پنجشنبه 22 آذر 1397 | Thursday 13 December 2018
مجتمع مسکونی پارس جم

پخش همزمان بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا در سالن چند منظوره فرهنگسرای توحید با حضور خانواده های کارکنان ساکن

به گزارش روابط عمومی : سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم از پخش همزمان مسابقه فینال لیگ قهرمانان آسیا بین تیم های پرسپولیس و کاشیمای ژاپن خبر داد .

گفتنی است در راستای سلامت و نشاط اجتماعی روز گذشته شنبه 19 آبان ماه ، همزمان با برگزاری این دیدار در پایتخت ، پخش یکی از حساس ترین مسابقات آسیایی در سالن چند منظوره فرهنگسرای توحید با حضور خانواده های کارکنان ساکن و شهروندان شهر جم با تاکید مدیر اجرایی و همکاری کلیه واحدهای مجتمع انجام شد .

سرپرست روابط عمومی مجتمع گفت : در نظر داریم پخش مسابقات آسیایی و جهانی در زمان های خاص خود ویژه علاقمندان به ورزش  در سالن ها و سینماها برگزار نمائیم .

 

 

 

 


در راستای بررسی و پیگیری مسائل رفاهی، خدماتی و ورزشی شهرک مسکونی پارس جم، دومین جلسه ی مجتمع مسکونی پارس جم با هیأت رئیسه مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ در ابتدای این نشست که در ساختمان ستاد مجتمع برگزار شد، علی اکبر قره بیگلو، مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم ضمن تقدیر و تشکر از مدیرعامل مجتمع در راستای همکاری و رفع مشکلات شهرک مسکونی گفت: امیدواریم با رهنمودها و پیگیری های مدیر عامل و مدیران ستادی مجتمع، مشکلات شهرک مسکونی پارس جم در کوتاه ترین بازه زمانی مرتفع گردد.

قره بیگلو در ادامه عنوان داشت: خوشبختانه مشکل پروازی خانواده های ساکن شهرک پارس جم که در جلسه ی نخست مطرح گردید، اکنون به طور کامل مرتفع گردیده است واین مهم موجبات رضایتمندی خانواده های ساکن شهرک را به همراه داشته است.

در ادامه ی این نشست مهندس فرهنگ، مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی، ضمن تاکید بر سرعت بخشیدن به حل مشکلات شهرک پارس جم گفت: مسائل و مشکلات کنونی شهرک پارس جم باید با اولویت و اهمیت بالا با شتاب طبق برنامه ریزی مرتفع گردد.

فرهنگ با اشاره به مشکلات کنونی مدارس و مهد کودک های پارس جم عنوان داشت: موارد و نیازمندیهایی که در جلسه نخست مطرح شد، بخشی انجام شده و اقدامات باقیمانده نیز در اولویت نخست قرار داده و در جهت رفع آن تلاش های موثر تا حصول نتیجه نهایی بعمل آید.

گفتنی است در این نشست، مسائلی از قبیل وضعیت آب و منابع تامین آب مجتمع مسکونی، تعویض شبکه ی آب منطقه شهید تندگویان، مشکلات سیستم تهویه مطبوع شهرک 372 واحدی، راه اندازی آسانسور، نیازمندی های ICT و رفاهی مدارس، تعمیرات اساسی اماکن ورزشی، کمبود فضاهای ورزشی و نقاشی داخلی منازل مورد بررسی قرار گرفت.

 

به همت مدیر اجرایی و با همکاری و پیگیری واحد مستغلات "🦆 باغ پرندگان " در مجتمع مسکونی پارس جم به بهره برداری رسید .
🔸علی اکبر قره بیگلو گفت : آشتی خانواده های ساکن  با طبیعت و آشنایی و ایجاد علاقه در عموم به ویژه گروه سنی کودکان و نوجوانان در کنار تفریح، آموزش، پژوهش و حفاظت از پرندگان را می توان از دیگر دستاوردهای احداث این مجموعه دانست.
🔸گفتنی است باغ پرندگان واقع در محوطه مهمانسرای شهید تندگویان ، روبروی سینما و در کنار پارک بازی با هدف اشنایی کودکان راه اندازی شده است .
🔹در حال حاضر پرندگانی مثل کبوتر ، اردک ، طاووس ، انواع مرغ و خروس و .... در این باغ وجود دارد .

🔻خانواده های ساکن می توانند در همه ساعات شبانه روز از باغ پرندگان به اتفاق اعضای خانواده بازدید نمایند .

 

🔹مراسم نمادین جشن شکوفه‌ها و غنچه‌ها با حضور مدیر اجرایی و مسئولین شهرستان جم  آغاز شد.

🔻به گزارش روابط عمومی ، مراسم جشن شکوفه ها با حضور معاون فرماندار ، مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم ، مدیر آموزش و پرورش و روسای ادارات شهرستان جم در دبستان پسرانه غیر دولتی تلاش آغاز شد.

💢امروز یک‌میلیون و ۴۳۶ هزار کلاس اولی و حدود یک میلیون نوآموز پیش دبستانی در سراسر کشور تحصیل خود را در ۶۳ هزار مدرسه ابتدایی شروع می‌کنند و برای اولین بار در کلاس‌های درس حاضر می‌شوند.

🔸گفتنی است 277 دانش آموز کلاس اولی از امروز در مدارس این مجتمع سر کلاس ها حضور دارند .

 

 

به گزارش خبرنگار مجتمع مسکونی پارس جم ، کارکنان نفت و گاز و خانواده های ساکن در این مجتمع ، روز چهارشنبه و پنجشنبه مصادف با نهم و دهم محرم در مساجد و خیابان های این مجتمع حضور یافته و به عزاداری پرداختند .

کارکنان مومن و عاشق اهل بیت علیه السلام ، هر سال با شروع ماه محرم در مساجد و اماکن مذهبی پرچم های عزا را برافراشته و هر شب آیین های سوگورای برگزار می کنند.

قسمت اول : Tasooa

اولین نشست صممیی هیئت رئیسه پارس جنوبی با مدیر اجرایی و سرپرستان مجتمع مسکونی پارس جم با محوریت خدمات رسانی مطلوب به خانواده های ساکن برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی ، به همت مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم ، برای اولین بار نشست هیئت رئیسه شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی با سرپرستان این مجتمع روز  سه شنبه 20 شهریور ماه در سالن کنفرانس شهید تندگویان با هدف ارائه خدمات مطلوب به خانواده های ساکن برگزار  گردید .
مهندس هادی هاشم زاده فرهنگ ، مدیر عامل شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی با تاکید بر ارائه خدمات مطلوب به خانواده های کارکنان و توجه و اهتمام همه جانبه اعضای هیئت رئیسه جهت انجام پروژه ها ، تجهیزات و امکانات متناسب طبق درخواست مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم اظهار داشت : بزرگترین دستاورد صنعت ، بدست آوردن اعتماد ذینفعان میباشد که از همه مهم تر ، دینفعان داخلی یعنی خانواده های کارکنان ساکن می باشند و می بایست  پیگیری و رفع مشکلات و درخواست های آنان از اولویت اولیه مسئولین باشد .
مدیرعامل پارس جنوبی در جمع هیئت رئیسه تصریح کرد : رسیدگی به نیازها و پشتیبانی مستمر و بموقع هیئت رئیسه پارس جنوبی و مرتفع کردن مشکلات و مسائل مربوط به خانواده های ساکن با حمایت از مسئولین مجتمع مسکونی پارس جم در ارائه خدمات رسانی بهتر به خانواده ها و کاهش دغدغه های فکری و ذهنی کارکنان بی شک ارتقاء بهره وری کارکنان در پی خواهد داشت .
وی در ادامه گفت : با مشارکت ، همدلی ، پیگیری و حمایت از درخواست های مدیر اجرایی مجتمع در خصوص ارائه خدمات بهینه و بموقع به خانواده ها از هیچ کوششی فرو گذار نخواهیم کرد .
علی اکبر قره بیگلو ، مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم ضمن ابراز خرسندی از این نشست صمیمی با طرح مواردی از قبیل اضافه شدن سهمیه پرواز برای افراد بلافصل کارکنان ، تکمیل پروژه آسانسور ها ، کمبود آب مصرفی منازل مسکونی ، سیستم تهویه منازل تندگویان و 372 واحدی ، نیازهای آموزشی ، تجهیزات مدارس و مهدکودک ها ، از مدیر عامل و هیئت رئیسه پارس جنوبی تقاضا نمود که با رفع موانع موجود در اسرع وقت نسبت به انجام این موضوعات اهتمام لازم انجام و نتایج آن قطعا منجر به خدمات رسانی بهتر به ذینفعان خواهد بود .
گفتنی است با تاکید مدیر عامل شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی ، جلسات هیئت رئیسه پارس جنوبی با سرپرستان مجتمع مسکونی پارس جم بصورت ماهیانه برگزار می گردد .

در مراسم های ماه محرم برخی بدعت ها و افراط و تفریط هایی وجود دارد که نه تنها انجام این گونه عزاداری ها فایده ای ندارد بلکه باعث می شود تا دشمنان از این گونه رفتارهای نادرست سوء استفاده نمایند.

به گزارش روابط عمومی ، نشست هم اندیشی مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم با روحانیون و مبلغین و دست اندرکاران ماه محرم در این مجتمع برگزار گردید.

در این نشست موضوعاتی پیرامون هرچه باشکوهتر برگزار شدن مراسمات دهه اول ماه محرم و تاسوعا و عاشورا حسینی و محتوای سخنرانی ها و مداحی ها با هدف شناخت و توسعه فرهنگ عاشورایی مورد بحث قرار گرفت.

علی اکبر قره بیگلو مدیر اجرای مجتمع مسکونی پارس جم ، مبارزه با خرافات، بدعت ها و تحریف های محرم را نیز یکی از وظایف علما و مبلغین برشمرد و گفت: متاسفانه در مراسم های محرم برخی بدعت ها و افراط و تفریط هایی وجود دارد که نه تنها انجام این گونه عزاداری ها فایده ای ندارد بلکه باعث می شود تا دشمنان از این گونه رفتارهای نادرست سوء استفاده نمایند.

در ادامه این نشست صمیمی سرپرست روابط عمومی ضمن خوشامدگویی خدمت مبلغین دعوت شده در این مجتمع گفت : همه اقشار ساکن در این مجتمع با همت و شعور حسینی از اول ماه محرم به مدت 13 شب مراسم سوگواری ، عزاداری و سینه زنی در مساجد و اماکن مذهبی به همت هیئت امناء های مساجد ، هیئت های مذهبی و جوانان پر شور برگزار می نمایند .

در پایان روحانیون و مبلغین پیشنهادهای بسیار خوبی برای بهتر برگزار شدن این ایام عنوان نموده و خواستار حضور چشمگیر خانواده های ساکن در این مراسم ها شدند .

گفتنی است از اول ماه محرم ، هرشب از ساعت 21 مراسم عزاداری در مسجد پیامبر اعظم «ص» منطقه توحید ، مسجدالنبی «ص» منطقه شهید تندگویان و فاطمیه 372 واحدی برگزار میگردد.

همچنین مراسم پر فیض زیارت عاشورا هر روز صبح از 7:30 به همت بانوان دارالقران ریحانه النبی «س» و پایگاه بسیج فاطمه الزهراء منطقه توحید تا پایان ماه صفر در مسجد پیامبر اعظم «ص» برگزار می گردد .

 

سرپرست روابط عمومی و امور فرهنگی مجتمع مسکونی پارس جم در گفتگو با خبرنگار مجتمع،  ماه محرم را عاشورای سرخ نامید و گفت : ماه محرم، ماه حزن و اندوه و عزاداری سالار شهیدان اسوه جهاد و شهادت است .

به گزارش " خبرنگار مجتمع، عبدالحسن زمانی سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم  گفت : ماه محرم، ماه حزن و اندوه و عزاداری ابا عبدالله الحسین (ع)   و ماهی که تأثیرات آن تا ابدیت چنان در عمق وجود و دلهای مردم ریشه کرده که همه ساله محرم ،اوج اخلاص و ارادت به سالار شهیدان ، اسوه جهاد و رشادت و جوانمردی اباعبداله الحسین (ع)می گردد و همه در برابرعظمت و اقتدار جوانمردان سر تعظیم فرود می آورند.


عبدالحسن زمانی از برگزاری برنامه های دهه اول محرم در این مجتمع خبر داد و گفت : با دعوت از مبلغین ،روحانیون مجرب و مداحان اهلبیت از اول ماه محرم دوشنبه شب 20 شهریورماه به مدت 13 شب جلسات سخنرانی ، مراسم سوگواری و عزاداری در مساجد این مجتمع با حضور کارکنان و خانوادهای ساکن برگزار می گردد.

وی افزود  : فضا سازی مناسب در سطح مجتمع ، سوگواری و برگزاری مراسم های عزاداری در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی با حضور خانواده های معظم کارکنان نفت و گاز ساکن در این مجتمع از دیگر برنامه های دهه اول ماه محرم است .

سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم درپایان به تشریح جزئیات مراسم در مساجد پیامبر اعظم «ص» منطقه توحید ، مسجدالنبی «ص» منطقه شهید تندگویان و فاطمیه 372 واحدی بشرح زیر پرداخت :

مسجد پیامبر اعظم «ص» : سخنران حجت الاسلام والمسلمین روئین تن - مداح : کربلای میرزایی - ساعت شروع مراسم 21:00
مسجد النبی «ص» :سخنران حجت الاسلام والمسلیمن پاشا پور - مداح : کربلایی رضوانی - ساعت شروع مراسم 20:30
فاطمیه 372 واحدی :سخنرانی سرکارخانم فرجی – ساعت 21 به مدت 13 شب و کلاس های تربیتی و شناخت عاشورا

 

♨️ کامران عطری ، سرپرست امور مسافرت و حمل و نقل مجتمع مسکونی پارس جم از تغییر تاریخ حرکت اتوبوس های بین شهری بمناسبت ایام تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد .

💢عطری ضمن عرض تسلیت  پیشاپیش بمناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین علیه السلام تصریح کرد:  با توجه به درخواست ساکنین این مجتمع و استفاده بهینه از سرویس های بین شهری ، تاریخ حرکت اتوبوسهای بین شهری از جم به  گچساران ، اصفهان ، اندیمشک ، اهواز و آبادان روز چهارشنبه 97/6/28  به روز سه شنبه 97/6/27  تغییر پیدا می کند .

 

♨️عبدالحسن زمانی ،سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم ،ضمن تبریک دهه ولایت و پیشاپیش تبریک عید غدیر خم گفت :
حوزه هنری وابسته به روابط عمومی مجتمع در ترم تابستان در  ۱۸ رشته هنری کلاس های خود را ویژه خانواده های ساکن در فرهنگسرای توحید برگزار نمود .
🔻حوزه هنری با برنامه ریزی هایی که در طول سال انجام می دهد در همه فصول ( بهار ، تابستان ،پاییز ،زمستان ) کلاس های آموزشی در رشته های متنوع هنری برای تمامی گروه سنی برگزار می نماید .

✍️زمانی اضافه کرد ، در ترم تابستان کلاسهای آموزشی در رشته های خوشنویسی ، چرم دوزی ، ژله تزریقی و کیک ، سیاه قلم ، خودآرایی ، عکاسی ، خیاطی مقدماتی با الگو ، گل سازی با خمیر ، عروسک های آشپزخانه ، روبان دوزی ، نمد دوبی ، عروسک سازی ، نویسندگی ، کیک وببر تزئین ، بافتنی و عکاسی پیشرفته برگزار شد .
✍️گفتنی است برای اولین بار کلاس نویسندگی توسط یکی از اساتید برجسته ویژه علاقمندان در این ترم تشکیل شد .

از نگاه دوربین

گزارش تصویری کلاس اولی ها

گزارش تصویری کلاس اولی ها (مجموعه نگاه دوربین)

جشن شکوفه ها در مدرسه غیر دولتی تلاش ...

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group