يكشنبه 9 آذر 1399 | Sunday 29 November 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

?دومین جلسه کارگروه سلامت مجتمع مسکونی پارس جم با حضور دکتر محمدی مدیر اجرایی ، دکتر نجفی رئیس کلینیک خانواده ،حیدری کارشناس ارشد بهداشت محیط، حسین پور سرپرست  حراست، فخر پور سرپرست HSE ، جهانگیری زاده سرپرست روابط عمومی، رضایی کارشناس واحد آموزش، هاشمی خواه سرپرست برنامه ریزی مجتمع مسکونی  پارس  جم   به منظور پیشگیری از ابتلا، انتقال و شیوع ویروس کرونا  امروز سه شنبه 15 بهمن ماه در دفتر مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم برگزار شد .
♨️ دکتر محمدی، مدیر اجرایی مجتمع گفت : با توجه به عدم وجود راهکارهای درمانی موثر برای مقابله با این ویروس، بایستی در وهله نخست راه های پیشگیری از ابتلا را مدنظر قرار داده و با دقت اصول بهداشتی را رعایت نمود.
?وی اضافه کرد: راه های پیشگیری در مراکز درمانی با توجه به آگاهی و آموزش های ارائه شده به کادر درمانی به خوبی رعایت می گردد. اما پیشگیری در جامعه و عموم مردم، بایستی با راهکارهای ساده تر و قابل انجام، آموزش داده شود.
? پس در ابتدا بایستی با آگاهی از نحوه انتشار این ویروس که اولین آن عدم رعایت اصول بهداشت فردی و ازدحام جمعیت می باشد، از انتشار و شیوع این ویروس جلوگیری کرد.
?در مراحل بعد لازم است در صورت ابتلا به این ویروس، آموزش های لازم جهت کنترل و درمان به کلیه افراد داده شود.
? دکتر نجفی  در ادامه اظهار داشت با توجه به لزوم رعایت اصول بهداشتی فردی و عمومی در بین دانش آموزان ، واحد آموزش تمهیدات آموزشی و بهداشتی لازم را در بین مراکز آموزشی، مدارس، مهدهای کودک، سرویسهای مدارس بعمل آورده و از اجتماعات غیرضروری دانش آموزی ممانعت نماید.

?در این جلسه مقرر گردید ابتدا واحد HSE آمار اماکن هدف را به واحد روابط عمومی اعلام و پس از آن کارشناس ارشد بهداشت محیط، موارد مورد تایید بهداشتی، پمفلت های آموزشی و دانستنی های عمومی و راهکارهای پیشگیری ازکرونا ویروس را جهت تکثیر و توزیع به واحد روابط عمومی تحویل و این واحد با همکاری واحد حراست جهت نصب و توزیع در این اماکن اقدامات لازم را بعمل آورد.

? رعایت موارد ی الزامی است.
?رعایت بهداشت فردی و عمومی با بالاترین دقت
?افزایش آگاهی و اطلاعات در خصوص پیشگیری و مواجهه
?عدم حضور در اجتماعات غیر ضروری
?عدم تردد درون شهری و برون شهری غیر ضروری
?استفاده از پکیج بیرون بر رستوران به جای سرو در محل
?مسافرت نکردن به شهرهای حاشیه خلیج فارس و جزایر جنوبی
?عدم حضور در مکان های شلوغ و فاقد تهویه هوا

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group