جمعه 9 اسفند 1398 | Friday 28 February 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

جشن عبادت 500 دختر دانش‌آموز ابتدایی شهرستان جم  و دختران کارکنان نفت و گاز ساکن در مجتمع مسکونی پارس جم  با حضور امام جمعه ، مدیر آموزش و پرورش شهرستان جم ،کارشناس فرهنگی و سرپرست آموزش مجتمع مسکونی پارس جم و بهمراه تعدادی از مدیران و مربیان مدارس در سالن چند منظوره فرهنگسرای توحید همراه با برنامه‌های متنوعی برگزار شد.
محمدرضا لاله سنگی ، سرپرست آموزش مجتمع مسکونی پارس جم در همین راستا گفت : در این مراسم که امروز 4 دیماه در سالن فرهنگسرای توحید برگزار شد . برنامه هایی مختلفی از قبیل سرود، ارائه پیام تکلیف توسط یکی از دانش‌آموزان دختر ابتدایی و اجرای بسیار خوبی توسط حجت الاسلام غزالی و چند مسابقه با جایزه از جمله مهم‌ترین برنامه‌های این جشن بزرگ بود.
خلیل نیک خواه، مدیر آموزش و پرورش شهرستان جم  در این مراسم ضمن تبریک جشن تکلیف دانش‌آموزان دختر شهرستان جم اظهار کرد: جشن تکلیف، فرصتى ارزشمند براى بهره‌بردارى صحیح و کامل از آغازی معنوی و سرنوشت‌ساز بوده که آینده امروز یک نوجوان را خواهد ساخت.
وی با بیان این‌ که مسؤلیت خانواده‌ها و مربیان تربیتى آموزش و پرورش در این خصوص بسیار سنگین است، افزود: آنها باید در این دوره مقدماتى نوجوان را با تعلیم و تمرین مطالبى که مکلف باید بداند یا انجام دهد، آشنا کنند تا همزمان با جشن تکلیف، حرکت خود را به سوى وظایف انسانى آغاز نماید.
حجت الاسلام غزالی کارشناس حوزه تربیت فرزند ، جشن تکلیف را صحنه خاص تربیتى نوجوان، در حساس ترین مقطع زندگی دانست و تصریح کرد: بزرگداشت جشن تکلیف در واقع، بزرگداشت ارتباط با خداوند متعال بوده و اهمیت دادن به این جشن، ارتباط با خدا را براى همه بویژه نونهالان، جذاب می‌کند.
لاله سنگی درحاشیه این مراسم به خبرنگار روابط عمومی گفت :بسته های فرهنگی ویژه فرزندان کارکنان با همکاری روابط عمومی شامل سجاده.رکعت شمار با مهر .تسبیح و صلوات شمار ، گل و عطر محمدی.قرآن و رحل قرآن و همچنین دو جلد کتاب در خصوص نماز و احکام  تهیه و در مدارس دخترانه فرزانگان، چراغ اندیشه و مدرسه پسرانه شهید باقری  توزیع گردید.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group