يكشنبه 1 مهر 1397 | Sunday 23 September 2018
مجتمع مسکونی پارس جم

کامران عطری ،سرپرست حمل و نقل مجتمع اعلام کرد : جهت رفاه حال ساکنین محترم و تعطیلی عید سعید قربان سرویس زمینی (اتوبوس) از جم به مقصد شهرهای آبادان ،گچساران ، اندیمشک و اصفهان از روز چهارشنبه ۹۷/۵/۳۱ به روز سه شنبه ۹۷/۵/۳۰ تغییر پیدا می کنند .

🚌سرویس های زمینی روز سه شنبه ۳۰مردادماه
سرویس های رفت و برگشت
🔻صبح ساعت ۷:۳۰ جم به بوشهر و جم به شیراز
🔸عصر ، ساعت ۱۸ بوشهر به جم ، شیراز به جم

 

✅سرویس رفت
🔻عصر ساعت 16:30  جم به شیراز
عصر ، ساعت 17 ، جم به اصفهان
عصر ، ساعت 17 جم به اندیمشک
عصر ، ساعت 17 جم به آبادان
عصر ، ساعت 17 جم به گچساران
☀️ضمنا سرویس برگشت طبق برنامه زمانبندی قبلی انجام خواهد شد .

اولین اجرای نمایش " آوای گمشده " به کارگردانی قدرت مظاهری در مجتمع مسکونی پارس جم به نمایش گذاشته شد .

به گزارش خبرنگار روابط عمومی : نمایش آوای گمشده به کارگردانی قدرت مظاهری از روز یکشنبه 20 خردادماه 97 به مدت 3 شب در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای توحید از ساعت 21:30 اجرا می گردد.

گفتنی است با همکاری روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم بلیط این نمایش بصورت رایگان در اختیار علاقمندان قرار می گیرد .

بازیگران : مهناز جهانبازی ، علیرضا سیف زاده ، سیده ماریه هاشمی ، یونس جمالی ، مهلا بقایی ، مصطفی اسدی نسب ، سید امین هدایت

کارگردان : قدرت مظاهری
دستیار کارگردان : مریم نواصری

طراح لباس : زهرا زنده بودی
نور و صدا : مسعود تقوی

 

آیین احیای اولین شب از لیالی قدر با حضور باشکوه خانواده های کارکنان نفت و گاز متدین و عاشق اهل بیت عصمت و طهارت(ع) ساکن در مجتمع مسکونی پارس جم برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی ، دراین مراسم معنوی ، ارادتمندان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) با اجتماع باشکوه در مساجد مجتمع مسکونی پارس جم، ضمن طلب غفران از خداوند و توسل به ائمه اطهار(ع) برای سربلندی و موفیت مسلمانان جهان دست به دعا برداشتند.

مراسم قرائت قرآن ، دعای افتتاح و جوشن کبیر و برگزاری آیین قرآن به سرگرفتن در مسجدالنبی و مسجد پیامبر اعظم «ص» با حضور اقشار مختلف مردم و خانواده های کارکنان ساکن  اجرا و عاشقان خاندان عصمت و طهارت(ع) در شب ضربت خوردن حضرت علی (ع) به سوگواری پرداختند

رئی روابط عمومی و امور فرهنگی مجتمع مسکونی پارس جم در مراسم احیای شب نوزدهم ماه رمضان گفت: شب های قدر ماه مبارک رمضان با ضربت خوردن و شهادت حضرت علی(ع) همراه شده است تا شیعیان آنگونه که شایسته است، قلب و جان خود را با محبت ایشان گره بزنند و در درگاه الهی حاضر شوند.

عبدالحسن زمانی با بیان اینکه برای آنکه دعاهای ما دراین شب عظیم مورد قبول خداوند متعال قرار بگیرد، باید با قلب راضی و شاکر و مشتاق به درگاه الهی برویم، گفت: برای رسیدن به این مقام، توسل به ائمه اطهار بسیار مؤثر خواهد بود.

طرح اکرام ایتام و محسنین به همت کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان جم و به میزبانی مجتمع مسکونی پارس جم با هدف حمایت مادی و معنوی خیران از کودکانی که از نعمت خانواده محروم هستند، برگزار شد.

عبدالحسن زمانی ، رئیس روابط عمومی و امور فرهنگی مجتمع مسکونی پارس جم  شب گذشته (9 خرداد) در مراسم طرح اکرام ایتام و محسنین گفت:جشن بزرگ رمضان بمناسبت میلاد کریم اهلبیت امام حسن مجتبی «ع» با همکاری کمیته امداد شهرستان جم با هدف کمک به تامین نیازهای فرزندان یتیم و نیازمند با هدف تشویق و مشارکت خانواده های کارکنان نفت و گاز ساکن در این مجتمع برگزار گردید.

وی همچنین اضافه کرد : این جشن با اجرای عظیم هاشم زاده مجری صدا و سیمای اصفهان ، سید محسن هاشمی استندآپ کمدی برتر خندوانه و گروه همخوانی معراج از اصفهان روز چهارشنبه 9 خردادماه از ساعت 21 با استقبال بسیار خوب خانواده های ساکن در سالن شهید موسوی زاده فرهنگسرای توحید برگزار شد .

آهنجان رئیس کمیته امداد شهرستان جم در آئین آغازین این جشن گفت : طرح های «اکرام ایتام» و «محسنین»، از جمله طرح­هایی هستند که کمیته امداد امام خمینی (ره) به منظور استفاده از مشارکت مردمی در رسیدگی به نیازمندان اجرا می کند.

وی بیان کرد:  طرح «اکرام ایتام» مختص کودکانی است که پدر خود را از دست داده­اند و طرح «محسنین» مربوط به کودکانی است که یا پدر و مادر از یکدیگر جدا شده و تحت سرپرستی مادرشان هستند و یا آن­که پدرشان در قید حیات است، اما به دلیل بیماری قادر به تامین معاش خانواده نیست. تشخیص نیازمند بودن این خانواده ها توسط کارشناسان کمیته امداد انجام می شود.

مدیر کل کمیته امداد جم گفت: تقویت حس همدلی و همکاری در جامعه اسلامی، ترویج سنت حسنه احسان به ایتام، ایجاد زمینه مشارکت افراد خیر و نیکوکار، حفظ عزت نفس و کرامت انسانی ایتام و خانواده های آنان از دیگر اهداف طرح اکرام ایتام است.

آهنجان اظهار کرد: خیران همواره برای برطرف کردن مشکلات ایتام و محسنین در زمینه‌های مختلف یاری‌ رسان و همراه کمیته امداد هستند، کمک های این حامیان به صورت کمک های نقدی و یا غیر نقدی و  خدمات مختلف است.

وی ضمن قدردانی از مساعدت‌های حامیان طرح اکرام و محسنین گفت: تمامی کمک‌های مردمی در اسرع وقت و براساس اولویت نیازهای خانواده‌های تحت پوشش در اختیار آنان قرار می‌گیرد.

گفتنی است در این جشن مهربانی سبد آرزوهای کودکان یتیم قرائت شد و تعدادی از خیرین با دستهای مهربانشان متقبل برآورده کردن آرزوهای آنان شدند .

همچنین در این جشن علاوه بر تقبل جهیزیه برای دختران یتیم ، کمک هزینه سفرمشهد مقدس برای افراد نیازمند ، تعدادی از شرکت کنندگان با دریافت کارت های اکرام ایتام متعهد شدند در راستای کمک های مالی و هزینه های تحصیلی به آنان ماهیانه کمک های نقدی و غیر نقدی خود را برای افراد مستحق ارسال نمایند .

 

 

مسابقه پرتاب آزاد بسکتبال خانوادگی با حضور خانواده های کارکنان ساکن درمجتمع مسکونی پارس جم برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی : سید حبیب اله بحرالعلوم ، سرپرست خدمات ورزش مچتمع مسکونی پارس جم ضمن اعلام این خبر گفت : در راستای ترویج فرهنگ ورزش و توسعه ورزش همگانی هر ماه برنامه های متنوعی بصورت همگانی در سطح این مجتمع با حضور خانواده های کارکنان ساکن برگزار می گردد.

وی همچنین اضافه کرد : مسابقات پرتاب ازاد بسکتبال خانوادگی روز دوشنبه 24 اردیبشهت ماه از ساعت 20 در مجموعه ورزشی شهید تندگویان برگزار شد .

گفتنی است در این دوره از مسابقات در دو بخش خانوادگی و دوستانه ، مسابقه پرتاب آزاد بسکتبال انجام شد که پس از پایان این مسابقات به تیم های برتر جوائزی به رسم یادبود اهداء گردید .

سرپرست حمل و نقل ، امورمسافرت و گردشگری مجتمع مسکونی پارس جم از اعزام قریب به 1000 نفر از ساکنین مجتمع مسکونی پارس جم به شهر گل و گلاب " میمند " فارس خبر داد .

به گزارش روابط عمومی : کامران عطری سرپرست حمل و نقل ، امورمسافرت و گردشگری مجتمع مسکونی پارس جم گفت : امسال به همت مدیر اجرایی و با همکاری شرکت های پالایش گاز فجر جم وشرکت مجتمع گاز پارس جنوبی در فصل اردیبهشت " فصل گل و گلاب " بیش از هزار نفر از ساکنین مجتمع طی سه دوره ( هفت روزه ) در روزهای پنج شنبه و جمعه هر هفته به شهر میمند فارس اعزام شدند .

عطری اضافه کرد: تور یکروزه شهر میمند از هفته اول اردیبهشت آغاز و تا 21 اردبیشهت ماه 97 ادامه داشت . همچنین ایاب و ذهالب ، پذیرایی صبحانه ، ناهار و میان وعده توسط این مجتمع انجام شد.

 

همایش پیاده روی خانوادگی بمناسبت هفته سلامت و زمین پاک روز پنج شنبه ششم اردیبهشت ماه 97 در مجتمع مسکونی پارس جم برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی : سرپرست واحد hse مجتمع مسکونی پارس جم گفت : بمناسبت هفته سلامت و هفته زمین پاک ( یک تا هفتم اردیبهشت ماه ) و با شعار  "پوشش همگانی سلامت: برای همه، در همه جا" همایش پیاده روی خانوادگی با همکاری خدمات ورزش و روابط عمومی مجتمع مسکونی به میزبانی واحد hse مجتمع روز پنجشنبه 97/2/6 از ساعت 20 برگزار می گردد .

علی سینایی گفت : همایش پیاده روی خانوادگی از ساعت 20:30 از جوار شهید گمنام آغاز می شود .

سینایی اضافه کرد : علاقمندان جهتت دریافت بلیط همایش پیاده روی با در دست داشتن شماره ملی افراد به دفتر خدمات ورزش واقع در ساختمان ادای منطقه شهید تندگویان مراجعه نمایند .

گفتنی است در این همایش از سوی واحد HSE جوایزی از قبیل دوچرخه ، لوازم ورزشی و خانگی به قید قرعه به نفرات شرکت کننده اهدا ء میگردد .

 

جشن عید مبعث رسول اکرم ، پیامبر مهربانی ها حضرت محمد مصطفی «ص»  در مجتمع مسکونی پارس جم برگزار شد .
رئیس روایط عمومی و امور فرهنگی مجتمع مسکونی پارس جم گفت : جشن عید مبعث جمعه شب 24 فروردین ماه با حضور خانواده های کارکنان نفت و گاز ساکن در محل روبروی مسجد پیامبر اعظم «ص» منطقه توحید برگزار گردید .
در این جشن حجت الاسلام متوسل بعنوان سخنران به ویژگی های پیامبر بزرگ اسلام و عبد مبعث بزرگترین عید مسلمانان جهان پرداخت و مطالبی دراین خصوص ارائه نمود .

عبدالحسن زمانی اضافه کرد : در جشن عید مبعث علاوه بر قرائت زیبای نوجوان جمی « صادق رفعتی » همچنین گروه همخوانی نورالحرم شیراز و گروه تئاتر دانش آموزی مدرسه غیر دولتی تلاش این مجتمع ایفای نقش کردند .

سرپرست روابط عمومی مجتمع در پایان گفت : کتاب ارزشمند « محمد مثل گل بود » نوشته غلامرضا حیدری که اشاره به سبک زنگی پیامبر به کودکان می باشد بصورت رایگان در محل اجرای مراسم بین کودکان و نوجوانان توزیع شد .

 

 

جشن های نوروز 1397 با حضور هنرمندان برجسته کشور ، خواننده های محبوب کشور و کمدین های برجسته کشوری در مجتمع مسکونی پارس جم برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی : عبدالحسن زمانی سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکون پارس جم گفت : خوشبختانه با حمایت های مدیران عامل شرکت های فجر جم و پارس جنوبی و پشتیبانی مدیر اجرایی مجتمع در ایام نوروز موفق به برپایی پنج سانس جشن با حضور هنرمندان کشوری ، استانی و جشنواره غرفه های فرهنگی ، علمی از 28 اسفند 96 تاکنون شده ایم .
سرپرست روابط عمومی مجتمع تصریح کرد: جشن های شب های نوروز 97 طی پنج سانس در روز های دوم ، چهارم ، ششم ، هشتم و دهم در سطح مجتمع مسکونی پارس جم ، روبروی فرهنگسرای توحید در فضای باز با هدف استفاده بیشتر خانواده های کارکنان ،مهمانان نوروزی و مردم شریف جم با حضور چهره های برجسته استانی و کشوری مثل ( علیرضا ضیاء ، سید مرتضی حسینی ، فرزاد عباسی ، مهدی یراحی ، علیرضا روزگار ، سروش صحت پور " گرگعلی " ، علی مشهدی و گروه های موسیقی سنتی بوشهری " لیوا " و گروه موسیقی سنتی هیوا ) برگزار شد .

گفتنی است علاوه بربرپایی مراسم شب تحویل سال در جوار شهید گمنام مدفون در منطقه توحید این مجتمع ویژه برنامه هایی از قبیل مراسم شهادت امام هادی "ع" ، مراسم ولادت امام جواد "ع" و مراسم ولادت حضرت علی "ع"  نیز در مساجد این مجتمع با حضور ائمه جماعات و نمازگزاران انجام شد .

وی همچنین به برخی از برنامه های دیگر از قبیل : جشنواره غرفه های فرهنگی ، علمی ، تخیلی ، چادر محصولات قشقایی ، کالسکه سواری با اسب ، شتر و اسب سواری برای بازدید کنندگان در سطح این مجتمع اشاره کرد .

 

 

♨️ مدیر عامل شرکت پالایش گاز فجر جم در هفتمین روز سال جدید با مدیر و سرپرستان مجتمع مسکونی پارس جم دیدار کردند .
🔻به گزارش روابط عمومی : در این نشست که بعداز ظهر امروز سه شنبه هفتم فروردین در بزرگترین پالایشگاه خاورمیانه برگزار شد ، مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم باتفاق سرپرستان واحدهای این مجتمع جهت عرض تبریک و بیان برخی مشکلات و  مسائل مربوط به خانواده های کارکنان در این جلسه حضور داشتند .

🔻مهندس نجفی که قریب به 27 سال در شهرستان جم ساکن هستند ، ابتدا خود را جمی معرفی کرده و از اعتماد و حسن خلق و رفتار همه شهروندان شهر جم تقدیر نمودند .

🔻مدیرعامل شرکت پالایش گاز فجر جم اولویت اول کاری خود را دغدغه های  مختلف خانواده های  کارکنان ساکن بیان کرد و اظهار داشت : با همکاری ، همدلی ، همفکری و پیگیری همه مسئولین در راستای رفع موانع و مشکلات آنان با جدیت گام خواهیم برداشت.

🔸وی تصریح کرد : بنده 27 سال است که ساکن شهرک توحید جم می باشم و از نزدیک با همه مشکلات ، موانع ، امکانات و نیازمندی های خانواده های کارکنان در ارتباط بوده و هستم .

🔶مهندس نجفی از همه همکاران و سرپرستان مجتمع مسکونی خواست تا همانند گذشته با جدیت و پشتکار در راستای اهداف شرکت ملی گاز که همانا خدمت رسانی به  خانواده های پرسنل زحمتکش نفت و گاز می باشند از هیچ کوششی فروگذار نکرده و در این مسیر قول همکاری و حمایت های بیشتر  را دادند.
🔹در پایان مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم بیان داشتند : مثلث پارس جنوبی ، فجر جم و مجتمع مسکونی پارس جم می توانند با همدلی و همفکری و مساعدت بیشتر در راستای خدمات رسانی  بهینه به همکاران و خانواده های آنان با تغییر مدیریت های جدید گام مثبتی بردارند .

 

 

 

از نگاه دوربین

گزارش تصویری کلاس اولی ها

گزارش تصویری کلاس اولی ها (مجموعه نگاه دوربین)

جشن شکوفه ها در مدرسه غیر دولتی تلاش ...

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group