شنبه 15 آذر 1399 | Saturday 5 December 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

اوقات فراغت یعنی گذراندن وقت برای فعالیت خاص و با هدف خاص. فراغت یعنی وقت آزادی که فرد به فعالیت خاصی مشغول نیست. معمولاً چون کار اهمیت دارد، برای آن برنامه ریزی می شود. ولی به اوقات فراغت توجهی نمی شود و برنامه ای برای چگونه گذراندن آن در نظر گرفته نمی شود.

به گزارش روابط عمومی، عبدالحسن زمانی رئیس روابط عمومی و امور فرهنگی مجتمع مسکونی پارس جم گفت : امسال با برنامه ریزی های انجام شده ، قریب به 20 رشته فرهنگی ، هنری و علمی در طرح اوقات فراغت فرزندان کارکنان ساکن پیش بینی و در حال اجراست .

عبدالحسن زمانی با اشاره به اینکه طرح اوقات فراغت هر ساله در این مجتمع برگزار و فرزندان کارکنان نفت و گاز ساکن در این کلاس ها شرکت می کنند ، تصریح کرد : امسال خوشبختانه قریب به 500 نفر در این کلاس ها اسم نویسی نموده اند و این کلاس ها از 16 تیرماه رسما شروع شده و به مدت 45 روز ادامه خواهد داشت .

وی همچنین اظهار داشت : اوقات فراغت زمانی است که کودک باید آزادانه به انجام فعالیت‌های مورد علاقه خود بپردازد. تنظیم زمان و فراهم کردن اوقات فراغت برای کودکان به‌عهده بزرگسالان است.
همه ما فصل تابستان را فصل تعطیلی مدارس می دانیم در حالیکه امام خمینی (ره) با یک جمله کوتاه اما زیبا به تعطیلی مدارس معنا بخشیده و فرموده:« مدارس تعطیل می شود اما تعلیم و تربیت هرگز تعطیل نمی شود.» با تکیه بر این کلام پرمعنا باید برای ایام تابستان کودکانمان برنامه ریزی صحیح و درست داشته باشیم. برای برنامه ریزی صحیح در اوقات فراغت باید به سه محور ( نیازها، اولویتها و امکانات موجود) دقت بیشتری شود.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group