سه شنبه 31 ارديبهشت 1398 | Tuesday 21 May 2019
مجتمع مسکونی پارس جم

رئیس روابط عمومی و امور فرهنگی مجتمع مسکونی پارس جم جزئیات ویژه برنامه های مراسم احیای شب های قدر در مساجد این مجتمع را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار پارس جم ، عبدالحسن زمانی با بیان این مطلب اظهار کرد: مدیریت مجتمع مسکونی پارس جم ﺑﻪ دلیل ﺣﻀﻮر پرشکوه خانواده های کارکنان ساکن و شهروندان شهرستان جم در مساجد این مجتمع و اهمیت و ﻇﺮﻓﯿﺖ ﻣﻌﺮﻓﺖ اﻓﺰاﯾﯽ و ﺑﺼﯿﺮت ﺑﺨﺸﯽ این شب ها، ﺗﻮﺟﻪ وﯾﮋه‌ای ﺑﻪ ﻣﺮاﺳﻢ لیالی قدر دارد.

وی با اشاره به اینکه باشکوهترین محافل لیالی قدر در مساجد این مجتمع برگزار می‌شود، افزود: ﻃﺒﻖ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪرﯾﺰی اﻧﺠﺎم ﺷﺪه، ﻣﺮاﺳﻢ ﻟﯿﺎﻟﯽ ﻗﺪر از ﺳﺎﻋﺖ 21:30 ﺑﺎ ﻗﺮاﺋﺖ قرآن ، دﻋﺎی ﺟﻮﺷﻦ ﮐﺒﯿﺮ ، سینه زنی و مداحی و دعای قرآن به سر ﺗﻮﺳﻂ ذاﮐﺮان و مداحان اهل بیت(ع) در مسجدالنبی «ص» منطقه شهید تندگویان آﻏﺎز ﻣﯽﺷﻮد و سعی خواهیم کرد ﻣﺮاﺳﻢ را ﺗﺎ ﺳﺎﻋﺖ ﯾﮏ و سی دقیقه  ﺑﺎﻣﺪاد ﺑﻪ ﭘﺎﯾﺎن ﺑﺮﺳﺎﻧﯿﻢ .

عبدالحسن زمانی اضافه کرد : ویژه برنامه های شب های قدر 19 ، 21 و 23 در مسجد پیامبر اعظم «ص» منطقه توحید از ساعت 22:30 با قرائت قرآن آغاز و در ادامه با دعای افتتاح ، سینه زنی و مداحی ، دعای جوشن کبیر و مراسم قرآن به سر تا ساعت 3 بامداد ادامه خواهد داشت .

زمانی در اداﻣﻪ ﺑﻪ ﺗﺸﺮﯾﺢ ﺑﺮﻧﺎمه‌های شب‌های ﻗﺪر ﭘﺮداﺧﺖ و ﻋﻨﻮان ﮐﺮد: ﻣﺮاﺳﻢ وﻳﮋه ﺷﺐ احیاء ﻣﺎه ﻣﺒﺎرک رﻣﻀﺎن به مدت سه شب با سخنرانی و مداحی حجج الاسلام رضائیان ، فاتحی نژاد ، باقری و هاشمی در مساجد این مجتمع برگزار خواهد شد .

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تصاویری از جشن دهه فجر

تصاویری از جشن دهه فجر (مجموعه نگاه دوربین)

جشن دهه فجر درمجتمع مسکونی پارس جم با حضور فریدون آسرایی ، ساسان کریمی و با مجری گری علی معصومی د...

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group