سه شنبه 31 ارديبهشت 1398 | Tuesday 21 May 2019
مجتمع مسکونی پارس جم

سخنگوی شرکت ملی گاز ایران بر رعایت توصیه‌های ایمنی در هنگام نصب و استفاده از وسایل گازسوز و گرمایشی همزمان با فرا رسیدن فصل پاییز و سرمای هوا در برخی استان‌های غربی و شمالی کشور و همچنین ماه محرم و برگزاری مراسم سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مجید بوجارزاده، رئیس روابط عمومی و سخنگوی شرکت ملی گاز ایران با اعلام این خبر و عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع)، اظهار داشت: متاسفانه طی سال‌های گذشته، شاهد وقوع برخی حوادث جبران ناپذیر به دلیل بی توجهی برخی از مشترکین گازطبیعی در هنگام آغاز فصل سرما و نصب تجهیزات گرمایشی بوده‌ایم که این امر در ایام محرم نیز شدت بیشتری پیدا می‌کند.
وی در ادامه افزود: این مساله لزوم توجه عموم مردم و سوگواران عزیز را در منازل، مساجد، حسینیه‌ها و هیئت‌ها به توصیه های ایمنی گاز و وسایل گازسوز به یک الزام تبدیل کرده است.
بوجارزاده تصریح کرد: بنابراین لازم است به هنگام نصب بخاری گازی و هرگونه وسایل گرمایشی دیگر، ابتدا ضمن بررسی مسیر دودکش و استفاده از کلاهک H ، از تأمین اکسیژن مورد نیاز در منازل و سایر مکان‌هایی که از سوخت گاز طبیعی برای گرم کردن استفاده می کنند مطمئن شده تا از ایجاد هر گونه حادثه مانند مسمومیت با گاز CO ، خفگی، انفجار و آتش سوزی جلوگیری به عمل آید.
رئیس روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران گفت: استفاده از لوازم گازسوز بدون دودکش همیشه مشکل آفرین بوده و باعث بروز خطرات ناشی از گاز گرفتگی خواهد شد.
وی همچنین به مشترکین محترم گاز طبیعی و برپاکنندگان آیین‌های سوگواری در مساجد، حسینه‌ها و هیئت‌های مذهبی تذکر داد از اتصال دو یا چند وسیله گازسوز به یک شیلنگ گاز خودداری کرده و دقت کنند طول شیلنگ‌های مورد استفاده از گاز طبیعی بیشتر از 2 متر نباشد.
سخنگوی شرکت ملی گاز ایران در پایان سخنان خود با آرزوی قبولی طاعات و عزاداری هموطنان، عنوان کرد: با رعایت موارد ایمنی انشاءالله در مراسم امسال شاهد هیچ اتفاق ناگواری نباشیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تصاویری از جشن دهه فجر

تصاویری از جشن دهه فجر (مجموعه نگاه دوربین)

جشن دهه فجر درمجتمع مسکونی پارس جم با حضور فریدون آسرایی ، ساسان کریمی و با مجری گری علی معصومی د...

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group