دوشنبه 10 آذر 1399 | Monday 30 November 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

علیرضا جهانگیری زاده در تشریح پروژه های بهبود در دست اقدام این واحد از انتقال کتابخانه شهید تندگویان به فرهنگسرای توحید خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جهانگیری زاده سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم ضمن اعلام این خبر گفت: بررسی بهره‌وری فعلی کتابخانه‌های مجتمع با وجود خزانه ای بالغ بر ۳۰ هزار جلد کتاب در مقایسه با مجموع ۵۰۰ جلد امانت و عودت کتاب در هر ماه و همچنین میزان مراجعین و استفاده کنندگان نسبت به فضای
 کتابخانه ها با متراژ بیش از ۱۴۰۰ مترمربع نشان دهنده بهره‌وری نسبتأ پایین حوزه کتاب و کتابخوانی در مجتمع مسکونی پارس جم و لزوم تعریف پروژه های بهبود در این زمینه می باشد.
سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم اظهار داشت: نیاز مبرم دیگری که با توجه به نظرات و استقبال خانواده های محترم شناسایی گردیده توسعه و گسترش مرکز خلاقیت و مهارت ورزی منطقه شهید تندگویان است که این مهم نیز به عنوان یکی دیگر از پروژه های بهبود روابط عمومی و امور فرهنگی مطرح و با ادغام کتابخانه‌های مجتمع، دستیابی به فضای لازم جهت این توسعه محقق خواهد گردید.
جهانگیری زاده تصریح کرد: پس از تهیه طرح های اولیه جهت توسعه و ادغام کتابخانه ها موضوع در قالب جلسات مشترک با مدیریت محترم اجرایی مجتمع، کارگروه بانوان ساکن و کارگروه نظارت بر اماکن خدماتی مطرح و کارشناسی گردید.
وی اظهار داشت در صورت ادغام کتابخانه‌های مجتمع نوع خدمت‌رسانی به علاقه‌مندان متفاوت گردیده و با برنامه‌ریزی انجام شده و یکپارچگی مخازن کتابخانه ها امکان کسب استانداردهای نهاد کتابخانه‌های ملی نیز محقق خواهد گردید.
در ادامه این طرح با همکاری واحد فناوری اطلاعات نسبت به استقرار و به روز رسانی نرم افزار کتابخانه های مجتمع اقدام گردیده و این نرم افزار تحت وب در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.
جهانگیری زاده در ادامه گفت از دیگر مزایای این تغییر راه اندازی خزانه ۶۰۰۰ جلدی کتابخانه دیجیتال بر روی محیط وب و تلفن‌های همراه خواهد بود.
لازم به اشاره است با توجه به طرح های دریافتی از خانواده های محترم و پس از تغییرات فیزیکی مورد اشاره برپایی و فعالیت انجمن های مردم نهاد ادبی، سینما، تئاتر، موسیقی، هنرهای تجسمی، نجوم، ایرانگردی، کافه کتاب، کافی شاپ و غیره در دستور کار این واحد قرار خواهد گرفت.
گفتنی است با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت پذیرفته و پس از انجام تغییرات مد نظر، محل فعلی کتابخانه شهید تندگویان در آتیه به مرکز خلاقیت و مهارت ورزی تغییر ماهیت داده و بر اساس طرح و برنامه های موجود دامنه فعالیت این مرکز بنا به نیاز دریافت شده از خانواده‌های ساکن بین سنین ۳ تا ۱۸ سال و در رشته‌های مختلف مهارت ورزی گسترش خواهد یافت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group