دوشنبه 5 خرداد 1399 | Monday 25 May 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم از کسب چند عنوان برتر دختران قرآنی ( فرزندان کارکنان فجر جم و پارس جنوبی ) در مسابقات سراسری بهار در بهار شرکت ملی گاز ایران به میزبانی ارومیه خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حسین ربیعیان، رئیس دارالقرآن وزارت نفت در اختتامیه بیست و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن و نهج البلاغه ویژه فرزندان دختر کارکنان شرکت ملی گاز ایران که در شهر ارومیه برگزار شد، درخصوص اهمیت تعالیم قرآنی در زندگی بشر گفت: قرآن مایه رشد انسان و عظمت بشریت است.

وی به رشد فزاینده شرکت‌کنندگان در این دوره از مسابقات در مقایسه با سال قبل اشاره کرد و اظهار داشت: در دوره گذشته، بیش از 9 هزار نفر در بخش فرزندان و کارکنان و همسران کارکنان شرکت کرده بودند، ولی امسال با حضور۱۲ هزار نفر شرکت کننده در دو بخش فرزندان پسر و دختر و نیز کارکنان و همسران کارکنان، شاهد رشد 3 هزارنفری شرکت‌کنندگان در این مسابقات بوده‌ایم.

مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی نیز در این مراسم طی سخنانی بر اهمیت عمل به تعالیم قرآن اشاره کرد و گفت: همه باید عامل به قرآن باشیم و معارف اسلامی و قرآنی را در زندگی خود جاری و ساری سازیم.

علیرضا شیخی افزود: امیدواریم که فضای معنوی‌ که در این چند روز در آن قرار گرفته‌ایم و دانش بیشتری که در خصوص معارف قرآنی اندوخته‌ایم، ره‌توشه‌ای برای ادامه زندگی ما باشد.

در ادامه مراسم، از نفرات برتر رشته های مختلف به شرح زیر تجلیل به عمل آمد؛

- در حفظ هفت جزء قرآن کریم، ریحانه رفیعی نیا از شرکت پالایش گاز پارسیان در مقطع متوسطه اول و فائزه شمس از مقطع دوم متوسطه به عنوان نفرات نخست و مهدیه حاجب زاده نیز نفر دوم مقطع متوسطه دوم، رتبه دوم را کسب کرد.

همچنین در این رشته، الهام مستاجران از شرکت گاز استان اصفهان در مقطع عالی به مقام نخست رسید و مورد تجلیل قرار گرفت.

- در حفظ جزء 10 قرآن کریم، فاطمه‌زهرا هوازاده از شرکت گاز اصفهان در مقطع متوسطه اول، حائز رتبه نخست شد و زهرا محمدی از شرکت گاز استان گلستان رتبه اول در مقطع متوسطه دوم شد.

- در حفظ 15 جزء قرآن کریم، سیده زهرا حسینی از شرکت گاز استان همدان در مقطع متوسطه اول به مقام دوم رسید و در همین بخش، نجمه نصیر از فارس و سپیده سبحانی نیز به رتبه نخست رسیدند.

- در حفظ 20 جزء قرآن کریم، اسرا سلیمانی از شرکت گاز آذربایجان شرقی به مقام سوم رسید.

- در رشته تحقیق، سیده‌فاطمه زهرا لنگری از مازنداران، فاطمه عزیزی کل‌کوشکی از کرمانشاه، زهرا محسنی از کرمان و فریده باباحجیان از سمنان به عنوان نفرات برگزیده شناسایی و مورد تجلیل قرار گرفتند.
- در رشته ترتیل، زهرا بازیار از شرکت پالایش گاز پارسیان، زهرا صفری از آذربایجان شرقی، فاطمه آقاعلی از شرکت مهندسی و توسعه گاز، فاطمه فضلی از مازندران، زهرا خوانساری از منطقه یک عملیات انتقال گاز، سیده زینب محمودی از شرکت پالایش گاز فجر جم و نیز زهرا موحدی مطلق از همدان به عنوان نفرات برتر انتخاب شدند.

- در حفظ دو جزء قرآن کریم نیز، یاسمین شجاعی از یزد، زینب ایمانی‌فر از خراسان رضوی، سیده زهرا حجت از خوزستان، فاطمه فرشیدفر از یزد، فاطمه برزگرد از شرکت پالایش گاز پارسیان، معصومه پورمقدم از شرکت پالایش گاز فجر جم، فرناز رحمتی نژاد از شرکت پالایش گاز هاشمی نژاد و فاطمه نصیری از تهران مورد تجلیل قرار گرفتند.

- در حفظ سه جزء قرآن کریم، عاطفه حسین زاده از گیلان، زهرا نامدار از اردبیل، منور عامری از کرمان و نازنین فاطمه کرمی از تهران به عنوان نفرات برتر شناخته شدند.

- نفرات برتر حفظ پنج جزء قرآن کریم فاطمه جلالی، مائده عبدالغفاری از ستاد شرکت ملی گاز ایران، هانیه اصلی‌زاده از آذربایجان غربی، فاطمه سادات حسینی از شرکت پالایش گاز پارسیان، هانیه قنبری از گیلان و مبارکه دهرمی از شرکت پالایش گاز فجر جم تجلیل شدند.

- نفرات برتر مفاهیم قرآن کریم، سمانه حمیدی از شرکت پالایش گاز فجر جم، زهرا رحیمی از بیدبلند، ساجده مولوی از چهارمحال و بختیاری، زهرا رضایی از شرکت پالایش گاز پارسیان، نرگس اسحاقی از منطقه 2 عملیات انتقال گاز، رضیه حسینی از شرکت پالایش گاز فجرجم، سلوه ساوکی از شرکت پالایش گاز بیدبلند، راحیل جلالیان از منطقه یک عملیات انتقال گاز پارسیان و فاطمه ابراهیمی از شرکت پالایش گاز مجتمع پارس جنوبی به عنوان نفرات برتر معرفی شدند.

- در رشته نهج‌البلاغه نیز فاطمه جلیل از شرکت پالایش گاز بیدبلند، آلا نجفی از ستاد شرکت ملی گاز ایران، فاطمه گله‌دار عبدالله پور و نگین کرمی از شرکت پالایش گاز پارسیان، زهرا سادات هاشمی از اصفهان و مرضیه پورمقدم از شرکت پالایش گاز فجر جم، سیده مرضیه معصومیان از فارس، فهیمه یزدانی پرست از پالایش گاز فجر جم و نیز فرحناز کرمی از شرکت پالایش گاز پارسیان به عنوان نفرات برتر انتخاب شدند.

لازم به ذکر است این مسابقات از چهارم مردادماه سال جاری آغاز شده بود.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group