جمعه 9 اسفند 1398 | Friday 28 February 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

سیدحبیب اله بحرالعلوم از برگزاری چهارمین دوره مسابقات خانوادگی " همگانی " بمناسبت روز جم در مجتمع مسکونی پارس جم خبر داد .

به گزارش خبرنگار روابط عمومی : سرپرست خدمات ورزش مجتمع مسکونی پارس جم ضمن اعلام این خبر گفت : چهارمین دوره مسابقت خانوادگی با هماهنگی دبیرخانه همایش روز جم ویژه خانواده های کارکنان و شهروندان فهیم جم روز شبه 19 اسفند ماه از ساعت 17:30 در مجموعه ورزشی شهید پیمان - روبروی مجموعه ورزشی تندگویان با حضور خانواده های کارکنان نفت و گاز برگزار می گردد .

سرپرست خدمات ورزش اظهار داشت : سه تیم برتر این دوره از مسابقات علاوه بر جایزه ای که دریافت می کنند به دوره اختتامیه این دوره از مسابقات که تاریخ آن متعاقبا اعلام می گردد راه می یابند . جایزه تیم اول ( یک میلیون و پانصد هزار تومان ) تیم دوم ( یک میلیون تومان ) تیم سوم ( پانصد هزارتومان )

علاقمندان جهت ثبت نام و اطلاعات بیشتر میتوانند با شماره داخلی ( 31685982  ) تماس حاصل نمایند .

بحرلعلوم درخصوص نحوه برگزاری این دوره از مسابقات اضافه کرد :

🔹مسابقات همگانی روز جم در مرحله مقدماتی با حضور تیم های چهار نفره ، متشکل از دو نفر آقا و دو نفر خانم ( ترجیحا ً زن و شوهر یا پدر و دختر و یا مادر و پسر ) در پنج ایستگاه بشرح زیر انجام می گردد .

🔺 ایستگاه اول : با ورزشکار خانم آغاز و ایشان می بایست روی مانع با پرش جفت پا حرکت خود را آغاز و سپس با نوک پا بصورت تعادلی از داخل حلقه ها عبور کنند . تا به نفردوم  " آقا برسند .

🔺ایستگاه دوم : با ورزشکار مرد شروع و باید ایشان دو وزنه 6 کیلیویی را بصورت مارپیچ با خود حمل کند و به نفر سوم ( مرد دوم ) برساند .

🔺ایستگاه سوم : ورزشکار مرد با از روی موانع و زیر موانع مشخص شده بدون خطا عبور و سپس به نفر چهارم گروه ( خانم ) برسد .

🔺ایستگاه چهارم  : ورزشکار خانم به ترتیب شماره ها ، توپ ها را  با مسیر مشخص شده به درون سبدها می رساند .

 

شماتیک مسابقات همگانی- روز جم

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group