دوشنبه 24 تير 1398 | Monday 15 July 2019
مجتمع مسکونی پارس جم

عبدالحسن زمانی سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم از برگزاری جشن دهه کرامت در قالب کاروان زیر سایه خورشید در مجتمع مسکونی پارس جم خبر داد .

به گزارش روابط عمومی، همایش پیاده روی خادمان حرم رضوی همراه با حمل پرچم متبرک آستان قدس مولود خوانی یکی از خادمین امام رضا «ع» ، سخنرانی حجت الاسلام راشد یزدی ، همخوانی زیبای گروه نسیم قدر و توزیع بسته های متبرک و گلاب پاشی، از جمله برنامه های این جشن باشکوه بود.


در این آیین که تا نزدیکی نیمه شب گذشته ( شنبه 7 مردادماه 96) ادامه داشت ، صدها شهروند این مجتمع به اشکال مختلف به خصوص در زمان اهتزاز پرچم متبرک آستان قدس و پخش صدای نقاره با چشمانی پر از اشک ، ارادت خویش را به امام رضا (ع) در آستانه شب ولادت آن امام رئوف نشان دادند.

سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم در آغاز این ویژه برنامه گفت: در آستانه ولادت امام هشتم شیعیان حضرت امام رضا(ع)، جشن ویژه زیر سایه خورشید بمناسبت ایام دهه کرامت با حضور خانواده های کارکنان نفت و گاز ساکن در این مجتمع برگزار گردید .

عبدالحسن زمانی  تصریح کرد : در این ایام فضای مجتمع مسکونی پارس جم  به معارف رضوی عطرآگین می شود که علاقه و عشق  خانواده های ساکن به صاحت مقدس امام رضا(ع) بسیار ستودنی است.

دراین مراسم معنوی حجت الاسلام راشد یزدی با بیانات شیوا و بلیغ در وصف امام مهربانی ها ،هشتیمن امام شیعیان جهان حضرت علی ابن موسی الرضا «ع» مطالبی مفید و کابردی بیان نمودند .

همچنین اجرای همخوانی بسیار زیبای نوجوانان گروه نسیم قدر یکی دیگر ازبرنامه های بود که به جذابیت این ویژه برناه کمک کرد .

در پایان این مراسم از سوی روابط عمومی این مجتمع به 8 نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه هدایای به رسم یادبود اهداء شد .


سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم از خدام حرم رضوی و تمام فرهیختگان و هنرمندانی که در برپایی این جشن های باشکوه سهیم بودند تشکر کرد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group