يكشنبه 9 آذر 1399 | Sunday 29 November 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

عبدالجیل اسدی از برگزاری آیین تقدیر و تشکر از عوامل اجرایی پروژه مهر خبر داد.

پروژه مهر مجموعه فعالیت هایی را شامل میشود که هر ساله جهت آماده سازی مدارس و مراکز آموزشی مجتمع مسکونی پارس جم پیش از بازگشایی و شروع سال تحصیلی صورت می پذیرد،

علت اطلاق عنوان پروژه به این مجموعه، نظم دهی و حصول اطمینان از انجام فعالیت ها در بازه زمانی مشخص پیش از اول مهر می باشد که با همکاری و همدلی واحدهای مستغلات تندگویان/مستغلات توحید/IT/HSE/ خدمات رفاهی/امور ورزش/روابط عمومی انجام می گردد.

به گزارش روابط عمومی ، این مراسم با حضور مدیر اجرایی، سرپرستان ، کارکنان مجتمع و مدیران مراسم روز یکشنبه19 آبا ماه 98 در فرهنگسرای توحید برگزار گردید.

در ابتدای مراسم سمانه شمشیری گزارشی از مجموعه خدماتی که در سال جاری برای بازگشایی مدارس و مهدهای کودک توسط واحدهای اجرایی انجام شده، ارائه دادند.

همچنین در ادامه عبدالجیل اسدی سرپرست کنترل پروژه ضمن خوش آمدگویی به حاضران و تقدیر از سرپرستان و کارکنان مجتمع به لزوم حفظ و صیانت از اموال و تجهیزاتی که در اختیار مراکز آموزشی قرار دارند تاکید کرده و اعلام نمودند بزودی دستورالعمل وشیوه نامه حفظ و نگهداری اموال توسط واحدهای اجرایی مجتمع تدوین و در اختیار مدارس و مهدهای کودک قرار خواهد گرفت.

در ادامه مهندس محمدی، مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم سخنان خود را با مناسبت هفته ترویج علم شروع نموده و علت نامگذاری این روز جهانی را تشریح نموده و به فعالیتهای شاخصی که در سال جاری در قالب پروژه مهر توسط مجتمع انجام شده اشاره نمودند.

بعد از سخنان مدیر اجرایی، رفیعی به نمایندگی از مدیران مدارس و مهدهای کودک، بعضی از کاستی ها را عنوان نموده و خواهان رفع آنها شدند.

در پایان محمدرضا لاله سنگی سرپرست واحد آموزش مجتمع به تشریح چگونگی خدمات دهی به مدارس پرداخته و بر لزوم رفع همه مشکلات تا انتهای سال تاکید نمودند.

گفتنی است در پایان این مراسم با اهدا لوح تقدیر از نفراتی که بار اصلی پروژه مهر بر عهده آنان بوده تقدیر و تشکر بعمل آمد.

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group