شنبه 30 شهريور 1398 | Saturday 21 September 2019
مجتمع مسکونی پارس جم

مدیر مرکز قرآنی ریحانه النبی «س» مجتمع مسکونی پارس جم از افتتاحیه کلاس های آموزشی قرآنی بصورت ترمی و ترمی فصلی از نیمه مهرماه 1396 خبر داد .

به گزراش روابط عمومی  : مراسم افتتاحیه کلاس های آموزشی قرآنی ترمی و فصلی ترمی مرکز ریحانه النبی «س» مجتمع مسکونی پارس جم امروز شنبه 15 مهرماه با حضور نوگلان قرآنی  4 تا 6 سال و اولیاء آنان در محل این مرکز برگزار گردید .

سهیلا آقاجری مدیر این مرکز گفت : کلاس های آموزشی ترمی از امروز طی 22 جلسه و هر هفته 2 جلسه در روز های یکشنبه و سه شنبه زیر نظر مربیان مجرب و قرآنی شروع به فعالیت می کنند.

وی همچنین گفت کلاس های قرآنی ترمی فصلی از امروز 15 مهرماه آغاز و تا 30 بهمن ماه ادامه دارد . کودکان شرکت کننده در این کلاس ها طی 55 جلسه و هر هفته 3 جلسه در روزهای زوج در این کلاس های شرکت کرده و با معارف  قرآنی آشنا می شوند .

گفتنی است در این کلاس های ترمی و ترمی فصلی علاوه بر آموزش قرآن ، آموزش احادیث کاربردی ، آموزش سوره های کوتاه قرآنی همچنین کارگاه آموزشی دیگر از قبیل خمیر بازی ، نقاشی و کاردستی برای کودکان شرکت کننده طی این مدت پیش بینی شده است .

مرکز قرآنی ریحانه النبی «س» مجتمع مسکونی پارس جم واقع در منطقه توحید ، جنب مسجد پیامبر اعظم «ص» در زمینه های مهد و پیش دبستانی نیز فعالیت دارد که هم اکنون بصورت رسمی فعالیت خودرا از اول مهرماه آغاز کرده است .

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

چطور فنگ شویی خوبی در خانه ایجاد کنیم؟

چطور فنگ شویی خوبی در خانه ایجاد کنیم؟ (مجموعه نگاه دوربین)

در این مطلب تلاش میکنیم تا با ارائه راه‌حل‌های فنگ شویی ، ...

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group