جمعه 20 تير 1399 | Friday 10 July 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

رئیس روابط عمومی و امور فرهنگی مجتمع مسکونی پارس جم جزئیات ویژه برنامه های مراسم احیای شب های قدر در مساجد این مجتمع را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار پارس جم ، عبدالحسن زمانی با بیان این مطلب اظهار کرد: مدیریت مجتمع مسکونی پارس جم ﺑﻪ دلیل ﺣﻀﻮر پرشکوه خانواده های کارکنان ساکن و شهروندان شهرستان جم در مساجد این مجتمع و اهمیت و ﻇﺮﻓﯿﺖ ﻣﻌﺮﻓﺖ اﻓﺰاﯾﯽ و ﺑﺼﯿﺮت ﺑﺨﺸﯽ این شب ها، ﺗﻮﺟﻪ وﯾﮋه‌ای ﺑﻪ ﻣﺮاﺳﻢ لیالی قدر دارد.

وی با اشاره به اینکه باشکوهترین محافل لیالی قدر در مساجد این مجتمع برگزار می‌شود، افزود: ﻃﺒﻖ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪرﯾﺰی اﻧﺠﺎم ﺷﺪه، ﻣﺮاﺳﻢ ﻟﯿﺎﻟﯽ ﻗﺪر از ﺳﺎﻋﺖ 21:30 ﺑﺎ ﻗﺮاﺋﺖ قرآن ، دﻋﺎی ﺟﻮﺷﻦ ﮐﺒﯿﺮ ، سینه زنی و مداحی و دعای قرآن به سر ﺗﻮﺳﻂ ذاﮐﺮان و مداحان اهل بیت(ع) در مسجدالنبی «ص» منطقه شهید تندگویان آﻏﺎز ﻣﯽﺷﻮد و سعی خواهیم کرد ﻣﺮاﺳﻢ را ﺗﺎ ﺳﺎﻋﺖ ﯾﮏ و سی دقیقه  ﺑﺎﻣﺪاد ﺑﻪ ﭘﺎﯾﺎن ﺑﺮﺳﺎﻧﯿﻢ .

عبدالحسن زمانی اضافه کرد : ویژه برنامه های شب های قدر 19 ، 21 و 23 در مسجد پیامبر اعظم «ص» منطقه توحید از ساعت 22:30 با قرائت قرآن آغاز و در ادامه با دعای افتتاح ، سینه زنی و مداحی ، دعای جوشن کبیر و مراسم قرآن به سر تا ساعت 3 بامداد ادامه خواهد داشت .

زمانی در اداﻣﻪ ﺑﻪ ﺗﺸﺮﯾﺢ ﺑﺮﻧﺎمه‌های شب‌های ﻗﺪر ﭘﺮداﺧﺖ و ﻋﻨﻮان ﮐﺮد: ﻣﺮاﺳﻢ وﻳﮋه ﺷﺐ احیاء ﻣﺎه ﻣﺒﺎرک رﻣﻀﺎن به مدت سه شب با سخنرانی و مداحی حجج الاسلام رضائیان ، فاتحی نژاد ، باقری و هاشمی در مساجد این مجتمع برگزار خواهد شد .

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group