دوشنبه 16 تير 1399 | Monday 6 July 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

جشن میلاد کریم اهلبیت و شبی با قرآن با حضور قاریان ، حافظان و گروه تواشیح بین المللی اسراء در مجتمع مسکونی پارس جم برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی : عبدالحسن زمانی سرپرت روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم ضمن اعلام این خبر گفت : جشن میلاد امام حسن مجتبی «ع» و شبی با قرآن با حضور بسیار خوب خانواده های کارکنان نفت و گاز ساکن در این مجتمع ، جمعه شب 19 خردادماه مصادف با شب میلاد امام دوم شیعیان جهان در مسجدد پیامبر اعظم «ص» برگزار شد .

عبدالحسن زمانی اظهار داشت : این ویژه برنامه با هدف ترویج فرهنگ شعائر اسلامی ، اشاعه فرهنگ قرآنی ومعرفی ائمه اطهار با محوریت قرآن و مسجد در این مجتمع برپا شد .

گفتنی است در این مراسم برنامه های از قبیل : تلاوت کلام الله مجید توسط استاد قانعی یکی از قاریان برجسته کشور ، مولود خوانی سید میرزایی ، اجرای تواشیح و سرود تویط گروه همخوانی اسراء ، اجرای متفاوت برادران حبیبی حافظان کل قرآن و سفیران ایران در کل دنیا ، پخش زیارت خاصه امام حسن مجتبی «ع» ، پخش کلیپ های مناسبتی و اهداء هدیه به شرکت کنندگان به قید قرعه و افرادی که اسم آنها به حسن و مجتبی مزین شده ، با شور و هیجان خاصی اجرا شد .

گفتنی است مراسم صرف افطاری بعد از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء به همت واحد روابط عمومی برپا شد .

گزارش تصویری جشن امام حسن مجتبی «ع»

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group