دوشنبه 16 تير 1399 | Monday 6 July 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

🔵همایش_بانوی_روز_محشر با استقبال بی نظیر عاشقان و محبان حضرت فاطمه زهرا «س» در مجتمع مسکونی پارس جم برگزار گردید .

🔹سرپرست روابط عمومی و امور فرهنگی مجتمع مسکونی پارس جم گفت : برای اولین بار در شهرستان جم در راستای تعظیم شعائر ایام فاطمیه ،همایشی در قالب بانوی_روز_محشر با حضور موسسه خدمتگزاران از مشهد مقدس روز گذشته ، شنبه 15 دیماه از ساعت 19 د رسالن چند منظوره فرهنگسرای توحید برگزار شد .

🔸علیرضا جهانگیری زاده تصریح کرد : در این همایش که به همت بانوان هیئت فاطمیه  و با همکاری مدیر و کارکنان مجتمع مسکونی پارس جم برگزار شد ، مطالبی پیرامون اهمیت ایام فاطمیه و نحوه تبلیغ و جذب مخاطب توسط اساتید برجسته کشوری برای شرکت کنندگان بصورت کارگاه بیان شد.

🔻در ابتدای این همایش امام جمعه شهرستان جم ، ضمن ابراز خرسندی از برگزاری چنین مراسمات مذهبی و تبیین شعائر ایام فاطمیه اظهارداشت : ایام فاطمیه فرصتی برای معرفی و تبیین فضائل شخصیتی بانوی دو عالم حضرت زهرا(س) برای عموم مردم بویژه نسل جوان است.

⭕️حجت الاسلام گنجی اظهار کرد: حضرت فاطمه (س) در دوران حیات خویش بسیاری از ویژگی‌های اخلاقی را در دامان پرمحبت پیامبر(ص) آموخت.

🔸امام جمعه شهرستان جم  با اشاره به اهمیت الگوگیری بانوان از حضرت فاطمه(س) در زندگی خانوادگی و اجتماعی افزود: ایشان در همه ابعاد الگوی بانوان و زنان اسلام است و با مرور بر زندگی ایشان می‌توان به نکات مهمی در تعالی و رشد اخلاقی پی برد.

🔶او شکیبایی و در عین حال خویشتن داری را از مشخصات مهم صدیقه کبری(س) برشمرد و تاکید کرد: شیعه نسبت به سبک زندگی فاطمی در جامعه بی تفاوت نیست چرا که می‌داند سیره و روش زندگی ایشان در طول حیات به خصوص در پایبندی به ولایت مداری نجات بخش اسلام بود.

🔵گفتنی است همزمان با شروع همایش_بانوی_روز_محشر نمایشگاه محصولات فرهنگی به مدت 3 روز در سالن فرهنگسرای توحید آغاز به کار کرد .
🔺استقبال بسیار باشکوه اقاشار مختلف ، خانواده های کارکنان نفت و گاز ، مسئولین و شهروندان شهرستان جم  در این همایش از نقاط بسیار برجسته این همایش بود .

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group