پنجشنبه 8 اسفند 1398 | Thursday 27 February 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

نائب رئیس هیئت تیراندازی شهرستان جم از برگزاری مسابقه بزرگ تیراندازی " جام صلح و دوستی " برای اولین بار در شهرستان جم همزمان با سراسر کشور خبر داد .
آسیه اوجی فرد نائب رئیس هیئت تیراندازی شهرستان جم گفت : انجمن ورزش تيراندازي ايران براي حمايت از ورزش تيراندازي و ترفيع صلح جهاني يك مسابقه بين المللي با عنوان مسابقه جام صلح و دوستي همزمان در سراسر کشور در روزهای پنچم الی هشتم مردادماه با همکاری هیئت های  تیراندزای استان ها و شهرستانها برگزار کرد .
اوجی فرد اظهار داشت : مسابقات تیراندازی " جام صلح و دوستی "در رشته تفنگ و تپانچه بادی برای دومین بار در سراسر کشور برگزار شد که هیئت تیراندازی شهرستان جم برای اولین بار در این دوره از مسابقات با 32 ورزشکار شرکت نمود.
نائب رئیس هیئت تیراندازی شهرستان جم تصریح کرد : این مسابقات بصورت همزمان در سراسر کشور در سالن های اختصاصی هر شهرستان برگزار می شود و امتیازات کسب شده شرکت کنندگان بصورت تیمی و انفرادی به تفکیک جنسیت با سایر شرکت کنندگان کشوری محاسبه می گردد .
وی همچنین گفت : در این دوره از مسابقات قریب به 500 نفر شرکت کننده از کشور ایران و کشورهای سنگاپور ، آذربایجان و مجارستان حضور داشتند .
این مسابقات با حمایت سید حبیب اله بحرالعلوم رئیس هیئت تیراندازی شهرستان جم در سالن شهید نادر مهدوی مجتمع مسکونی پارس جم با حضور 32 ورزشکار (20نفرخانم و 12 نفرآقا ) در رشته تفنگ و تپانچه بادی برگزار شد که نفرات ذیل توانستند مقام های اول تا سوم استانی این دوره از مسابقات را کسب نمایند .

در بخش آقايان :
در بخش تفنگ بادي
علی صمصامی – مقام اول از بوشهر  ، وحيد فروردين مقام دوم  ، حسينعلي يوسفي مقام سوم
رشته تپانچه بادي بخش آقایان :
رضا برگستانی  مقام اول - بوشهر  ،  جواد احمدي مقام دوم   ،  احمد مهديار حقيقي مقام سوم

در بخش بانوان :
رشته  تفنگ بادي
پريسا زبرجدي مقام اول  ، آسيه اوجي فرد مقام دوم  ، خديجه بيگم موسوي مقام سوم ، 

رشته تپانچه بادي
صديقه حسيني پناه مقام اول  ، متين رستمي مقام دوم  ، مريم دهقان مقام سوم 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group