شنبه 25 آبان 1398 | Saturday 16 November 2019
مجتمع مسکونی پارس جم

سرپرست روابط عمومی و امور فرهنگی مجتمع مسکونی پارس جم در گفتگو با خبرنگار مجتمع،  ماه محرم را عاشورای سرخ نامید و گفت : ماه محرم، ماه حزن و اندوه و عزاداری سالار شهیدان اسوه جهاد و شهادت است .

به گزارش " خبرنگار مجتمع، عبدالحسن زمانی سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم  گفت : ماه محرم، ماه حزن و اندوه و عزاداری ابا عبدالله الحسین (ع)   و ماهی که تأثیرات آن تا ابدیت چنان در عمق وجود و دلهای مردم ریشه کرده که همه ساله محرم ،اوج اخلاص و ارادت به سالار شهیدان ، اسوه جهاد و رشادت و جوانمردی اباعبداله الحسین (ع)می گردد و همه در برابرعظمت و اقتدار جوانمردان سر تعظیم فرود می آورند.


عبدالحسن زمانی از برگزاری برنامه های دهه اول محرم در این مجتمع خبر داد و گفت : با دعوت از مبلغین ،روحانیون مجرب و مداحان اهلبیت از اول ماه محرم دوشنبه شب 20 شهریورماه به مدت 13 شب جلسات سخنرانی ، مراسم سوگواری و عزاداری در مساجد این مجتمع با حضور کارکنان و خانوادهای ساکن برگزار می گردد.

وی افزود  : فضا سازی مناسب در سطح مجتمع ، سوگواری و برگزاری مراسم های عزاداری در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی با حضور خانواده های معظم کارکنان نفت و گاز ساکن در این مجتمع از دیگر برنامه های دهه اول ماه محرم است .

سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم درپایان به تشریح جزئیات مراسم در مساجد پیامبر اعظم «ص» منطقه توحید ، مسجدالنبی «ص» منطقه شهید تندگویان و فاطمیه 372 واحدی بشرح زیر پرداخت :

مسجد پیامبر اعظم «ص» : سخنران حجت الاسلام والمسلمین روئین تن - مداح : کربلای میرزایی - ساعت شروع مراسم 21:00
مسجد النبی «ص» :سخنران حجت الاسلام والمسلیمن پاشا پور - مداح : کربلایی رضوانی - ساعت شروع مراسم 20:30
فاطمیه 372 واحدی :سخنرانی سرکارخانم فرجی – ساعت 21 به مدت 13 شب و کلاس های تربیتی و شناخت عاشورا

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

چطور فنگ شویی خوبی در خانه ایجاد کنیم؟

چطور فنگ شویی خوبی در خانه ایجاد کنیم؟ (مجموعه نگاه دوربین)

در این مطلب تلاش میکنیم تا با ارائه راه‌حل‌های فنگ شویی ، ...

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group