جمعه 9 اسفند 1398 | Friday 28 February 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

مدیر مرکز قرآنی ریحانه النبی «س» مجتمع مسکونی پارس جم از افتتاحیه کلاس های آموزشی قرآنی بصورت ترمی و ترمی فصلی از نیمه مهرماه 1396 خبر داد .

به گزراش روابط عمومی  : مراسم افتتاحیه کلاس های آموزشی قرآنی ترمی و فصلی ترمی مرکز ریحانه النبی «س» مجتمع مسکونی پارس جم امروز شنبه 15 مهرماه با حضور نوگلان قرآنی  4 تا 6 سال و اولیاء آنان در محل این مرکز برگزار گردید .

سهیلا آقاجری مدیر این مرکز گفت : کلاس های آموزشی ترمی از امروز طی 22 جلسه و هر هفته 2 جلسه در روز های یکشنبه و سه شنبه زیر نظر مربیان مجرب و قرآنی شروع به فعالیت می کنند.

وی همچنین گفت کلاس های قرآنی ترمی فصلی از امروز 15 مهرماه آغاز و تا 30 بهمن ماه ادامه دارد . کودکان شرکت کننده در این کلاس ها طی 55 جلسه و هر هفته 3 جلسه در روزهای زوج در این کلاس های شرکت کرده و با معارف  قرآنی آشنا می شوند .

گفتنی است در این کلاس های ترمی و ترمی فصلی علاوه بر آموزش قرآن ، آموزش احادیث کاربردی ، آموزش سوره های کوتاه قرآنی همچنین کارگاه آموزشی دیگر از قبیل خمیر بازی ، نقاشی و کاردستی برای کودکان شرکت کننده طی این مدت پیش بینی شده است .

مرکز قرآنی ریحانه النبی «س» مجتمع مسکونی پارس جم واقع در منطقه توحید ، جنب مسجد پیامبر اعظم «ص» در زمینه های مهد و پیش دبستانی نیز فعالیت دارد که هم اکنون بصورت رسمی فعالیت خودرا از اول مهرماه آغاز کرده است .

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group