شنبه 23 آذر 1398 | Saturday 14 December 2019
مجتمع مسکونی پارس جم

جشن میلاد کریم اهلبیت و شبی با قرآن با حضور قاریان ، حافظان و گروه تواشیح بین المللی اسراء در مجتمع مسکونی پارس جم برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی : عبدالحسن زمانی سرپرت روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم ضمن اعلام این خبر گفت : جشن میلاد امام حسن مجتبی «ع» و شبی با قرآن با حضور بسیار خوب خانواده های کارکنان نفت و گاز ساکن در این مجتمع ، جمعه شب 19 خردادماه مصادف با شب میلاد امام دوم شیعیان جهان در مسجدد پیامبر اعظم «ص» برگزار شد .

عبدالحسن زمانی اظهار داشت : این ویژه برنامه با هدف ترویج فرهنگ شعائر اسلامی ، اشاعه فرهنگ قرآنی ومعرفی ائمه اطهار با محوریت قرآن و مسجد در این مجتمع برپا شد .

گفتنی است در این مراسم برنامه های از قبیل : تلاوت کلام الله مجید توسط استاد قانعی یکی از قاریان برجسته کشور ، مولود خوانی سید میرزایی ، اجرای تواشیح و سرود تویط گروه همخوانی اسراء ، اجرای متفاوت برادران حبیبی حافظان کل قرآن و سفیران ایران در کل دنیا ، پخش زیارت خاصه امام حسن مجتبی «ع» ، پخش کلیپ های مناسبتی و اهداء هدیه به شرکت کنندگان به قید قرعه و افرادی که اسم آنها به حسن و مجتبی مزین شده ، با شور و هیجان خاصی اجرا شد .

گفتنی است مراسم صرف افطاری بعد از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء به همت واحد روابط عمومی برپا شد .

گزارش تصویری جشن امام حسن مجتبی «ع»

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

چطور فنگ شویی خوبی در خانه ایجاد کنیم؟

چطور فنگ شویی خوبی در خانه ایجاد کنیم؟ (مجموعه نگاه دوربین)

در این مطلب تلاش میکنیم تا با ارائه راه‌حل‌های فنگ شویی ، ...

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group