چهارشنبه 22 مرداد 1399 | Wednesday 12 August 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

🔻برای رسیدن به طرحی نو نیاز به تخریب نیست گاهی با هزینه و مدت زمان کمتر به آنچه در ذهن داریم خواهیم رسید اگر هدف ما ارائه خدمات دهی مطلوب باشد.

🔹سرپرست خدمات رفاهی مجتمع مسکونی پارس جم از طرح نوسازی و مرمت رستوران شهید تندگویان و رستوران فرهنگسرا  خبر داد.

🔸موسوی زاده گفت: طرح نوسازی بخش داخلی و آشپزخانه رستوران ها از مهمترین اولویت های خدمات رفاهی بوده که مجدانه عنوان و پیگیری گردید .

🔻وی اضافه کرد؛ این اقدام مهم به همت مستغلات شهید تندگویان و مستغلات توحید در حال اقدام و اجرا  می باشد .

🔹موسوی زاده از تلاش و زحمات مفید خدمات رفاهی،کالا و بازرگانی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی در اقدامات انجام شده قدردانی نمود.

✅از جمله اقدامات : طرح هایی مانند رنگ آمیزی و نصب کاغذ دیواری سالن رستوران،نصب لامپ های ال ای دی ،بازسازی انبار آشپزخانه، برق کشی جدید،ساخت سردخانه زیر صفر و بالای صفر،خرید صندلی و میز ناهار خوری دستگاههای جدید آشپزخانه ای نصب دوربین مداربسته در سالن و آشپزخانه رستوران،خرید و نصب پرده های سالن  ،ساخت اتاق نمازخانه و رختکن پرسنل ...

علیرضا جهانگیری زاده، سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم در پیامی، فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت‌ ماه، روز جهانی ارتباطات و روابط‌ عمومی را تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است؛

"بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم"

در مطلع دومین گام انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، پنجمین دهه درخشش روابط‌عمومی‌ها را در کشور به نظاره نشسته‌ایم.

عصر حاضر، عصر ارتباطات و تعاملات گسترده جهانیان بوده و هر روزه شاهد بروز تحولات بنیادین و اساسی در حوزه‌های گوناگون هستیم.

قدر مسلم این‌که، نام‌گذاری این روز خجسته به عنوان روز ارتباطات و روابط‌عمومی، خود مبین اهمیت و جایگاه ارزنده روابط‌عمومی‌ در عرصه آگاهی‌بخشی دوسویه به ارکان تصمیم‌گیر دستگاه‌ها و افکار عمومی است.

بدون تردید، روابط‌عمومی هر دستگاه به عنوان خط مقدم ارتباط با آحاد جامعه، نقش خطیر و بی‌بدیلی را در امر تحکیم و توسعه ارتباط میان نهادها و سرمایه‌های اجتماعی ایفاگر بوده و خواهند بود.

روابط‌عمومی هر دستگاه می‌تواند با بهره‌جویی از علم و دانش روز، نقش والایی را در امر داده پردازی از نیازهای جامعه و امکانات موجود، پیوند مستحکمی را میان اهداف سازمانی با مطالبات بیرونی برقرار سازد.

اینجانب، فرارسیدن این روز فرخنده را به تمامی تلاش‌گران فرهیخته عرصه آگاهی‌بخشی، روابط‌عمومی و رسانه در شهرستان جم، همکاران تلاشگر خودم در مجتمع مسکونی پارس جم و همکاران ساعی در روابط عمومی های شرکت های نفت و گاز منطقه، تبریک و تهینت عرض کرده و برای فعالین ارجمند این عرصه در راستای ایفای وظایف و رسالت ذاتی‌شان، توفیق و سربلندی را از درگاه خداوند تبارک خواستارم.

 

خیرین طرح شکرانه سلامت مجتمع مسکونی پارس جم در اقدامی زیبا و خدا پسندانه با جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی به مبلغ 33 میلیون تومان در ماه پر خیر و برکت رمضان اقدام به تهیه 200 بسته مواد غذایی با هدف کمک به نیازمندان در سطح شهرستان جم نمودند.

همچنین با همکاری قرارگاه مواسات شهرستان و آستان قدس رضوی تعداد 200 بسته معیشتی به ارزش 20 میلیون تومان نیز تهیه و توزیع گردید .

در راستای اقدامات فرهنگی، کتاب هایی از مقر کتاب به ارزش تقریبی یک میلیون دویست هزارتومان که جداگانه با همکاری خیرین خریداری و ضمیمه بسته های مواد غذایی گردید.

گفتنی است این بسته های  خیرخواهانه با هماهنگی ستاد مواسات شهرستان جم طی شب های 21 تا 23 ماه مبارک رمضان در روستاهای شهرستان جم توزیع گردید .

اطلاعیه پیش ثبت نام مراکز آموزشی غیردولتی مجتمع مسکونی پارس جم برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹

📚📐📝✏️📚📐📝✏️

به استحضار کلیه متقاضیان ثبت نام در مدارس غیردولتی مستقر در مجتمع مسکونی پارس جم می رساند فرایند پیش ثبت نام این مدارس از روز شنبه ۹۹/۲/۲۷ براساس شیوه نامه ذیل انجام می گیرد:

🔹 شیوه پیش ثبت نام غیر حضوری بوده و نیاز به مراجعه حضوری نمی باشد.
🔹  لینک فرم الکترونیکی پیش ثبت نام مدارس ابتدایی تلاش وچراغ اندیشه از امروز شنبه به شرح ذیل در گروه و کانال های روابط عمومی و مدارس اطلاع رسانی می گردد.
🔹 پیش ثبت نام به معنای ثبت نام قطعی نیست و صرفا اعلام نیاز اولیه می باشد. بدیهی است ثبت نام قطعی پس از اعلام مدرسه و طی نمودن فرایند مربوطه انجام خواهد شد.
🔹 دانش آموزانیکه در کلاسهای میان پایه مدارس غیردولتی در حال تحصیل هستند بصورت پیش فرض نیازی به پیش ثبت نام ندارند.

🔹 پیش ثبت نام دبستان های تلاش و چراغ اندیشه از روز شنبه ۹۹/۲/۲۷ لغایت ۹۹/۳/۵ انجام می گیرد.

🔹 پیش ثبت نام مدرسه متوسطه اول پسرانه شهید باقری که  شروع شده لغایت ۹۹/۰۳/۱۵ انجام می گیرد.

🔹 پیش ثبت نام مدارس متوسطه دوم پسرانه امام خمینی (ره) و دخترانه هاجر (س) از روز پنجشنبه ۹۹/۰۳/۰۱ لغایت ۹۹/۰۳/۳۱ انجام می گیرد.

🔹 ثبت نام پیش دبستانی ها با توجه به برنامه های واحد آموزش مبنی بر تاسیس پیش دبستانی مستقل در ناحیه ۱۷ متعاقباً در خرداد ماه اطلاع رسانی می گردد.

🔹 فرایند ثبت نام مهد کودک ها، پس از ابلاغ سازمان بهزیستی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

🔹خاطرنشان می سازد فرایند ثبت نام مدارس دولتی تابع تصمیمات آموزش و پرورش بوده که طبق اطلاع کسب شده از اول خرداد آغاز می گردد‌. در اینخصوص متقاضیان محترم با مدارس دولتی در تماس باشند.

   «آموزش مجتمع مسکونی پارس جم»

پیش ثبت نام مدرسه غیر دولتی چراغ اندیشه

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfpnTqhEtWdwXEWNQIG9JkoZycAz5jnSB52LyHYTszZrBjUYA/viewform?usp=sf_link

پیش ثبت نام مدرسه غیر دولتی تلاش

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc_EsVAyV2vfYvzvtVjGuVG2VBYNy4k2BmzF43KhtGBByzXgw/viewform?usp=sf_link

🔸سرپرست روابط عمومی و امور فرهنگی مجتمع مسکونی پارس جم از برگزاری مسابقه ماه عاشقی خبر داد.

🔹علیرضا جهانگیری زاده، سرپرست روابط عمومی و امور فرهنگی مجتمع مسکونی پارس جم، ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان گفت: مسابقه ماه عاشقی هر روز یک سئوال، هر روز یک برنده تا پایان ماه مبارک رمضان بصورت تستی ویژه خانواده های ساکن و کارکنان مجتمع مسکونی پارس جم بصورت پیامکی برگزار برگزار می گردد.

✅ جهانگیری زاده اضافه کرد: علاقمندان می توانند هر روز از ساعت انتشار سئوال تا ساعت ۲۲ همان روز جواب صحیح به همراه  نام و نام خانوادگی به شماره (5000401400012 )  پیامک ارسال نمایند.

 

 ثبت نام دانش آموزان برای سال تحصیلی ۱۳۹۹/۱۴۰۰ مدارس غیردولتی به صورت همزمان با مدارس دولتی و طبق اعلام آموزش و پرورش انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی ، خانم دم ریحان در خصوص ثبت نام کتاب های درسی دانش آموزان اضافه کرد: ثبت نام کتاب های سال جدید در مدارس غیر دولتی به صورت گروهی توسط مدارس انجام می گردد و هزینه کتاب در زمان تحویل از والدین اخذ می گردد.

📕 وی گفت: ثبت نام کتاب دانش آموزان مدارس دولتی در اختیار مدیران مدارس می باشد که می بایست از طریق اولیا با مدیران مدارس پیگیری گردد.

🔸درصدد هستیم ثبت‌نام پیش دبستانی در مدارس فعلی انجام نشود، لیکن به صورت متمرکز با تأسیس پیش دبستانی در ناحیه جدید ۱۷ انجام خواهد شد که جزيیات آن متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

📚همچنین ایشان در خصوص تهیه لوازم التحریر اعلام کرد : جهت تهیه از تولیدکنندگان باقیمت تعاونی برنامه های در دست اقدام هست که در زمان مناسب به خانواده ها اعلام خواهد شد.

مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم ازکارگاه تولید ماسک توسط کارگز فضای سبز این مجتمع خبر داد.


به گزارش روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم ، سعید محمدی گفت : در روزهایی که فضای کشور، فضای همدلی و همکاری هست، یکی از نیروهای با ارزش فضای سبز به نام هاشم آبستان در یک اقدام زیبا با همکاری و همراهی همسرش، زوج داوطلب جمعیت هلال احمر اقدام به راه‌اندازی کارگاه تولید ماسک و دستکش در منزل شخصی خود نموده است.

مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم اضافه کرد: هر ایرانی در هر لباس و هر شغلی سفیر سلامتی است که می تواند در مهربانی و مهرورزی نمونه باشد.

وی از ایان و همسرش بخاطر این اقدام شایسته قدردانی نمود.

 

مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم از تعطیلی اماکن عمومی تا اطلاع ثانوی خبر داد.


به گزازش خبرنگار روابط عمومی، سعید محمدی، مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم گفت: با همکاری واحدهای مستقر در این مجتمع اقدامات شایسته و مناسبی با توجه به دستورات ستاد ملی کرونا و کمیته سلامت مجتمع انجام شده است .

محمدی اضافه کرد: تا زمان اعلام وضعیت سفید از سوی ستاد ملی کرونا کلیه اماکن عمومی مجتمع مسکونی پارس جم اعم از سینما، رستوران ها، اماکن آموزشی، فرهنگی، ورزشی  و تفریحی تعطیل می باشند.

وی همچنین گفت : کلیه بخش های این مجتمع با حداقل نیروی انسانی، خدمات ضروری را به ساکنین عرضه می کنند.

مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم، تا اطلاع ثانوی از پذیرش مهمان معذوریم.

✅سعید محمدی مدیراجرایی مجتمع مسکونی پارس جم گفت : با توجه مصوبه شوراي تامين فرمانداري شهرستان جم و كميته سلامت در خصوص جلوگيري از شيوع كرونا ويروس در جلسه روز سه شنبه 20 اسفندماه با حضور مديران و نمايندگان شركت هاي فجرجم و پارس جنوبي موضوعات زير مقرر گرديد:

🔻- تردد از درب اتوبان به مجتمع مخصوص اتوبوس ها و خودروهاي شركتي و منع ورود از درب اتوبان به مجتمع مسكوني جهت ساكنين
🔻- پايش تب سنجي از درب هاي توحيد و تندگويان
🔻- كنترل تردد به مجتمع مسكوني
🔻- منع ورود مهمانان به مجتمع مسكوني
🔻- ارسال مدارك از طرف ساكنين به حراست مجتمع مسكوني جهت صدور مجوز خودروهاي ساكنين در اسرع وقت

به منظور کنترل بیماری کرونا ایستگاه های سلامت مسافران در ورودی های مجتمع مستقر و کنترل مسافران از درب های ورودی صورت می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار مجتمع مسکونی پارس جم ،صبح دوشنبه12 اسفند ماه به منظور جلوگيري از شيوع كرونا ويروس و پايش نفرات ورودي به مجتمع مسكوني؛ با توجه به مصوبه كميته سلامت فجر جم و مجتمع مسكوني جلسه اي با حضور مدير اجرايي، رئيس hse فجر جم، سرپرستان واحدهای hse، حراست و خدمات رفاهي مجتمع مسکونی پارس جم در دفتر مدير اجرايي تشكيل شد و مقرر گرديد كه در ورودي هاي مجتمع مسكوني ايستگاه هايي استقرار يافته تا به كنترل و پايش نفرات بپردازد.

در این جلسه مدیر اجرایی با اعلام وضعیت سفید استان بوشهر ، تعطیلی به موقع مدارس، اماکن عمومی و تجمعات و همچنین همکاری ساکنین در رعایت اصول بهداشتی را دلیل کنترل بهینه شرایط تا این لحظه خواند.

او با قدردانی از تلاش‌های شبانه روزی کلیه پرسنل واحدهای HSE، مستغلات، خدمات رفاهی و روابط عمومی، حمل و نقل و حراست گفت : با همدلی و همراهی و رعایت نکات بهداشتی و حفظ فاصله‌ها می‌توانیم در عدم انتشار کرونا ویروس موثر باشیم.

محمدی از حضور مسئولین واحدها در این جلسه قدردانی کرد و گفت: کارمندان و کارکنان ادارات در اولویت توزیع وسایل بهداشتی و ضد عفونی قرار گیرند تا بتوانند با امنیت روانی بیشتر انجام وظیفه کنند.

گفتنی است تا کنون ضد عفونی پارک ها، سرویس‌های بهداشتی، بازارچه های شهرک و تمامی اماکن عمومی در دستور کار قرار گرفته است .

از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group