چهارشنبه 22 مرداد 1399 | Wednesday 12 August 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

محمود طاهری مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم ، طی پیامی فرارسيدن عيد سعيدغدیر، عيد ولایت و امامت و سالروز تداوم رسالت پيام آور نور و رحمت حضرت محمد (ص) در ولایت حضرت علی(ع) را به عموم شیعیان جهان و خانواده های کارکنان نفت و گاز ساکن در این مجتمع  تبريك و تهنيت گفت  .

در این پیام آمده است :

"الْیَوْمَ أَكْمَلْتُ لَكُمْ دِینَكُمْ وَ أَتْمَمْتُ عَلَیْكُمْ نِعْمَتِی وَ رَضِیتُ لَكُمُ الإِسْلاَمَ دِینًا"
«سوره مائده آیه ۳ »
امروز دین شما را به حد كمال رساندم و نعمتم را بر شما تمام كردم و اسلام را بعنوان دین برای شما پسندیدم.

روز غدیرخم کمال دین و اتمام نعمت در سایه رسالت و امامت است.غدیر سرچشمه زاينده حقيقت و عدالت در امتداد تاریخ است تا نهال دیانت، تدبر و اعتدال را در پهن دشت زندگی انسان بارور سازد. راهی را که پیامبر خاتم(ص) در غدیر خم به روی جهان گشود مسیری هموار و روشن بر پایه دین باوری، خردورزی و اعتدال محوری است.

 در دوراني كه جهان اسلام بيش از هر زمان ديگر نيازمند وحدت و همدلي است این عید بزرگ و این مناسبت سترگ، مجال يادآوري جايگاه ولایت در دين مبين اسلام و لزوم همگرايي مسلمانان براي اجتناب از هرگونه نفاق و تفرقه است.

امروزه كه دشمنان دين همواره مترصد فرصتي هستند تا با حيله و نيرنگ ضربه هاي جبران ناپذيري را بر پيكر جامعه مسلمانان جهان وارد كنند، غدير اين حقيقت را تكرار مي كند كه براي مقابله با اين دسيسه ها هيچ راهي شايسته تر از حفظ جايگاه ولايت نيست.

بار ديگر با تبريك اين عيد فرخنده ، سربلندي مسلمانان وعزت روز افزون ايران اسلامي و همچنین توفیق کلیه کارکنان عرصه تولید نفت و گاز و سلامتی و بهروزی خانواده های آنان را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

 

                                                                                                          محمود طاهری

                                                                                              مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group