سه شنبه 8 بهمن 1398 | Tuesday 28 January 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان بوشهر گفت: هشتمین دوره طرح ملی تلاوت شباب الرضا(ع) در استان بوشهر برگزار می گردد


به گزارش روابط عمومی : حجت الاسلام یوسف جمالی  هشتمین دوره طرح ملی تلاوت شباب الرضا(ع) در استان بوشهر و با هدف پرورش استعدادهای قرآنی نوجوانان برگزار می گردد.

وی افزود: این طرح به همت مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی و همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان تبلیغات اسلامی در سراسر کشور در حال اجرا می باشد.

حجت الاسلام جمالی تصریح کرد: بدین منظور جهت هماهنگی لازم در جهت اطلاع رسانی جلسه ای در مورخ۰۳/۱۰/۹۸ با حضور نمایندگانی از اداره کل آموزش و پرورش، سازمان تبلیغات اسلامی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان فرهنگی هنری شهرداری بوشهر، دارالقرآن بسیج سپاه امام صادق(ع)، صدا و سیمای مرکز بوشهر در دفتر نمایندگی بوشهر برگزار گردید.

وی ادامه داد: طرح ملی تلاوت شباب الرضا(ع) ویژه نوجوانان، دختران از ۱۰ تا ۱۵ سال و پسران ۸ تا ۱۴ سال می باشد.

حجت الاسلام یوسف جمالی افزود: طرح ملی تلاوت » شباب الرضا علیه السلام « طرحی است به منظور کشف و پرورش استعداد قرآنی نوجوان وتربیت چهره های بزرگ قرآنی که در قرائت قرآن کریم به عنوان قراء طراز اول جهان وکشور، مسلط به مفاهیم و دارای قرائت هایی با ویژگی معناگرا و اثرگذار و پایبند به اخلاق اسلامی و دارای تعهد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشند.

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان بوشهر گفت: نوجوان علاقمند جهت ثبت نام حداکثر تا ۱۵ دیماه با مراجعه به سایت www.melitelavat.ir یا مراجعه حضوری به مؤسسه شمس الضحی بوشهر به شماره تماس ۰۷۷۳۳۳۳۰۳۹۸ نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

گفتنی است؛ در پایان مراسم از پوستر طرح ملی تلاوت شباب الرضا(ع) در استان بوشهر رونمایی گردید.

 

ترکیب هیئت امناء مسجدالنبی «ص» منطقه توحید مشخص شد.
🔻به گزارش روابط عمومی ، علیرضا جهانگیری زاده ، سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم گفت : هیئت امناء مسجدالنبی«ص» رسما از دهم آذرماه با حضور مدیر اجرایی، سرپرست روابط عمومی و مشاور فرهنگی مجتمع مسکونی پارس جم کار خود را آغاز کرد.
🔸در این جلسه ترکیب اعضاء و سمت های مندرج در اساسنامه با توجه به توانایی منتخبین مردم مشخص شد .

🔶ترکیب اعضاء هیئت امناء :
✅ امام جماعت مسجد و عضو اصلی : حجت الاسلام رضایی
🔺رئیس هیئت امناء : سجاد جامعی
🔹مسئول امور اداری، اجتماعی و دبیر جلسات : محرم عبدی
🔸مسئول امور مالی : یعقوب شفیعی
🔺مسئول امور فرهنگی بانوان : فاطمه پژهان
🔹مسئول روابط عمومی : یعقوب شفیعی
🔸مسئول امور ساختمان، بهداشت و تجهیز مسجد : عباس شیراوژن

 

اولین جلسه پرسش و پاسخ خانواده های ساکن در مجتمع مسکونی پارس جم با حضور رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر ، رئیس بیمارستان توحید جم و رئیس پزشکی خانواده بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرا شهرک توحید جم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر، دراین جلسه ابتدا دکتر سعید محمدی رئیس امور اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمدگویی به دکتر مالکی رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر,دکتر باقری رئیس بیمارستان توحید جم ,دکتر نجفی رئیس پزشکی خانواده شهرکهای نفتی جم و قبول دعوت از سوی ایشان به بیان مسایل و مشکلات درمانی خانواده های ساکن در مجتمع مسکونی پارس جم پرداختند و خواستار برنامه ریزی مناسب و هدف گذاری دقیق برای مسایل و مشکلات بهداشتی و درمانی کارکنان وخانواده ها شدند.


دیدار دکتر مالکی رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر با خانواده ها 2

در ادامه این نشست دکتر مالکی رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر گفت:برگزاری جلسات پرسش و پاسخ را از شاخصه های مهم در زمینه تقویت تعاملات و بررسی مشکلات موجود ، پیگیری و  تلاش در جهت رفع مشکلات دانست و به بیان برنامه های کلان بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر پرداخت.

وی گفت : وظیفه ما تامین نعمت سلامت برای همه مردم است و در  این مورد درمان محوری پاسخگوی نیازها نیست و باید به سمت رویکرد سلامت محوری حرکت کنیم ما باید به مراحل قبل از درمان یعنی پیشگیری برسیم و سطوح سلامت را به ترتیب طی کنیم.

وی در ادامه به اخذ مجوز جذب یک متخصص پوست ،یک متخصص اندو (متخصص درمان ریشه دندان)، 2 مجوز جذب دندانپزشک عمومی و 2 نفر مجوز جذب فیزیوتراپ در بیمارستان توحید جم و تلاش برای اخذ مجوز متخصص دندانپزشکی اطفال اشاره کرد و گفت در آینده نزدیک پیگیر مجوز جذب پزشک فوق تخصص غدد نیز جهت ارتقاء خدمات درمانی به مراجعین می باشیم.

دیدار دکتر مالکی رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر با خانواده ها 3

همچنین دکتر مالکی با تأکید به جذب متخصصین کارا و توانمند به تأثیر بسزای این امر در تغییرات مثبت ایجاد شده اشاره نمود.

دکتر مالکی افزود: منابع مالی ما در حوزه درمان و سلامت محدود است و در چنین شرایطی رسیدن به ایده ها دست یافتنی نیست و باید براساس منابع موجود و اولویت هایی درمانی که نیاز شهرستان هست تصمیم بگیریم.

وی افزود: این جلسات فرصتی است به منظور ایجاد فضای مناسب جهت بیان نقطه نظرات و راهکارهای پیشنهادی است.

پس از صحبت های دکتر مالکی ،کارکنان و خانواده های ساکن در شهرکهای مسکونی نفت ، پیشنهادات ، انتقادات ، مشکلات و درخواست های خود در حوزه درمان و بیمارستان توحید جم اعم از (نحوه اعزام پزشکی ، مکانیزاسیون فرایند پذیرش بیمار,تجهیزات به روز آزمایشگاهی ،دستگاه سونوگرافی ،NICU،نوبت دهی اینترنتی ،نحوه برخورد صحیح پرستاران و کارکنان پذیرش و ... ) را با مسئولین بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر در میان گذاشتند.

در ادامه از طرف دکتر مالکی رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر و دکتر باقری رئیس بیمارستان توحید جم مسائل و مشکلات کارکنان و خانواده ها مورد بحث و بررسی قرار گرفتو ضمن ارائه راهکارها و پیشنهادهای لازم نتایج بدست آمده جهت برنامه ریزی لازم جمع بندی گردید.

به سوالات و درخواست های مطرح شده توسط برخی از مسئولین امور اداری شرکتهای نفت و گاز مستقر در عسلویه نیز پاسخ های لازم داده شد .

دکتر مالکی در این دیدار ،تلاش برای پاسخگویی در حیطه توانایی و مسئولیت خود در بهداشت و درمان صنعت نفت  را مورد تاکید قرار دادند.

دیدار دکتر مالکی رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر با خانواده ها 1

دیدار دکتر مالکی رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر با خانواده ها 9

دیدار دکتر مالکی رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر با خانواده ها 4

دیدار دکتر مالکی رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر با خانواده ها 6

دیدار دکتر مالکی رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر با خانواده ها 12

دیدار دکتر مالکی رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر با خانواده ها 15

دیدار دکتر مالکی رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر با خانواده ها 14
دیدار دکتر مالکی رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر با خانواده ها 8

دیدار دکتر مالکی رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر با خانواده ها 5

دیدار دکتر مالکی رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر با خانواده ها 13

۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۳:۳۶
 

دکتر مجیدی مشاور فرهنگی مقام عالی وزارت نفت و رئیس دفتر ارتباطات حوزوی وزارت نفت، با فرماندار شهرستان جم ، مدیر اجرایی ، روحانیون مستقر در مجتمع مسکونی پارس دیدار و گفتگو کرد.

علیرضا جهانگیری زاده سرپرست  روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم گفت : جلسه صمیمی و هم اندیشی مشاور فرهنگی وزیر نفت و هیئت همراه با حضور فرماندار شهرستان جم در دفتر مدیر اجرایی  این مجتمع  روز چهارشنبه 22 آبان ماه به مدت 3 ساعت برگزار گردید.

🔸وی گفت در ابتدای این جلسه حجت الاسلام رضایی چکیده ای از عملکرد برنامه های فرهنگی و مذهبی که در سطح این مجتمع برگزار شده بود را به سمع و نظر شرکت کنندگان در این جلسه رساندند .

🔹همچنین مهندس محمدی ،مدیر اجرایی  مجتمع  ضمن خوشامدگویی خدمت حاضرین اظهار داشت : برنامه ها و فعالیت های فرهنگی  خوبی با توجه به مقدورات حال حاضر شرکت ملی گاز در حال انجام می باشد که می بایست با حمایت های بیشتر مدیران و مسئولین و حمایت های وزارت نفت گستره بیشتری داشته  باشد تا بتوانیم رضایت خاطر خانواده های کارکنان ساکن را جلب نمائیم.

🔻دکتر مجیدی،مشاور فرهنگی و دبیر شورای اقامه نماز وزارت نفت در ادامه از اقدامات حوزه فرهنگی و مذهبی تقدیر و از مسئولین این مجتمع خواست تا با مشارکت حداکثری خانواده ها در راستای شکوفایی استعدادهای هنری و فرهنگی خانواده های ساکن تلاش مضاعفی نمایند .

🔺وی در خصوص برگزاری کلاس های مختلف فرهنگی و هنری ، موسیقی  و شناخت استعدادهای کارکنان ، فرزندان و همسران و معرفی آنها در سطح وزرات نفت و کشور تاکید کردند .

🔶 در پایان این جلسه فرماندار شهرستان جم با تاکید بر اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و اهمیت آن در نقش موثر صنعت نفت در  منطقه مطالبی بیان نمودند .

◼️ علیرضا جهانگیری زاده، سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم از برگزاری مراسم ویژه ایام سوگواری در پایان ماه صفر خبر داد.

جهانگیری زاده گفت : با برنامه ریزی های انجام شده ویژه برنامه های مناسبتی سه روز پایانی ماه صفر بمناسبت رحلت حضرت محمد«ص»، شهادت حضرت امام حسن مجتبی «ع» و شهادت حضرت امام رضا علیه السلام در مساجد این مجتمع برگزار می‌گردد.

🔺وی اضافه کرد : مراسم ویژه این ایام از روز شنبه چهارم الی دوشنبه ششم آبان ماه هر شب بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد پیامبر اعظم توحید و مسجدالنبی منطقه شهید تندگویان منعقد می گردد.

🔴 توضیحات تکمیلی

✅مسجد پیامبر اعظم توحید
▪️سخنران : حجت الاسلام احمد زاده
▪️ مداح : کربلایی عبدالپور

🔷 مسجدالنبی شهید تندگویان
🔻سخنران : حجت الاسلام حمیدی نیا
🔺مداح : کربلایی احمد صبرک

⏰ ساعت برگزاری مراسم : بعد از نماز مغرب و عشا

✅منتظر حضور شما محبان اهل بیت هستیم

 

 

‍ علیرضا جهانگیری زاده، سرپرست روابط عمومی و امور فرهنگی مجتمع مسکونی پارس جم از سخنرانان، مداحان اهل بیت، خادمین، بسیجیان محترم، هیئت های مذهبی و همه عزیزانی که در برپایی مراسم عزاداری دهه اول ماه محرم در مجتمع مسکونی پارس جم همکاری و تلاش نموده اند، تقدیر و تشکر کردند.
متن پیام :
« و من یعظّم شعائر الله فانّها من تقوی القلوب »
با عرض تسلیت به مناسبت شهادت جانگداز حضرت امام حسین علیه السلام، یاران باوفایش و آرزوی قبولی عزاداری های خالصانه کلیه شهروندان و همراهان محترم، به عرض می رساند مساجد و حسینیه ها در کشوری که مهد فرهنگ تشیع و میعادگاه محبان اهل بیت علیهم السلام است به عنوان اصلی ترین جایگاه، کارنامه ای پر افتخار و تجاربی ریشه دار و عمیق در سنت شکوهمند عزاداری دارند.
بی شک تلاش های ارزشمند سخنرانان و مبلغین دینی، مداحان اهل بیت (ع)، هئیت های مذهبی، خادمین مساجد، جوانان بسیجی و بانوانی که در امر پخت نذری یاریگر ما در گرامیداشت دهه اول محرم بودند موجب مجد و عظمت هر چه بیشتر این مراسم گردید.
ان شاء الله عزاداری های همگی این عزیزان در پیشگاه حضرت امام حسین (علیه السلام) مأجور خواهد بود. بنده نیز از خدمات صادقانه و خالصانه این عزیزان به دلیل آفریدن فضای حزن آلود عزای سرور و سالار شهیدان تشکر و قدردانی می نمایم.


                                                                                            والسلام علی من اتبع الهدی

 

⚫️ تعطیلی سینماهای مجتمع مسکونی پارس جم در روزهای تاسوعا و عاشورا
⛺️⛺️سید ایمان موسوی زاده، سرپرست خدمات رفاهی مجتمع مسکونی پارس جم ضمن عرض تسلیت بمناسبت ایام تاسوعا و عاشورای حسینی گفت : سینماهای مجتمع از روز یکشنبه ۱۷ لغایت ۲۰ شهریور ماه  تعطیل می باشند.

 

♨️مهندس محمدی : به زودی با اقدامات در حال انجام در خصوص تهیه و تامین آب مصرفی منطقه توحید و 372 واحدی وضعیت آبرسانی به خانواده ها بهتر خواهد شد .

🔻مدیر مجتمع مسکونی پارس جم گفت : میزان مصرف رزوانه آب منطقه توحید و 372 واحدی 2000 متر مکعب می باشد که متاسفانه به دلایل متعددی در روز های گذشته فقط 900 متر مکعب به مخازن وارد شد است .

🔺گفتنی است تامین آب مصرف از طریق شرکت پالایش گاز فجر جم و پیمانکاران مربوطه از سیراف به شهرک تامین می گردد.
🔸وی گفت به دلیل معیوب بودن لوله های ارسالی از شرکت پالایش گاز فجر جم و عدم تامین بموقع آب توسط پیمانکاران حمل آب مشکلاتی عدیده ای برای ساکنین ایجاد کرده است .

🔴 محمدی در پایان گفت با حمایت شرکت پالایش گاز فر جم و پیگیری های انجام شده اقدامات موثری در این راستا بشرح زیر انجام شده که در آینده ای نزدیک وضعیت بهتری شاهد هستیم .

✅- تعویض 1000 متر لوله آب ارسالی از فجر جم به شهرک
✅-عقد پیمان حمل آب از فجر جم و سیراف در حال اقدام می باشد
✅-عقد پیمان تهیه و حمل آب تا سقف 1400 متر مکعب روزانه ( آگهی و منتظر تعیین پیمانکار )
✅اجرای پیمان تهیه و حمل آب در  سقف معاملات متوسط در اسرع وقت در حال اقدام می باشد.

⭕️ مدیر مجتمع مسکونی پارس جم ضمن تشکر و قدر دانی از صبر و حوصله از همه خواست تا در  مصرف بهینه آب دقت لازم را انجام دهند .

آتش نشانان مجتمع مسکونی پارس جم تحت نظارت افسران آتش نشان شرکت ملی گاز ایران در آزمون آمادگی جسمانی و بدنی با هدف ارزیابی سطح آمادگی و عملکردکاری خود در این آمون شرکت کردند.
مهندس علی سینایی، سرپرست  HSE مجتمع مسکونی پارس جم بیان کرد؛ جهت حفظ آمادگی بدنی آتش نشانان در انجام عملیات های آتش نشانی در سطح مجتمع مسکونی و سطح شهرستان جم، بصورت دوره ایی و ماهانه در ایستگاه آتش نشانی مجتمع مسکونی تحت ارزیابی و آزمون های مختلف جسمانی قرار می گیرند، اما آزمون اخیر بصورت سراسری در سطح کلیه ایستگاه آتش نشانی وابسته به شرکت ملی گاز درهفت آیتم ورزشی انفرادی توسط افسران خبره آتش نشان شرکت ملی گاز انجام شده است.
مهندس علي سينائي با اعلام اينكه در آيتم هاي هفت گانه، جناب آقاي حسين تانگو، آتش نشان مجتمع مسكوني موفق به كسب ركورد در حركات كششي شده است افزود تلاش ما و مجموعه HSE بالابردن توان جسماني آتش نشانان مي باشد.
ایشان ضمن تشکر از شرکت پالایش گاز فجر جم به ویژه اداره HSE آن مجموعه و واحدهاي حراست و خدمات رفاهي مجتمع مسكوني جهت برگزاری این آزمون افزود؛ علاوه بر وجود آتش نشانان آماده و ورزیده در سطح شهرستان جم، در انجام عملیات های امدادی و اطفایی هم ما و هم دیگر ایستگاه های آتش نشانی مستقر در شهرستان به امکانات تخصصی واساسی نیازمند هستيم که اميدوارم بتوانیم با توسعه همکاری دوجانبه در مواقع بحران  ایستگاه های پيشتيبان بروز و كارآمدي داشته باشيم.

جشن عید غدیر خم فردا شنبه ۲۶ مردادماه از ساعت ۲۱ با حضور گروه بندری« هیرون » بوشهر در محوطه فرهنگسرای توحید برگزار می گردد.
✅مجری: سعید نوذری
🎻موسیقی : گروه بندری هیرون
🎭طنز : گروه هنرمندان صدا و سیمای بوشهر
♨️شنبه :۲۶ مردادماه
⏰ساعت: ۲۱
💢مکان: فرهنگسرای توحید
✅ روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم
@pjrc_ir

 

از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group