دوشنبه 4 تير 1397 | Monday 25 June 2018
مجتمع مسکونی پارس جم

مسابقه پرتاب آزاد بسکتبال خانوادگی با حضور خانواده های کارکنان ساکن درمجتمع مسکونی پارس جم برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی : سید حبیب اله بحرالعلوم ، سرپرست خدمات ورزش مچتمع مسکونی پارس جم ضمن اعلام این خبر گفت : در راستای ترویج فرهنگ ورزش و توسعه ورزش همگانی هر ماه برنامه های متنوعی بصورت همگانی در سطح این مجتمع با حضور خانواده های کارکنان ساکن برگزار می گردد.

وی همچنین اضافه کرد : مسابقات پرتاب ازاد بسکتبال خانوادگی روز دوشنبه 24 اردیبشهت ماه از ساعت 20 در مجموعه ورزشی شهید تندگویان برگزار شد .

گفتنی است در این دوره از مسابقات در دو بخش خانوادگی و دوستانه ، مسابقه پرتاب آزاد بسکتبال انجام شد که پس از پایان این مسابقات به تیم های برتر جوائزی به رسم یادبود اهداء گردید .

سرپرست حمل و نقل ، امورمسافرت و گردشگری مجتمع مسکونی پارس جم از اعزام قریب به 1000 نفر از ساکنین مجتمع مسکونی پارس جم به شهر گل و گلاب " میمند " فارس خبر داد .

به گزارش روابط عمومی : کامران عطری سرپرست حمل و نقل ، امورمسافرت و گردشگری مجتمع مسکونی پارس جم گفت : امسال به همت مدیر اجرایی و با همکاری شرکت های پالایش گاز فجر جم وشرکت مجتمع گاز پارس جنوبی در فصل اردیبهشت " فصل گل و گلاب " بیش از هزار نفر از ساکنین مجتمع طی سه دوره ( هفت روزه ) در روزهای پنج شنبه و جمعه هر هفته به شهر میمند فارس اعزام شدند .

عطری اضافه کرد: تور یکروزه شهر میمند از هفته اول اردیبهشت آغاز و تا 21 اردبیشهت ماه 97 ادامه داشت . همچنین ایاب و ذهالب ، پذیرایی صبحانه ، ناهار و میان وعده توسط این مجتمع انجام شد.

 

همایش پیاده روی خانوادگی بمناسبت هفته سلامت و زمین پاک روز پنج شنبه ششم اردیبهشت ماه 97 در مجتمع مسکونی پارس جم برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی : سرپرست واحد hse مجتمع مسکونی پارس جم گفت : بمناسبت هفته سلامت و هفته زمین پاک ( یک تا هفتم اردیبهشت ماه ) و با شعار  "پوشش همگانی سلامت: برای همه، در همه جا" همایش پیاده روی خانوادگی با همکاری خدمات ورزش و روابط عمومی مجتمع مسکونی به میزبانی واحد hse مجتمع روز پنجشنبه 97/2/6 از ساعت 20 برگزار می گردد .

علی سینایی گفت : همایش پیاده روی خانوادگی از ساعت 20:30 از جوار شهید گمنام آغاز می شود .

سینایی اضافه کرد : علاقمندان جهتت دریافت بلیط همایش پیاده روی با در دست داشتن شماره ملی افراد به دفتر خدمات ورزش واقع در ساختمان ادای منطقه شهید تندگویان مراجعه نمایند .

گفتنی است در این همایش از سوی واحد HSE جوایزی از قبیل دوچرخه ، لوازم ورزشی و خانگی به قید قرعه به نفرات شرکت کننده اهدا ء میگردد .

 

جشن عید مبعث رسول اکرم ، پیامبر مهربانی ها حضرت محمد مصطفی «ص»  در مجتمع مسکونی پارس جم برگزار شد .
رئیس روایط عمومی و امور فرهنگی مجتمع مسکونی پارس جم گفت : جشن عید مبعث جمعه شب 24 فروردین ماه با حضور خانواده های کارکنان نفت و گاز ساکن در محل روبروی مسجد پیامبر اعظم «ص» منطقه توحید برگزار گردید .
در این جشن حجت الاسلام متوسل بعنوان سخنران به ویژگی های پیامبر بزرگ اسلام و عبد مبعث بزرگترین عید مسلمانان جهان پرداخت و مطالبی دراین خصوص ارائه نمود .

عبدالحسن زمانی اضافه کرد : در جشن عید مبعث علاوه بر قرائت زیبای نوجوان جمی « صادق رفعتی » همچنین گروه همخوانی نورالحرم شیراز و گروه تئاتر دانش آموزی مدرسه غیر دولتی تلاش این مجتمع ایفای نقش کردند .

سرپرست روابط عمومی مجتمع در پایان گفت : کتاب ارزشمند « محمد مثل گل بود » نوشته غلامرضا حیدری که اشاره به سبک زنگی پیامبر به کودکان می باشد بصورت رایگان در محل اجرای مراسم بین کودکان و نوجوانان توزیع شد .

 

 

جشن های نوروز 1397 با حضور هنرمندان برجسته کشور ، خواننده های محبوب کشور و کمدین های برجسته کشوری در مجتمع مسکونی پارس جم برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی : عبدالحسن زمانی سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکون پارس جم گفت : خوشبختانه با حمایت های مدیران عامل شرکت های فجر جم و پارس جنوبی و پشتیبانی مدیر اجرایی مجتمع در ایام نوروز موفق به برپایی پنج سانس جشن با حضور هنرمندان کشوری ، استانی و جشنواره غرفه های فرهنگی ، علمی از 28 اسفند 96 تاکنون شده ایم .
سرپرست روابط عمومی مجتمع تصریح کرد: جشن های شب های نوروز 97 طی پنج سانس در روز های دوم ، چهارم ، ششم ، هشتم و دهم در سطح مجتمع مسکونی پارس جم ، روبروی فرهنگسرای توحید در فضای باز با هدف استفاده بیشتر خانواده های کارکنان ،مهمانان نوروزی و مردم شریف جم با حضور چهره های برجسته استانی و کشوری مثل ( علیرضا ضیاء ، سید مرتضی حسینی ، فرزاد عباسی ، مهدی یراحی ، علیرضا روزگار ، سروش صحت پور " گرگعلی " ، علی مشهدی و گروه های موسیقی سنتی بوشهری " لیوا " و گروه موسیقی سنتی هیوا ) برگزار شد .

گفتنی است علاوه بربرپایی مراسم شب تحویل سال در جوار شهید گمنام مدفون در منطقه توحید این مجتمع ویژه برنامه هایی از قبیل مراسم شهادت امام هادی "ع" ، مراسم ولادت امام جواد "ع" و مراسم ولادت حضرت علی "ع"  نیز در مساجد این مجتمع با حضور ائمه جماعات و نمازگزاران انجام شد .

وی همچنین به برخی از برنامه های دیگر از قبیل : جشنواره غرفه های فرهنگی ، علمی ، تخیلی ، چادر محصولات قشقایی ، کالسکه سواری با اسب ، شتر و اسب سواری برای بازدید کنندگان در سطح این مجتمع اشاره کرد .

 

 

♨️ مدیر عامل شرکت پالایش گاز فجر جم در هفتمین روز سال جدید با مدیر و سرپرستان مجتمع مسکونی پارس جم دیدار کردند .
🔻به گزارش روابط عمومی : در این نشست که بعداز ظهر امروز سه شنبه هفتم فروردین در بزرگترین پالایشگاه خاورمیانه برگزار شد ، مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم باتفاق سرپرستان واحدهای این مجتمع جهت عرض تبریک و بیان برخی مشکلات و  مسائل مربوط به خانواده های کارکنان در این جلسه حضور داشتند .

🔻مهندس نجفی که قریب به 27 سال در شهرستان جم ساکن هستند ، ابتدا خود را جمی معرفی کرده و از اعتماد و حسن خلق و رفتار همه شهروندان شهر جم تقدیر نمودند .

🔻مدیرعامل شرکت پالایش گاز فجر جم اولویت اول کاری خود را دغدغه های  مختلف خانواده های  کارکنان ساکن بیان کرد و اظهار داشت : با همکاری ، همدلی ، همفکری و پیگیری همه مسئولین در راستای رفع موانع و مشکلات آنان با جدیت گام خواهیم برداشت.

🔸وی تصریح کرد : بنده 27 سال است که ساکن شهرک توحید جم می باشم و از نزدیک با همه مشکلات ، موانع ، امکانات و نیازمندی های خانواده های کارکنان در ارتباط بوده و هستم .

🔶مهندس نجفی از همه همکاران و سرپرستان مجتمع مسکونی خواست تا همانند گذشته با جدیت و پشتکار در راستای اهداف شرکت ملی گاز که همانا خدمت رسانی به  خانواده های پرسنل زحمتکش نفت و گاز می باشند از هیچ کوششی فروگذار نکرده و در این مسیر قول همکاری و حمایت های بیشتر  را دادند.
🔹در پایان مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم بیان داشتند : مثلث پارس جنوبی ، فجر جم و مجتمع مسکونی پارس جم می توانند با همدلی و همفکری و مساعدت بیشتر در راستای خدمات رسانی  بهینه به همکاران و خانواده های آنان با تغییر مدیریت های جدید گام مثبتی بردارند .

 

 

 

بار دیگر موهبت الهی، گستره پر مهر زمین را به سرسبزی و خرمی آراست و سالی دیگر فرا رسید تا حیاتی نو و شکوفایی دوباره را به عنوان سرآغازی مجدد در زندگی نوع بشر قرار دهد.
 فرارسیدن نوروز باستانی، سرآغاز رویش و بالندگی طبیعی، شکوه و جلوگاه زندگانی را به تمامی صنعتگران محترم و خانواده معززشان صمیمانه تبریک می گویم.
امیداست این عیدِ سعید با تحول قلبها و رویش معنویت در انسانها همراه باشد. سالی که با ترنم شهادت ائمه اطهار آغاز میشود و با عطر ولادت سراسر سعادت مولای متقیان حضرت علی علیه السلام مسیر تعالی ولایت را برای همه انسانها رقم می زند ، بتوانیم با بهره گیری از دریای عظیم امامت و ولایت جرعه ای نوش جان کنیم.  
در اینجا فرصت را مغتنم شمرده ، لازم می دانم از زحمات و تلاشهای صمیمانه و دلسوزانه و بی وقفه همه همکاران ، حمایت های مدیران عامل شرکت های نفت و گاز مستقر درشهرستان های عسلویه و جم و خصوصا از همراهی و مساعدت خانواده های کارکنان نفت و گاز ساکن درمجتمع مسکونی پارس جم در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری "سال اقتصاد مقاومتی :تولید و اشتغال " نامیده شد ، تشکر نمایم. بدون شک همه موفقیت ها و پیشرفت ها، استمرار خدمات دهی در طول سال، مرهون سعی و تلاش جمعی شما می‌باشد.

سال 96 را در حالي پشت سر گذاشتيم که با وجود همه سختي ها و تنگناها و مشکلات توانستيم با شناسايي نقاط قوت و ضعف، تهديدها را به فرصت تبديل نموده و در راستاي اهداف و چشم انداز شرکت ملی گاز ایران گام برداريم.

مدير اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم
محمود طاهری

مراسم افتتاحیه مسابقات قرآن و نهج البلاغه " بهار در بهار " فرزندان ، همسران و کارکنان شرکت پالایش گاز فجر جم با حضور حنانه خلفی حافظ کل قرآن کریم در مجتمع مسکونی پارس جم برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی ، عبدالحسن زمانی ، سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم ضمن اعلام این خبر گفت : روز گذشته چهارشنبه 16 اسفندماه با حضور امام جمعه شهرستان جم ، مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم ، جمعی از روحانیون ، خانواده های کارکنان نفت و گاز و 413 نفر شرکتت کننده در مسابقات ، مراسم افتتاحیه "دهمین مرحله مقدماتی مسابقات قرآن و نهج البلاغه "بهار در بهار " همسران و کارکنان و بیست و یکمین مرحله مقدماتی فرزندان شرکت پالایش گاز فجر جم در سالن فرهنگسرای توحید برگزار شد .

عبدالحسن زمانی اظهار داشت : مراسم افتتاحیه و مسابقه کتبی در رشته های نهج البلاغه ، مفاهیم ، صحیفه سجادیه روز چهارشنبه 16 اسفنده ماه و ادامه مسابقات شفاهی و قرائت و حفظ قرآن و اذان روز پنج شنبه در دو نوبت صبح وعصر در سالن های فرهنگسرای توحید با حضور داوران دعوت شده از استان های بوشهر و فارس برگزار خواهد شد .

 مسئول دارالقران شرکت پالایش گاز فجر جم اضافه کرد : امسال خوشبختانه با تمهیدات و برنامه ریزی مناسب تر میزان استقبال کارکنان و خانواد های شرکت پالایش گاز فجر نسبت به سال گذشته بهتر و به حول و قوه الهی 413 نفر در مرحله مقدماتی مسابقات بهار در بهار ثبت نام نموده اند .

وی همچین تصریح کرد : در بخش همسران و کارکنان خانم 132 نفر ،  در بخش فرزندان دختر 104 نفر ،  در بخش کارکنان :90 نفر و دربخش فرزندان پسر  87 نفر ثبت نام کرده اند که بعد از برگزاری این دوره از مسابقات نفرات برتر هر رشته جهت شرکت در مسابقات سراسری بهار در بهار شرکت ملی گاز ایران اعزام خواهند شد .

در پایان این مراسم از کلیه کسانی که در مسابقات بهار در بهار سال گذشته در سطح شرکت ملی گاز ایران مقام کسب نموده اند ، با حضور میهمانان و مسئولین شهرستانی تقدیر بعمل آمد .

 

سومین دوره مسابقات ورزشی خانوادگی ( همگانی ) با حضور خانواده های کارکنان نفت و گاز در مجتمع مسکونی پارس جم برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی : سید حبیب اله بحرالعلوم سرپرست خدمات ورزش مجتمع مسکونی پارس جم گفت : سومین دوره مسابقات همگانی با شعار " خانواده ،  ورزش و نشاط " توسط هیئت ورزشه های همگانی با حضور خانواده های کارکنان نفت و گاز ساکن روز جمعه چهارم اسفندماه در مجموعه ورزشی شهید پیمان برگزار شد .

بحرالعلوم اضافه کرد : هیئت ورزشهای همگانی درنظر دارد با اجرای جشنواره های ورزشی و توسعه ورزشهای همگانی هر ماه برنامه های بصورت خانوادگی در سطح این مجتمع برگزار نماید .

گفتنی است در سومین دوره این مسابقات علاوه بر مسابقات خانوادگی ، ویژه برنام ای بر کودکان زیر شش سال پیش بینی شده بود که با استقبال خوب خانواده ها مواجه شد .

در پایان این جشنواره علاوه بر اهدای جوائز به فرزندان زیر شش سال شرکت کننده در مسابقه کودک به خانواده های برتر جوائزی به رسم یادبود اهداء گردید .

 

 

 

 

 

مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم از بازیگران و عوامل تئاتر "هفت زمستان پیاپی " به کارگردانی قدرت مظاهری تقدیر نمود.

به گزارش روابط عمومی : مدیر اجرایی و سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم در آخرین شب اجرای تئاتر هفت زمستان پیاپی در سالن آمفی تئاتر شهید اخلاقی فرهنگسرای توحید از عوامل و بازیگران این تئاتر تجلیل نمودند .

 تئاتر هفت زمستان پیاپی با مضمونی اجتماعی در مباحث خانواده و اجتماع به مدت 6 شب از چهارم لغایت نهم بهمن ماه از ساعت 20:30 در سالن فرهنگسرای توحید اجرا و با استقبال بسیار خوب ساکنین این مجتمع مواجه شد .

عوامل تئاتر هفت زمستان پیاپی : کارگردان قدرت مظاهری

بازیگران : عادل قیطاس ، مریم نواصری ، حمید گنخکی ، فرزانه عابدی ، محمد علی ستوده و فاطمه کهنسال

سایر عاومل : مسعود تقوی ، سمیه رسولی

 

از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group