شنبه 15 آذر 1399 | Saturday 5 December 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

علی اکبر قره بیگلو  مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم  در پیامی فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند را به همکاران شاغل در این مجتمع  تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:
همکاران ارجمند
در نظام اسلامی، فلسفه وجودی سازمان‌ ها و نهاد ها و نیز بکارگیری کارمندان و کارگزاران اجرایی، خدمت‌ رسانی به مردم است.
در این نظام، کارمندان از جایگاه ویژه‌ای برخوردارند و درستی بسیاری از کارها به دست آنان است.
روز کارمند، تجلیل از انسان‌ های شایسته‌ای است که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است. آنان که همه همت و تلاششان، گشایش گره‌ های زندگی انسان‌ها، رفع مشکلات و ایجاد آرامش در جامعه است.
کار و فعالیت کارمندان، به عنوان عضو فعال جامعه و خدمتگزار ملت، شایسته تقدیر و بیان است. ازاین رو، سزاوار است امروز را قدر بدانیم و در بزرگداشت مقام ارزشمند و والای کارمندان بکوشیم.
موفقیت این مجتمع در گرو تلاش و توانمندی نیروهای متخصص، خلاق و مسئولیت پذیری است که همواره می کوشند تا در سیر حرکت سازمان به سوی چشم اندازهای تعیین شده، نقش مؤثری ایفاء نمایند و بی شک هر تلاش مضاعف و انگیزه افزون، گامی بلند ، برای نیل به تعالی سازمان خواهد بود که کام تمامی اعضای جامعه ذینفع را شیرین خواهد نمود.
به طور حتم بار سنگین پشتیبانی و خدمات رسانی بهینه و مستمر به خانواده های کارکنان شرکت های صنعت نفت و گاز در مناطق جم و عسلویه برعهده کارمندان دلسوز و  زحمتکش این مجتمع قرار دارد و هیچ تلاشی در جهت ارتقاء کیفیت خدمات و ایجاد رضایت در ارباب‌رجوع بدون همت این عزیزان موفق نخواهد بود.
بدینوسیله ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک روز کارمند به خدمتگزاران ایران اسلامی ، از زحمات و تلاش های بیدریغ کارکنان محترم مجتمع مسکونی پارس جم صمیمانه تقدیر و تشکر نموده، توفیق و سلامتی شما را از درگاه ایزد منان مسألت می‌نمایم .

 علی اکبر قره بیگلو / چهارم شهریور 1397

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group