پنجشنبه 23 آبان 1398 | Thursday 14 November 2019
مجتمع مسکونی پارس جم

⚫️ تعطیلی سینماهای مجتمع مسکونی پارس جم در روزهای تاسوعا و عاشورا
⛺️⛺️سید ایمان موسوی زاده، سرپرست خدمات رفاهی مجتمع مسکونی پارس جم ضمن عرض تسلیت بمناسبت ایام تاسوعا و عاشورای حسینی گفت : سینماهای مجتمع از روز یکشنبه ۱۷ لغایت ۲۰ شهریور ماه  تعطیل می باشند.

 

♨️مهندس محمدی : به زودی با اقدامات در حال انجام در خصوص تهیه و تامین آب مصرفی منطقه توحید و 372 واحدی وضعیت آبرسانی به خانواده ها بهتر خواهد شد .

🔻مدیر مجتمع مسکونی پارس جم گفت : میزان مصرف رزوانه آب منطقه توحید و 372 واحدی 2000 متر مکعب می باشد که متاسفانه به دلایل متعددی در روز های گذشته فقط 900 متر مکعب به مخازن وارد شد است .

🔺گفتنی است تامین آب مصرف از طریق شرکت پالایش گاز فجر جم و پیمانکاران مربوطه از سیراف به شهرک تامین می گردد.
🔸وی گفت به دلیل معیوب بودن لوله های ارسالی از شرکت پالایش گاز فجر جم و عدم تامین بموقع آب توسط پیمانکاران حمل آب مشکلاتی عدیده ای برای ساکنین ایجاد کرده است .

🔴 محمدی در پایان گفت با حمایت شرکت پالایش گاز فر جم و پیگیری های انجام شده اقدامات موثری در این راستا بشرح زیر انجام شده که در آینده ای نزدیک وضعیت بهتری شاهد هستیم .

✅- تعویض 1000 متر لوله آب ارسالی از فجر جم به شهرک
✅-عقد پیمان حمل آب از فجر جم و سیراف در حال اقدام می باشد
✅-عقد پیمان تهیه و حمل آب تا سقف 1400 متر مکعب روزانه ( آگهی و منتظر تعیین پیمانکار )
✅اجرای پیمان تهیه و حمل آب در  سقف معاملات متوسط در اسرع وقت در حال اقدام می باشد.

⭕️ مدیر مجتمع مسکونی پارس جم ضمن تشکر و قدر دانی از صبر و حوصله از همه خواست تا در  مصرف بهینه آب دقت لازم را انجام دهند .

آتش نشانان مجتمع مسکونی پارس جم تحت نظارت افسران آتش نشان شرکت ملی گاز ایران در آزمون آمادگی جسمانی و بدنی با هدف ارزیابی سطح آمادگی و عملکردکاری خود در این آمون شرکت کردند.
مهندس علی سینایی، سرپرست  HSE مجتمع مسکونی پارس جم بیان کرد؛ جهت حفظ آمادگی بدنی آتش نشانان در انجام عملیات های آتش نشانی در سطح مجتمع مسکونی و سطح شهرستان جم، بصورت دوره ایی و ماهانه در ایستگاه آتش نشانی مجتمع مسکونی تحت ارزیابی و آزمون های مختلف جسمانی قرار می گیرند، اما آزمون اخیر بصورت سراسری در سطح کلیه ایستگاه آتش نشانی وابسته به شرکت ملی گاز درهفت آیتم ورزشی انفرادی توسط افسران خبره آتش نشان شرکت ملی گاز انجام شده است.
مهندس علي سينائي با اعلام اينكه در آيتم هاي هفت گانه، جناب آقاي حسين تانگو، آتش نشان مجتمع مسكوني موفق به كسب ركورد در حركات كششي شده است افزود تلاش ما و مجموعه HSE بالابردن توان جسماني آتش نشانان مي باشد.
ایشان ضمن تشکر از شرکت پالایش گاز فجر جم به ویژه اداره HSE آن مجموعه و واحدهاي حراست و خدمات رفاهي مجتمع مسكوني جهت برگزاری این آزمون افزود؛ علاوه بر وجود آتش نشانان آماده و ورزیده در سطح شهرستان جم، در انجام عملیات های امدادی و اطفایی هم ما و هم دیگر ایستگاه های آتش نشانی مستقر در شهرستان به امکانات تخصصی واساسی نیازمند هستيم که اميدوارم بتوانیم با توسعه همکاری دوجانبه در مواقع بحران  ایستگاه های پيشتيبان بروز و كارآمدي داشته باشيم.

جشن عید غدیر خم فردا شنبه ۲۶ مردادماه از ساعت ۲۱ با حضور گروه بندری« هیرون » بوشهر در محوطه فرهنگسرای توحید برگزار می گردد.
✅مجری: سعید نوذری
🎻موسیقی : گروه بندری هیرون
🎭طنز : گروه هنرمندان صدا و سیمای بوشهر
♨️شنبه :۲۶ مردادماه
⏰ساعت: ۲۱
💢مکان: فرهنگسرای توحید
✅ روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم
@pjrc_ir

 

انتصاب سرپرست مديريت توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران

 طی حکمی از سوی مهندس منتظرتربتی؛ معاون وزير نفت و مدير عامل شركت ملی گاز ايران، آقای ولی اله دینیبه عنوان  «سرپرست مديريت توسعه منابع انسانی» منصوب شد.

متن حکم به شرح زیر می باشد:

کارشناس مسائل خانواده و استاد دانشگاه گفت: شناخت زوایای روحی همسران از یکدیگر اصل مهم همسرداری است و منظور از شناخت همسران از هم، شناخت شناسنامه ای نیست.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم ، حجت الاسلام دهنوی عصر سه شنبه 11 تیرماه در سمینار شناخت زوایای روحی مرد و زن گفت: منظور از شناخت همسران، شناخت ویژگی های اخلاقی نیز نیست بلکه تفاوت های روحی و روانی وشخصیتی است یعنی اینکه مردان باید زن شناس و زنان باید مرد شناس باشند.

وی اظهارداشت: مرد یک موجود مریخی و زن یک موجود ونوسی است و این دو نفر قرار است در سیاره ای سوم به نام زمین کنار هم زندگی کنند پس لازم است ویژگی های هم را کاملا بشناسند .

وی با بیان اینکه چرا خداوند هرکدام از زن ومرد را با ویژگی های متفاوت آفریده است گفت: این امر به دلیل جایگاهشان است و رسالتی که این دو نفر در این جهان دارند است و اگر بتوانند همدییگر را درک کنند می توانند با تعامل کنار هم به خوبی زندگی کنند.

حجت الاسلام دهنوی در ادامه با اشاره به ویژگی های متفاوت زن  ومرد گفت: زن ها به شدت عاطفه دارند و احساساتی هستند ولی مردان عاطفه کمرنگی دارند، چون زن می خواهد نقش مادرانه داشته باشد باید شدت عواطف داشته باشد واگر عاطفه نباشد زن نمی تواند فرزند تربیت کند و مرد نیز باید عاطفه کمتری داشته باشد چون باید در اجتماع حضور داشته باشد و مسئول خانواده است پس باید برای کنترل بحران ها، عاطفه خود را مدیریت کند و زنان باید به این موضوعات توجه داشته باشند.

وی تصریح کرد: وقتی زن زیاد عواطف به خرج می دهد و یا گریه می کند گریه او کم بها و برای مرد بی تفاوت می شود، پس لازم است زن به این موضوع که مرد می خواهد اصل و محور و تکیه گاه زن در خانواده باشد بیشتر توجه کنند.

حجت الاسلام دهنوی با بیان اینکه خانم ها اهل کلام و آقایان اهل سکوت هستند، گفت: زن چون می خواهد فرزند تربیت کند بیشتر صحبت می کند، چون می خواهد با فرزندش ارتباط برقرار و صحبت کند و زنان به طور کلی در روز پنج هزار کلمه و آقایان دو هزار کلمه صحبت می کنند و هنگامی که مرد کمتر در خانه صحبت می کند زن پیام های خوبی از این سکوت دریافت نمی کند پس لازم است آقایان این نیاز زنان را بیشتر درک کنند ودر خانه حتی برای 20 دقیقه با خانمها گفتگو داشته باشند.

 

 

مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم طی حکمی زکیه نامور را بعنوان مشاور بانوان شاغل در این مجتمع منصوب کرد .

به گزارش روابط عمومی : مهندس سعید محمدی مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم طی حکمی زکیه نامور کارمند واحد آموزش این مجتمع را بعنوان مشاور بانوان شاغل منصوب کرد .

متن حکم ایشان :
سرکار خانم زکیه نامور

با سلام و احترام
    با امعان به تعهد ،تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی ،بموجب این حکم به مدت یک سال بعنوان « مشاور بانوان شاغل در مجتمع مسکونی پارس جم منصوب می گردید.

توفیق روز افزون جنابعالی را در انجام مسئویت های موله با بهره گیری از نیروهای متعهد و توانمند از درگاه خداوند تبارک و تعالی مسئلت می نمایم .

سعید محمدی / مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم

♨️به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر مهندس سعید محمدی مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم طی پیامی این عید بزرگ را تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

🌸بسمه تعالی

♨️رمضان ماه دلدادگی به پروردگار، ماه رحمت و مغفرت، ماه انس با قرآن و جلای نفس به پایان می رسد.

🔸اینک با آرزوی اینکه طاعات و عباداتمان مقبول درگاه حضرت حق قرار گرفته باشد، به پیشواز عید بزرگ مسلمین عید سعید فطر می رویم و در آستانه این عید فرخنده رمضان امیدوارم با روح و جانی تازه و برداشت توشه ای از تقوا و یکرنگی خود را برای خدمت خالصانه در ایام پیش رو آماده نماییم.

♨️اینجانب با کمال مسرت و افتخار، فرارسیدن عید سعید فطر را به تمامی هموطنان عزیز به خصوص خانواده های کارکنان نفت و گاز ساکن در این مجتمع تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

🌸امید آن دارم که پس از یک ماه حضور در میهمانی و سفره پربرکت لایزال الهی در سایه سار یکرنگی، یکدلی و تعامل همه جانبه با شرکت های گاز مستقر در منطقه بتوانیم در مسیر ارائه خدمات بهینه به خانواده های کارکنان پر تلاش در عرصه تولید گاز گام های مثبتی برداریم .

سعید محمدی ،مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم

موسوی زاده از رزرو غذا در رستوران های مجتمع مسکونی پارس جم بصورت اینترنتی خبر داد .

به گزارش روابط عمومی ،سرپرست خدمات رفاهی و اجتماعی مجتمع مسکونی پارس جم گفت : از روز شنبه 18 خردادماه کارکنان و خانواده های ساکن فقط از طریق سامانه رزرو غذا می توانند سهمیه هفتگی خود را رزرو نمایند . (  http://rst.spgc.ir/  )

وی گفت : از تاریخ اعلام شده فوق هیچ گونه رزرو تلفنی و حضوری برای خانواده های کارکنان صورت نمی گیرد .

همزمان با فرا رسیدن بیست و سومین شب از ماه مبارک رمضان و آخرین شب از شب های پرفضیلت قدر، ساکنین مومن و روزه دار مجتمع مسکونی پارس جم به احیا و شب زنده داری پرداختند.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی، در شب های قدر خانواده های کارکنان نفت و گاز ساکن در مجتمع مسکونی پارس جم  با حضور در مساجد، فاطمیه 372 واحدی و بیت الزهراء، مراسم احیا را به جا آوردند.

قرائت قرآن کریم، سخنرانی، تلاوت دعای جوشن کبیر و ادعیه های وارد شده در شب های قدر، خواندن نماز قضای سه روز و قرآن به سر گرفتن از جمله برنامه های اجرا شده در مساجد و تکایا بود.

ساکنین روزه دار مجتمع با حضور پرشور خود، حال و هوای دیگری به اماکن مذهبی بخشیده بودند و الهی العفو گویان، با خدای خود به راز و نیاز پرداخته و طلب مغفرت کردند.

اقشار مختلف مردم همچنین با قرآن به سر گرفتن و واسطه قرار دادن ائمه اطهار، بهترین مقدرات را برای یکسال آینده خود و کشور از درگاه احدیت مسئلت کردند.

بخش دیگری از مراسم احیای شب های قدر به عزاداری برای مولای متقیان اختصاص داشت و ساکنین این مجتمع در شب های سوگواری مولای متقیان حضرت امیرمومنان علی (ع) با مداحی مداحان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) به سینه زنی و سوگواری پرداختند.

مراسم احیا در شب های قدر در مسجد پیامبر اعظم «ص» توحید ،مسجدالنبی «ص» منطقه شهید تندگویان ، فاطمیه 372 واحدی و بیت الزهرا منطقه توحید برگزار گردید .

 

از نگاه دوربین

چطور فنگ شویی خوبی در خانه ایجاد کنیم؟

چطور فنگ شویی خوبی در خانه ایجاد کنیم؟ (مجموعه نگاه دوربین)

در این مطلب تلاش میکنیم تا با ارائه راه‌حل‌های فنگ شویی ، ...

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group