يكشنبه 24 آذر 1398 | Sunday 15 December 2019
مجتمع مسکونی پارس جم

امام جمعه شهرستان جم با مدیر اجرایی ، سرپرست روابط عمومی ، روحانیون و مبلغان مذهبی مجتمع مسکونی پارس جم در دوازدهمین روز از ماه مبارک رمضان دیدار و گفتگو کردند .
به گزارش روابط عمومی : رمضان ماه عبودیت و بندگی، ماه ضیافت الله و ماهی است که خالق هستی زیباترین میهمانی را برای بندگانش دارد.
 در روز چهارشنبه  داوزدهم  رمضان المعظم 1438 مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم باتفاق تیم فرهنگی و مذهبی این مجتمع که مساجد ، اماکن مذهبی و اداری به بیان احکام دینی، سخنرانی‌های مذهبی و اقامه نماز جماعت می‌پرداختند با امام جمعه شهرستان جم  دیدار و از رهنمود های ایشان در مسیر تبلیغ هر چه بهتر معارف دینی در این ماه پرفیض و برکت استفاده نمودند .


امام جمعه شهرستان جم در این دیدار صمیمی ضمن تاکید بر وظیفه و رسالت خطیر ترویج فرهنگ اسلامی و مذهبی روحانیون و مبلغین گفت : با توجه به تنوع فرهنگ ها و اقوام مختلف در شهرک های مسکونی  باید با کار فرهنگی مضاعف و سلسله جلسات متعدد در حوزه فرهنگی دینی و با دعوت از کارشناسان برجسته مذهبی در راستای تعالیم اسلام گام های مثبتی برداریم .


حجت الاسلام گنجی ابراز خوشحالی کرد که مسئولین مجتمع مسکونی دغدغه دین و احکام الهی دارند و با اجرای برنامه های مختلف مذهبی و حضور کارشناسان فرهیخته در شهرک های مسکونی گاز در این راستا تلاش و پیگیری می کنند .

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

چطور فنگ شویی خوبی در خانه ایجاد کنیم؟

چطور فنگ شویی خوبی در خانه ایجاد کنیم؟ (مجموعه نگاه دوربین)

در این مطلب تلاش میکنیم تا با ارائه راه‌حل‌های فنگ شویی ، ...

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group