دوشنبه 24 تير 1398 | Monday 15 July 2019
مجتمع مسکونی پارس جم

برپایی مراسم معنوی و پرفیض شب‌های قدر در مسجدالنبی «ص» منطقه شهید تندگویان برپا شد.

به گزارش خبرگزاری روابط عمومی ، ساعاتی بیشتر به شب‌های قدر نمانده، حال و هوای دل‌ها معنوی و آسمان عرفانی‌تر از همیشه است، خاک شهرگنبدهای فیروزه‌ای امشب در شب نوزدهم ماه مبارک رمضان تر می‌شود از اشک توبه بندگانی که فرصتی دوباره برای عفو گناهانشان به‌دست آورده‌اند.

مراسم شب‌های قدر درمساجد و اماکن مذهبی مجتمع مسکونی پارس جم برگزار می‌شود و مردم مؤمن و خداجوی ساکن در این مجتع امشب در شب نزول قرآن و شب تعیین تقدیرات یک سال به تقرب به درگاه الهی می‌پردازند.

سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم گفت: همزمان با شب‌های قدر و در سالگرد شهادت امیرالمومنین حضرت علی(ع) ویژه برنامه های جهت استفاده خانواده های کارکنان نفت و گاز ساکن در مساجد و اماکن مذهبی پیش بینی شده که در شب های 19 ، 21 و 23 برگزار می گردد.

عبدالحسن زمانی اضافه کرد : در این شب ها از حضور حجت الاسلام دکتر اجرایی ، سید مصطفی میرزایی مداح اهلبیت و تنی چند از کارکنان ساکن جهت سخنرانی ، مداحی و قرائت دعاهای ماه مبارک رمضان و قرائت قرآن استفاده می شود.

گفتنی است از ساعت 22 مراسم معنوی شب های قدردر مسجدالنبی آغاز و ساکنین می توانند با شرکت در این محافل از فیوضات این لحظات آسمانی بهره مند گردند . 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group