات و دانش را بدست دارد خود نیز می کوشد در دگرگونی و سازندگی و پیشرفت دانش و اجتماع خویش از طریق خدمات آموزشی و تحقیقی شرکت فعالانه داشته باشد

9- برای ترویج کتاب و کتابخوانی در بین ساکنین چه راهکاری دارید؟

۱) برگزاری هفته های کتاب و معرفی بهترین کتاب از نظر خوانندگان

۲) تبلیغات کتاب( نقاشی دیواری)

۳) نظر سنجی از وضعیت کتابخانه

۴) دعوت از نویسندگان بومی

۵ ) خرید کتابهای صوتی

۶) کتابخانه های سیار در مکان های پر ازدهام ( قرار دادن قفسه کتاب در دستوران باعنوان فست بوک یا قراردادن قفسه کتاب در بازارچه با عنوان عصرانه با طمع کتاب )

۷) گذر کتاب ( اختصاص دادن یک پیاده رو یا خیابان با عنوان نام کتاب )

۸ ) ایجاد حلقه کتابخوانی

۹) جمعه بازار کتاب

10- نقش کتابخانه در ارتقاء و پیشرفت جامه چیست؟

کتاب،حافظه و زبان گویای تمدن بشریت است همه فرهنگ ها با کتاب آغاز ،رشد و ماندگار میشود سطح مطالعه ظرفیت رشد عقلانی ،خرد ورزی و ایجاد تاثیر تعاملی آن جامعه را ارتقا می دهد و کتاب به عنوان یک ابزار مطمئن و سازنده سبب جریان های فکری بکر ،ناب و خلاقانه یک جامعه می شود

♨️دکتر محمدی: بازدید های هفتگی از نواحی و مناطق مختلف مجتمع مسکونی پارس جم صورت می گیرد.

?گفتنی است اولین بازدید میدانی مدیر اجرایی و سرپرستان این مجتمع، روز سه شنبه 20 آبان ماه از ناحیه یک منطقه شهید تندگویان انجام شد.

?در این بازدید که سرپرستان واحدهای مستغلات، حراست، حمل ونقل، روابط عمومی، ICTو HSE حضور داشتند از فنس اطراف ناحیه یک، فضای سبز، محیط ما بین بلوک ها، موارد مربوط به ایمنی و ... بازدید شد که متعاقباٌ گزارش اقدامات انجام شده توسط واحدهای مربوطه از طریق همین پیام رسان به اطلاع شما خواهد رسید .

 

 

سرپرست مستغلات منطقه شهید تندگویان از پاکسازی مسیل رودخانه حدفاصل منطقه توحید و شهید تندگویان خبر داد..

?محمد رضایی سرپرست مستغلات منطقه شهید تندگویان گفت: با توجه به نزدیک شدن فصل بارندگی و در راستای پیشگیری از طغیان رودخانه، مسیر آب از ورودی منطقه تندگویان تا انتهای خیابان خبرنگار با همکاری واحد حمل و نقل مجتمع پاکسازی گردید.

گفتنی است این رودخانه در ادامه به رودخانه وسط شهر جم وصل میگردد.

رحیم نظر زاده، رئیس امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی گاز ایران از برگزاری اولین کارگاه آموزش مجازی با عنوان « روانشناسی ورزشی و عوامل انگیزشی آن در شرایط بحرانی » خبر داد.

نظر زاده اضافه کرد : در راستای توسعه خدمات ورزش مجازی بین خانواده های کارکنان شرکت ملی گاز ایران، موضوع برگزاری کارگاه های اموزشی به روش های نوین و با بهره گیری از دانش متخصصین و فعالین حوزه ورزش و سلامت بالاخص مدرسین و اساتید برجسته دانشگاهی کشور، در دستور کار امور ورزش و تربیت بدنی قرار گرفته است .

وی گفت: به همین منظور اولین کارگاه آموزش مجازی با عنوان روانشناسی ورزشی و عوامل انگیزشی آن در شرایط بحرانی توسط دکتر سید صلاح الدین نقشبندی عضو هیئت علمی گروه علوم ورزشی دانشگاه علوم و تحقیقات با همکاری واحد آموزش ستاد شرکت ملی گاز ایران تهیه گردیده و در پورتال امور ورزش به آدرس اینترنتی «http://lms.nigc.ir/ » قابل مشاهده و بهره برداری می باشد.

 

 

از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group