دوشنبه 10 آذر 1399 | Monday 30 November 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

به منظور کنترل بیماری کرونا ایستگاه های سلامت مسافران در ورودی های مجتمع مستقر و کنترل مسافران از درب های ورودی صورت می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار مجتمع مسکونی پارس جم ،صبح دوشنبه12 اسفند ماه به منظور جلوگيري از شيوع كرونا ويروس و پايش نفرات ورودي به مجتمع مسكوني؛ با توجه به مصوبه كميته سلامت فجر جم و مجتمع مسكوني جلسه اي با حضور مدير اجرايي، رئيس hse فجر جم، سرپرستان واحدهای hse، حراست و خدمات رفاهي مجتمع مسکونی پارس جم در دفتر مدير اجرايي تشكيل شد و مقرر گرديد كه در ورودي هاي مجتمع مسكوني ايستگاه هايي استقرار يافته تا به كنترل و پايش نفرات بپردازد.

در این جلسه مدیر اجرایی با اعلام وضعیت سفید استان بوشهر ، تعطیلی به موقع مدارس، اماکن عمومی و تجمعات و همچنین همکاری ساکنین در رعایت اصول بهداشتی را دلیل کنترل بهینه شرایط تا این لحظه خواند.

او با قدردانی از تلاش‌های شبانه روزی کلیه پرسنل واحدهای HSE، مستغلات، خدمات رفاهی و روابط عمومی، حمل و نقل و حراست گفت : با همدلی و همراهی و رعایت نکات بهداشتی و حفظ فاصله‌ها می‌توانیم در عدم انتشار کرونا ویروس موثر باشیم.

محمدی از حضور مسئولین واحدها در این جلسه قدردانی کرد و گفت: کارمندان و کارکنان ادارات در اولویت توزیع وسایل بهداشتی و ضد عفونی قرار گیرند تا بتوانند با امنیت روانی بیشتر انجام وظیفه کنند.

گفتنی است تا کنون ضد عفونی پارک ها، سرویس‌های بهداشتی، بازارچه های شهرک و تمامی اماکن عمومی در دستور کار قرار گرفته است .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group