يكشنبه 24 آذر 1398 | Sunday 15 December 2019
مجتمع مسکونی پارس جم

💥مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم باتفاق سرپرستان واحدهای مستقر در این مجتمع روز گذشته ششم فروردین ماه با مهندس فرهنگ مدیر عامل شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی دیدار و در خصوص مسائل و مشکلات شهرک های مسکونی گفتگو کردند .
به گزارش روابط عمومی : مدیر اجرایی مجتمع در این دیدار ضمن تبریک عید نوروز ، سمت جدید مهندس فرهنگ بعنوان مدیر عامل شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی را به ایشان تبریک گفتند.
🔹مهندس فرهنگ که سمت نائب رئیس هیئت امناء مجتمع مسکونی پارس جم  را بر عهده دارند از تلاش ، زحمات و پیگیری های مجدانه مدیر ، سرپرستان  و کارکنان مجتمع مسکونی پارس جم که در راستای خدمات رسانی به خانواده های کارکنان نفت و گاز فعالیت می کنند ، تشکر و قدردانی نمودند .
🔹مدیر عامل پارس جنوبی شهرک های مسکونی را پاشنه آشیل جبهه اقتصادی عسلویه خواندند و بیان داشتند : از امروز تلاش و حمایت خواهیم کرد تا بستری مناسب در این مجتمع فراهم کنیم که کارکنان تلاشگر صنعت نفت و گاز دغدغه های جانبی کمتری داشته تا بتوانند چرخه تولید گاز را به نحو احسن مدیریت نمایند .
🔺در این جلسه صمیمی سرپرست مستغلات مجتمع مسکونی پارس جم اولویت های پروژه های در دست اقدام  مناطق 2500 واحدی و 372 واحدی را بیان کردند . که امید است در آینده شاهد تغییراتی زیر بنایی مناسبی در این مناطق باشیم .

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

چطور فنگ شویی خوبی در خانه ایجاد کنیم؟

چطور فنگ شویی خوبی در خانه ایجاد کنیم؟ (مجموعه نگاه دوربین)

در این مطلب تلاش میکنیم تا با ارائه راه‌حل‌های فنگ شویی ، ...

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group