پنجشنبه 15 خرداد 1399 | Thursday 4 June 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

سرپرست روابط عمومی و امور فرهنگی مجتمع مسکونی پارس جم در گفتگو با خبرنگار مجتمع،  ماه محرم را عاشورای سرخ نامید و گفت : ماه محرم، ماه حزن و اندوه و عزاداری سالار شهیدان اسوه جهاد و شهادت است .

به گزارش " خبرنگار مجتمع" عبدالحسن زمانی سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم  گفت : ماه محرم، ماه حزن و اندوه و عزاداری ابا عبداله الحسین ( ع)  و ماهی که تأثیرات آن تا ابدیت چنان در عمق وجود و دلهای مردم ریشه کرده که همه ساله محرم ،اوج اخلاص و ارادت به سالار شهیدان ، اسوه جهاد و رشادت و جوانمردی اباعبداله الحسین (ع) می گردد و همه در برابرعظمت و اقتدار جوانمردان سر تعظیم فرود می آورند.
عبدالحسن زمانی از برگزاری برنامه های دهه اول محرم در این مجتمع خبر داد و گفت : با دعوت از مبلغین ،روحانیون مجرب و مداحان اهلبیت از اول ماه محرم پنج شنبه شب 30 شهریورماه جلسات سخنرانی ، مراسم سوگواری و عزاداری در مساجد این مجتمع با حضور کارکنان و خانوادهای نفت و گاز برگزار می گردد.

وی افزود  : فضاسازی مناسب در سطح مجتمع و نصب بنرهای تسلیت ، سوگواری و برگزاری مراسم های عزاداری در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی با حضور خانواده های معظم کارکنان نفت و گاز ساکن در این مجتمع از دیگر برنامه های دهه اول ماه محرم است .

سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم درپایان به تشریح جزئیات مراسم در مساجد پیامبر اعظم «ص» منطقه توحید ، مسجدالنبی «ص» منطقه شهید تندگویان و فاطمیه 372 واحدی بشرح زیر پرداخت :

مسجد پیامبر اعظم «ص» : سخنران حجت الاسلام دکتر اجرایی - مداح : حاج غلامعباس عبدلپور- ساعت شروع مراسم 20:00
مسجد النبی «ص» : سخنران حجت الاسلام سید حسین موسوی ملکی - مداح : حاج علی محمد فروغی معین - ساعت شروع مراسم 20:00
فاطمیه 372 واحدی : عصر ها - کلاس نوجوانان فاطمی ویژه دختران با محوریت قیام عاشورا و شناخت امام حسین «ع» توسط سرکارخانم واهب  - ساعت 17

فاطمیه 372 واحدی: شب ها زیارت عاشورا و سخنرانی ویژه بانوان توسط سرکار خانم مظفری  - ساعت 20


 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group