دوشنبه 23 تير 1399 | Monday 13 July 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

امام جمعه شهرستان جم با مدیر اجرایی ، سرپرست روابط عمومی ، روحانیون و مبلغان مذهبی مجتمع مسکونی پارس جم در دوازدهمین روز از ماه مبارک رمضان دیدار و گفتگو کردند .
به گزارش روابط عمومی : رمضان ماه عبودیت و بندگی، ماه ضیافت الله و ماهی است که خالق هستی زیباترین میهمانی را برای بندگانش دارد.
 در روز چهارشنبه  داوزدهم  رمضان المعظم 1438 مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم باتفاق تیم فرهنگی و مذهبی این مجتمع که مساجد ، اماکن مذهبی و اداری به بیان احکام دینی، سخنرانی‌های مذهبی و اقامه نماز جماعت می‌پرداختند با امام جمعه شهرستان جم  دیدار و از رهنمود های ایشان در مسیر تبلیغ هر چه بهتر معارف دینی در این ماه پرفیض و برکت استفاده نمودند .


امام جمعه شهرستان جم در این دیدار صمیمی ضمن تاکید بر وظیفه و رسالت خطیر ترویج فرهنگ اسلامی و مذهبی روحانیون و مبلغین گفت : با توجه به تنوع فرهنگ ها و اقوام مختلف در شهرک های مسکونی  باید با کار فرهنگی مضاعف و سلسله جلسات متعدد در حوزه فرهنگی دینی و با دعوت از کارشناسان برجسته مذهبی در راستای تعالیم اسلام گام های مثبتی برداریم .


حجت الاسلام گنجی ابراز خوشحالی کرد که مسئولین مجتمع مسکونی دغدغه دین و احکام الهی دارند و با اجرای برنامه های مختلف مذهبی و حضور کارشناسان فرهیخته در شهرک های مسکونی گاز در این راستا تلاش و پیگیری می کنند .

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group