يكشنبه 9 آذر 1399 | Sunday 29 November 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

علیرضا جهانگیری زاده، سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم در پیامی، فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت‌ ماه، روز جهانی ارتباطات و روابط‌ عمومی را تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است؛

"بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم"

در مطلع دومین گام انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، پنجمین دهه درخشش روابط‌عمومی‌ها را در کشور به نظاره نشسته‌ایم.

عصر حاضر، عصر ارتباطات و تعاملات گسترده جهانیان بوده و هر روزه شاهد بروز تحولات بنیادین و اساسی در حوزه‌های گوناگون هستیم.

قدر مسلم این‌که، نام‌گذاری این روز خجسته به عنوان روز ارتباطات و روابط‌عمومی، خود مبین اهمیت و جایگاه ارزنده روابط‌عمومی‌ در عرصه آگاهی‌بخشی دوسویه به ارکان تصمیم‌گیر دستگاه‌ها و افکار عمومی است.

بدون تردید، روابط‌عمومی هر دستگاه به عنوان خط مقدم ارتباط با آحاد جامعه، نقش خطیر و بی‌بدیلی را در امر تحکیم و توسعه ارتباط میان نهادها و سرمایه‌های اجتماعی ایفاگر بوده و خواهند بود.

روابط‌عمومی هر دستگاه می‌تواند با بهره‌جویی از علم و دانش روز، نقش والایی را در امر داده پردازی از نیازهای جامعه و امکانات موجود، پیوند مستحکمی را میان اهداف سازمانی با مطالبات بیرونی برقرار سازد.

اینجانب، فرارسیدن این روز فرخنده را به تمامی تلاش‌گران فرهیخته عرصه آگاهی‌بخشی، روابط‌عمومی و رسانه در شهرستان جم، همکاران تلاشگر خودم در مجتمع مسکونی پارس جم و همکاران ساعی در روابط عمومی های شرکت های نفت و گاز منطقه، تبریک و تهینت عرض کرده و برای فعالین ارجمند این عرصه در راستای ایفای وظایف و رسالت ذاتی‌شان، توفیق و سربلندی را از درگاه خداوند تبارک خواستارم.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group