سه شنبه 2 بهمن 1397 | Tuesday 22 January 2019
مجتمع مسکونی پارس جم

آموزش از عمده ترين عوامل برپايي و توسعه نيروي انساني در نظام اقتصادي محسوب مي شود و كارشناسان، اختصاص بودجه در اين بخش را نوعي سرمايه گذاري اقتصادي تلقي مي كنند.


به گزارش روابط عمومی : واحد آموزش مجتمع مسکونی پارس جم در سال 1394 با هدف ارتقای دانش ، تغییر نگرش و بالا بردن مهارت های خانواده شرکت های نفتی و گازی ساکن در مجتمع مسکونی پارس جم ایجاد گردید.
 این واحد با مطالعه و بهینه  کاوی از نمونه های داخلی، تصمیم دارد ساختار موجود را اصلاح نموده و الگویی اسلامی- ایرانی را ایجاد نماید و نگاه استراتژیک آن این است که سطح مدیریت سرمایه های انسانی را افزایش و باعث توسعه دانش و مهارت کارکنان و خانواده ها به منظور تربیت ایشان به سرمایه های انسانی با توانایی بین المللی و الگو شدن آموزش مجتمع مسکونی در سطح کشور گردد.
واحد آموزش مجتمع در پنج حوزه آموزش خانواده ، آموزش کارکنان ، مدارس دولتی ( 8 مدرسه ) ، مدارس غیر دولتی ( 5 مدرسه ) و مهدهای کودک در سطح مجتمع فعالیت می کند .
محمدرضا لاله سنگی از 107 دوره آموزشی و  50331 نفر ساعت آموزش  ویژه سرپرستان،کارکنان رسمی،قرارداد مستقیم،پیمانکاری و کادر آموزشی مراکز، خانواده ها و فرزندان در سال 95 خبر داد .

واحد آموزش - شرح وظایف

 

عملکرد سال 5 واحد آموزش مجتمع مسکونی پارس جم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

گزارش تصویری کلاس اولی ها

گزارش تصویری کلاس اولی ها (مجموعه نگاه دوربین)

جشن شکوفه ها در مدرسه غیر دولتی تلاش ...

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group