سه شنبه 29 بهمن 1398 | Tuesday 18 February 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم به مناسبت میلاد حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار پیامی صادر کرد. متن این پیام به این شرح است .

ميلاد با سعادت حضرت زينب(س) و روز پرستار را به تمامي هموطنان و جامعه پرستاري كشور به ويژه پرستاران خدوم سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر تبريك و تهنيت عرض مي كنم.همراهي، همدردي و پرستاری از درد مندان موهبتی است كه خداوند در وجود پرستاران مهربان و شایسته به ودیعه گذاشته است.
پرستاری تنها يك تخصص و حرفه نيست بلکه هنری است متعالی که در آن هنرمند آلام بیمار را مرهم می نهد و زخم های جسم و روح بیمار را التیام می بخشد.براي تقدير از اين انسان هاي شايسته، بهترين فرصت سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب(س) بزرگ پرستار صحنه ی کربلا است.
 بزرگ بانوي صبوري كه والاترين نمونه پرستاري از پاسدران دين مبين اسلام و يكي از تاثير گذارترين افراد تاريخ در حفظ و صيانت از ارزش هاي اسلامي است.
 نامگذاري اين ميلاد پرخير و بركت به عنوان روز پرستار، تقارن فرخنده ای برای قدردانی از این قشر پرتلاش و فداکار است که اندیشه ای جز بازگشت سلامتی بیماران و حضور آنان در کانون گرم خانواده ندارند.
ضمن گراميداشت تمامي اين تلاش ها و آرزوي تحقق اهداف متعالي كاركنان سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر در جهت ارائه خدمات مطلوب تر درماني، از درگاه ایزد منان براي يكايک پرستاران ايران اسلامي، سعادت، بهروزي و توفيق خدمت مستمر مسئلت دارم.


محمود طاهری
مدیراجرایی مجتمع مسکونی پارس جم

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group