دوشنبه 24 تير 1398 | Monday 15 July 2019
مجتمع مسکونی پارس جم

در پنجمین روز از دهه کرامت خادمان آستان قدس رضوی با حضور در بیمارستان توحید از بیماران و کادر درمانی این بیمارستان عیادت کردند .
مجتمع مسکونی پارس جم این روزها همزمان با دهه کرامت میزبان خدام حرم رضوی هستند و مانند سال های گذشته حرکت فرهنگی و فراگیری را با رویکرد بسط و تعمیق جایگاه سیره و سنت حضرت ثامن الحجج (ع) در ماه ذی القعده آغاز کرده اند.
طنین نوای شور و نشاط معنوی رضوی با حضور خادمان حرم ثامن الحجج (ع) در مجتمع مسکونی پارس جم دل ها را به طرف کعبه آمال آرزوها کشانده و خادمان با حضور خود فضای این شهر را آکنده از عطر دلنواز حرم ثامن الحجج (ع) کرده اند.
ویژه برنامه زیر سایه خورشید در مجتمع مسکونی پارس جم روز شنبه  96/5/7 با حضور خادمان آستان قدس رضوی ، حجت الاسلام راشد یزدی و گروه نسیم قدر با حضور خیل مشتاقان امام هشتم برگزار گردید .

در پنجمین روز از دهه کرامت خادمان آستان قدس رضوی با حضور در بیمارستان توحید از بیماران و کادر درمانی این بیمارستان عیادت کردند .
به گزارش روابط عمومی : در این دیدار که از بخش های مختلف بیمارستان توحید انجام شد، خادمان با کادر درمانی بخش های داخلی، زنان و کودکان دیدار و از بیماران بستری در این بخشها عیادت کردند.
از جمله حاشیه های جالب این برنامه قرائت اذان توسط یکی از خادمان بارگاه رضوی در گوش نوزادی دختر بنام فاطمه بود که موجب جاری شدن اشک و دگرگونی حال پرستاران و حاضران در محل گردید.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group