چهارشنبه 12 آذر 1399 | Wednesday 2 December 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

در مراسم های ماه محرم برخی بدعت ها و افراط و تفریط هایی وجود دارد که نه تنها انجام این گونه عزاداری ها فایده ای ندارد بلکه باعث می شود تا دشمنان از این گونه رفتارهای نادرست سوء استفاده نمایند.

به گزارش روابط عمومی ، نشست هم اندیشی مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم با روحانیون و مبلغین و دست اندرکاران ماه محرم در این مجتمع برگزار گردید.

در این نشست موضوعاتی پیرامون هرچه باشکوهتر برگزار شدن مراسمات دهه اول ماه محرم و تاسوعا و عاشورا حسینی و محتوای سخنرانی ها و مداحی ها با هدف شناخت و توسعه فرهنگ عاشورایی مورد بحث قرار گرفت.

علی اکبر قره بیگلو مدیر اجرای مجتمع مسکونی پارس جم ، مبارزه با خرافات، بدعت ها و تحریف های محرم را نیز یکی از وظایف علما و مبلغین برشمرد و گفت: متاسفانه در مراسم های محرم برخی بدعت ها و افراط و تفریط هایی وجود دارد که نه تنها انجام این گونه عزاداری ها فایده ای ندارد بلکه باعث می شود تا دشمنان از این گونه رفتارهای نادرست سوء استفاده نمایند.

در ادامه این نشست صمیمی سرپرست روابط عمومی ضمن خوشامدگویی خدمت مبلغین دعوت شده در این مجتمع گفت : همه اقشار ساکن در این مجتمع با همت و شعور حسینی از اول ماه محرم به مدت 13 شب مراسم سوگواری ، عزاداری و سینه زنی در مساجد و اماکن مذهبی به همت هیئت امناء های مساجد ، هیئت های مذهبی و جوانان پر شور برگزار می نمایند .

در پایان روحانیون و مبلغین پیشنهادهای بسیار خوبی برای بهتر برگزار شدن این ایام عنوان نموده و خواستار حضور چشمگیر خانواده های ساکن در این مراسم ها شدند .

گفتنی است از اول ماه محرم ، هرشب از ساعت 21 مراسم عزاداری در مسجد پیامبر اعظم «ص» منطقه توحید ، مسجدالنبی «ص» منطقه شهید تندگویان و فاطمیه 372 واحدی برگزار میگردد.

همچنین مراسم پر فیض زیارت عاشورا هر روز صبح از 7:30 به همت بانوان دارالقران ریحانه النبی «س» و پایگاه بسیج فاطمه الزهراء منطقه توحید تا پایان ماه صفر در مسجد پیامبر اعظم «ص» برگزار می گردد .

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group