سه شنبه 28 خرداد 1398 | Tuesday 18 June 2019
مجتمع مسکونی پارس جم

مدیریت شهر بازی آسمان و پارک ترافیکی واقع در مجتمع مسکونی پارس جم در یک اقدام زیبا ، سیستم پرداخت با استفاده از کارت بلیط ‌های الکترونیکی راه اندازی نمود .
شهر بازی آسمان واقع در منطقه شهید تندگویان ( 2500 واحدی ) در حال حاضر دارای 8 دستگاه بازی شامل ( آکروجت ، قطار کودک ، گردونه کودک ، چرخ و فلک ( آفتا و مهتاب ) – ترامپولین – قصر بادی – ماشین برقی – ماشین شارژی – چها ر دستگاه تکان دهنده ( ویژه کودکان زیر 4 سال ) می باشد .
مدیر شهر بازی آسمان شهرک شهید تندگویان گفت: به منظور خدمات رسانی بهتر در راستای رفاه حال شهروندان، سیستم پرداخت با استفاده از کارت بلیط‌های الکترونیکی در شهر بازی آسمان به بهره برداری رسید.
مجید جوکار، مدیر شهر بازی آسمان، از جایگزینی کارت‌های الکترونیکی به جای بلیط و پول در شهربازی آسمان و پارک ترافیکی  خبر داد و گفت: استفاده از بلیط الکترونیکی مزایای بسیار زیادی برای مراجعین دارد.
سهولت و تسریع استفاده از آن در شهربازی نسبت به بلیط، هدر نرفتن پول خرد در باجه‌های بلیط فروشی به هنگام خرید، عدم‌نیاز به خرید بلیط به ازای هربار سوار شدن و استفاده از دستگاه‌های بازی از جمله مزایای این طرح است.
وی تصریح کرد: سیستم کارت بلیط الکترونیکی به عنوان طرحی در راستای سرعت بخشیدن به تحقق استفاده آسان از دستگاه‌های شهربازی وارد عرصه شده است تا با در نظر گرفتن قابلیت‌های گوناگون، سرعت زیاد و هم‌چنین امنیت، جایگزین مناسبی برای انواع پرداخت‌های پراکنده و خرد باشد.
وی همچنین گفت: به منظور خدمات رسانی بهتر و رفاه حال شهروندان، 6 مکان فروش و شارژ کارت بلیط‌های الکترونیک به صورت فعال به ارایه خدمات می‌پردازند و شهروندان می‌توانند با مراجعه به کیوسک‌های فوق نسبت به خرید و شارژ کارت بلیط الکترونیکی خود اقدام نمایند.
مدیر شهر بازی آسمان اضافه کرد : متقاضیانی که کارت الکترونیک خود را به مبلغ 30 هزارتومان شارژ کنند ، 10 %  و کسانی که 50 هزار تومان شارژ کنند ، 20% به شارژآنها اضافه می گردد .
وی همچنین گفت : به زودی با همکاری مدیر اجرایی و مستغلات مجتمع مسکونی پارس جم دستگاههای تفریحی برای بزرگسالان در این مکان نصب می گردد .

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تصاویری از جشن دهه فجر

تصاویری از جشن دهه فجر (مجموعه نگاه دوربین)

جشن دهه فجر درمجتمع مسکونی پارس جم با حضور فریدون آسرایی ، ساسان کریمی و با مجری گری علی معصومی د...

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group