يكشنبه 26 آبان 1398 | Sunday 17 November 2019
مجتمع مسکونی پارس جم
مهدی فریبرز قنادان با اعلام این خبر گفت : سفارش ساخت و خرید یک دستگاه اتوبوس آمبولانس ویژه حوادث سوختگی و برای استقرار در منطقه پارس جنوبی توسط سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت انجام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت ، مهدی فریبرز قنادان مدیر منابع انسانی سازمان در گفتگو با خبرنگار این مجموعه ضمن اعلام خبر تهیه یک دستگاه اتوبوس،آمبولانس برای استقرار در منطقه عسلویه گفت : بهداشت و درمان عضوی جداناپذیر از صنعت نفت است و ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت به کارکنان تلاشگر صنعت عظیم نفت بخصوص حضور بموقع و موثر در حواث صنعت دغدغه اصلی سازمان بشمار می رود.

مدیر منابع انسانی  اظهار داشت : این دستگاه اتوبوس آمبولانس بیمارستانی یه یک تولید کننده معتبر داخلی مورد تایید وزارت بهداشت و درمان ، آموزش پزشکی طی مراحل قانونی سفارش شده ، در نوع خود در ایران برای اولین بار عرضه می شود و داری تجهیزات و  ویژگی های تخصصی متعددی از جمله : تخت عمل سوختگی و ICU   ، تخت احیا بیمار (CPU)  ، سیستم اکسیژن سانترال ، سیستم هواساز حاص بیمارستانی مجهز به تصفیه و ضدعفونی هوا ، ژنتراتور  برق ویژه و ... مجهز و دارای تجهیزات پیشرفته پزشکی .... می باشد.قنادان خاطر نشان کرد : این اتوبوس آمبولانس در 3 ماهه اول سال 97 تحویل و در منطقه پارس جنوبی مستقر خواهد شد.

اتوبوس آمبولانس 3
اتوبوس آمبولانس 4
 
اتوبوس آمبولانس 2
اتوبوس آمبولانس 1

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

چطور فنگ شویی خوبی در خانه ایجاد کنیم؟

چطور فنگ شویی خوبی در خانه ایجاد کنیم؟ (مجموعه نگاه دوربین)

در این مطلب تلاش میکنیم تا با ارائه راه‌حل‌های فنگ شویی ، ...

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group