شنبه 15 آذر 1399 | Saturday 5 December 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

سرپرست روابط عمومی و امور فرهنگی مجتمع مسکونی پارس جم در گفتگو با خبرنگار مجتمع،  ماه محرم را عاشورای سرخ نامید و گفت : ماه محرم، ماه حزن و اندوه و عزاداری سالار شهیدان اسوه جهاد و شهادت است .

به گزارش " خبرنگار مجتمع، عبدالحسن زمانی سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم  گفت : ماه محرم، ماه حزن و اندوه و عزاداری ابا عبدالله الحسین (ع)   و ماهی که تأثیرات آن تا ابدیت چنان در عمق وجود و دلهای مردم ریشه کرده که همه ساله محرم ،اوج اخلاص و ارادت به سالار شهیدان ، اسوه جهاد و رشادت و جوانمردی اباعبداله الحسین (ع)می گردد و همه در برابرعظمت و اقتدار جوانمردان سر تعظیم فرود می آورند.


عبدالحسن زمانی از برگزاری برنامه های دهه اول محرم در این مجتمع خبر داد و گفت : با دعوت از مبلغین ،روحانیون مجرب و مداحان اهلبیت از اول ماه محرم دوشنبه شب 20 شهریورماه به مدت 13 شب جلسات سخنرانی ، مراسم سوگواری و عزاداری در مساجد این مجتمع با حضور کارکنان و خانوادهای ساکن برگزار می گردد.

وی افزود  : فضا سازی مناسب در سطح مجتمع ، سوگواری و برگزاری مراسم های عزاداری در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی با حضور خانواده های معظم کارکنان نفت و گاز ساکن در این مجتمع از دیگر برنامه های دهه اول ماه محرم است .

سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم درپایان به تشریح جزئیات مراسم در مساجد پیامبر اعظم «ص» منطقه توحید ، مسجدالنبی «ص» منطقه شهید تندگویان و فاطمیه 372 واحدی بشرح زیر پرداخت :

مسجد پیامبر اعظم «ص» : سخنران حجت الاسلام والمسلمین روئین تن - مداح : کربلای میرزایی - ساعت شروع مراسم 21:00
مسجد النبی «ص» :سخنران حجت الاسلام والمسلیمن پاشا پور - مداح : کربلایی رضوانی - ساعت شروع مراسم 20:30
فاطمیه 372 واحدی :سخنرانی سرکارخانم فرجی – ساعت 21 به مدت 13 شب و کلاس های تربیتی و شناخت عاشورا

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group