چهارشنبه 12 آذر 1399 | Wednesday 2 December 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

? مهندس سعید محمدی مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم در اولین روز کاری بعد از تعطیلات نوروزی از مدارس و مهدهای کودک بازدید و با مدیران ، معلمان ودبیران و کادر آموزشی نشست های صمیمی برگزار کردند .

? مدیران از کمبود فضای آموزشی ، کمبود تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی ، سالن های ورزشی اختصاصی و برخی مسائل و مشکلاتی که در سال جاری گریبانگیر آنها هستند و در سال جاری با آنها مواجه هستند ، بیان کردند .
?مهندس محمدی در این نشست صمیمی ضمن تبریک سال جدید و آروزی موفقیت و کامیابی برای کلیه کادر آموزشی این مجتمع گفتند : با توجه به علاقه ای که شخصاً به آموزش دارم و  دغدغه همه همکاران و خانواده های  ساکن با همکاری ، مساعدت و حمایت های مدیران عامل شرکت های پالایش گاز فجر جم و شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی  و برنامه ریزی و پیگیری های واحد آموزش تمام تلاشم را انجام می دهم تا بتوانیم در مسیر بهبود مستمر قرار بگیریم .

?مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم که خود ساکن این شهرک می باشد از نزدیک با همه مسائل و مشکلات بخش آموزش آشنا بوده و اولین خود کاری خود را آموزش فرزندان عنوان نمودند .

⭕️گفتنی است در این مجتمع 15 مدرسه در کلیه پایه های تحصیلی اعم از دولتی و غیر دولتی و 3 مهد کودک  در بخش آموزش فرزندان کارکنان و خانواده های ساکن فعالیت دارند .

♦️مهندس محمدی باتفاق سرپرستان روابط عمومی و آموزش امروز شنبه 17 فروردین ماه 1398 از کلیه مدارس و مهدهای کودک بازدید نمودند .

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group