دوشنبه 5 خرداد 1399 | Monday 25 May 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

تعدادی از خادمان حرم امام رضا (ع) با خانواده معظم شهداء « پیمان و موسوی زاده » ساکن در مجتمع مسکونی پارس جم دیدار و آنها مورد تفقد قرار دادند.

به گزارش روابط عمومی ، خادمین امام رضا «ع» در قالب کاروان زیر سایه خورشید در اولین حرکت مردمی خود پس از عیادت بیماران و کادر بیمارستان توحید با خانواده های معظم شهداء ساکن در مجتمع مسکونی پارس جم دیدار و گفتگو کردند .

در این دیدار معنوی سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم و حجت الاسلام آرامی امام جماعت مسجد پیامبر اعظم «ص» منطقه توحید این کاروان را همراهی و از نزدیک با خانواد های معظم شهید موسوی زاده و پیمان دیدار و گفتگو کردند .

در این آیین‌های معنوی که به صورت جداگانه و در منازل شهدا برگزار شد ، خانواده شهدای این مجتمع از دیدار با خادمان حرم رضوی ابراز خرسندی کردند و پرچم متبرک آستان قدس رضوی را بوسه زدند.

خادمان حرم حضرت ثامن الحجج (ع) نیز، با اهدای بسته‌های متبرک آستان قدس، از خانواده معظم شهدای گلگون کفن این دیار دلجویی کردند.

خادمان حرم نورانی حضرت خادمان حرم ثامن‌الائمه (ع) همچنین به بیمارستان مادر رامهرمز رفتند و از بیماران بستری شده در این بیمارستان عیادت و بسته‌های متبرک را به بیماران و همراهان آنها اهدا کردند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group