پنجشنبه 28 شهريور 1398 | Thursday 19 September 2019
مجتمع مسکونی پارس جم

سرپرست روابط عمومی و امور فرهنگی مجتمع مسکونی پارس جم در گفتگو با خبرنگار مجتمع،  ماه محرم را عاشورای سرخ نامید و گفت : ماه محرم، ماه حزن و اندوه و عزاداری سالار شهیدان اسوه جهاد و شهادت است .

به گزارش " خبرنگار مجتمع" عبدالحسن زمانی سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم  گفت : ماه محرم، ماه حزن و اندوه و عزاداری ابا عبداله الحسین ( ع)  و ماهی که تأثیرات آن تا ابدیت چنان در عمق وجود و دلهای مردم ریشه کرده که همه ساله محرم ،اوج اخلاص و ارادت به سالار شهیدان ، اسوه جهاد و رشادت و جوانمردی اباعبداله الحسین (ع) می گردد و همه در برابرعظمت و اقتدار جوانمردان سر تعظیم فرود می آورند.
عبدالحسن زمانی از برگزاری برنامه های دهه اول محرم در این مجتمع خبر داد و گفت : با دعوت از مبلغین ،روحانیون مجرب و مداحان اهلبیت از اول ماه محرم پنج شنبه شب 30 شهریورماه جلسات سخنرانی ، مراسم سوگواری و عزاداری در مساجد این مجتمع با حضور کارکنان و خانوادهای نفت و گاز برگزار می گردد.

وی افزود  : فضاسازی مناسب در سطح مجتمع و نصب بنرهای تسلیت ، سوگواری و برگزاری مراسم های عزاداری در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی با حضور خانواده های معظم کارکنان نفت و گاز ساکن در این مجتمع از دیگر برنامه های دهه اول ماه محرم است .

سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم درپایان به تشریح جزئیات مراسم در مساجد پیامبر اعظم «ص» منطقه توحید ، مسجدالنبی «ص» منطقه شهید تندگویان و فاطمیه 372 واحدی بشرح زیر پرداخت :

مسجد پیامبر اعظم «ص» : سخنران حجت الاسلام دکتر اجرایی - مداح : حاج غلامعباس عبدلپور- ساعت شروع مراسم 20:00
مسجد النبی «ص» : سخنران حجت الاسلام سید حسین موسوی ملکی - مداح : حاج علی محمد فروغی معین - ساعت شروع مراسم 20:00
فاطمیه 372 واحدی : عصر ها - کلاس نوجوانان فاطمی ویژه دختران با محوریت قیام عاشورا و شناخت امام حسین «ع» توسط سرکارخانم واهب  - ساعت 17

فاطمیه 372 واحدی: شب ها زیارت عاشورا و سخنرانی ویژه بانوان توسط سرکار خانم مظفری  - ساعت 20


 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

چطور فنگ شویی خوبی در خانه ایجاد کنیم؟

چطور فنگ شویی خوبی در خانه ایجاد کنیم؟ (مجموعه نگاه دوربین)

در این مطلب تلاش میکنیم تا با ارائه راه‌حل‌های فنگ شویی ، ...

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group