شنبه 25 آبان 1398 | Saturday 16 November 2019
مجتمع مسکونی پارس جم

🔵 مهندس سعید محمدی مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم در اولین روز کاری بعد از تعطیلات نوروزی از مدارس و مهدهای کودک بازدید و با مدیران ، معلمان ودبیران و کادر آموزشی نشست های صمیمی برگزار کردند .

🔸 مدیران از کمبود فضای آموزشی ، کمبود تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی ، سالن های ورزشی اختصاصی و برخی مسائل و مشکلاتی که در سال جاری گریبانگیر آنها هستند و در سال جاری با آنها مواجه هستند ، بیان کردند .
🔹مهندس محمدی در این نشست صمیمی ضمن تبریک سال جدید و آروزی موفقیت و کامیابی برای کلیه کادر آموزشی این مجتمع گفتند : با توجه به علاقه ای که شخصاً به آموزش دارم و  دغدغه همه همکاران و خانواده های  ساکن با همکاری ، مساعدت و حمایت های مدیران عامل شرکت های پالایش گاز فجر جم و شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی  و برنامه ریزی و پیگیری های واحد آموزش تمام تلاشم را انجام می دهم تا بتوانیم در مسیر بهبود مستمر قرار بگیریم .

🔺مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم که خود ساکن این شهرک می باشد از نزدیک با همه مسائل و مشکلات بخش آموزش آشنا بوده و اولین خود کاری خود را آموزش فرزندان عنوان نمودند .

⭕️گفتنی است در این مجتمع 15 مدرسه در کلیه پایه های تحصیلی اعم از دولتی و غیر دولتی و 3 مهد کودک  در بخش آموزش فرزندان کارکنان و خانواده های ساکن فعالیت دارند .

♦️مهندس محمدی باتفاق سرپرستان روابط عمومی و آموزش امروز شنبه 17 فروردین ماه 1398 از کلیه مدارس و مهدهای کودک بازدید نمودند .

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

چطور فنگ شویی خوبی در خانه ایجاد کنیم؟

چطور فنگ شویی خوبی در خانه ایجاد کنیم؟ (مجموعه نگاه دوربین)

در این مطلب تلاش میکنیم تا با ارائه راه‌حل‌های فنگ شویی ، ...

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group