دوشنبه 23 تير 1399 | Monday 13 July 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

💥مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم باتفاق سرپرستان واحدهای مستقر در این مجتمع روز گذشته ششم فروردین ماه با مهندس فرهنگ مدیر عامل شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی دیدار و در خصوص مسائل و مشکلات شهرک های مسکونی گفتگو کردند .
به گزارش روابط عمومی : مدیر اجرایی مجتمع در این دیدار ضمن تبریک عید نوروز ، سمت جدید مهندس فرهنگ بعنوان مدیر عامل شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی را به ایشان تبریک گفتند.
🔹مهندس فرهنگ که سمت نائب رئیس هیئت امناء مجتمع مسکونی پارس جم  را بر عهده دارند از تلاش ، زحمات و پیگیری های مجدانه مدیر ، سرپرستان  و کارکنان مجتمع مسکونی پارس جم که در راستای خدمات رسانی به خانواده های کارکنان نفت و گاز فعالیت می کنند ، تشکر و قدردانی نمودند .
🔹مدیر عامل پارس جنوبی شهرک های مسکونی را پاشنه آشیل جبهه اقتصادی عسلویه خواندند و بیان داشتند : از امروز تلاش و حمایت خواهیم کرد تا بستری مناسب در این مجتمع فراهم کنیم که کارکنان تلاشگر صنعت نفت و گاز دغدغه های جانبی کمتری داشته تا بتوانند چرخه تولید گاز را به نحو احسن مدیریت نمایند .
🔺در این جلسه صمیمی سرپرست مستغلات مجتمع مسکونی پارس جم اولویت های پروژه های در دست اقدام  مناطق 2500 واحدی و 372 واحدی را بیان کردند . که امید است در آینده شاهد تغییراتی زیر بنایی مناسبی در این مناطق باشیم .

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group