دوشنبه 23 تير 1399 | Monday 13 July 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

همزمان با شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان ،دومین شب از لیالی قدر و شب شهادت مولای متقیان حضرت علی(ع)، خانواده های کارکنان نفت و گاز ساکن دعای جوشن کبیر را زمزمه کردند و برای شهادت مظلومانه امام اول شیعیان، اشک ماتم ریختند.

به گزارش روابط عمومی ، شرکت کنندگان در این مراسم، همراه و همدل با دهها میلیون نفر از هموطنان در ایران اسلامی، 'الغوث، الغوث ...' گویان و اشک ریزان، در این شب آمرزش گناهان از خداوند طلب مغفرت کردند و با به سر گرفتن قرآن و زمزمه 'بکَ یا الله...' در این شب نزول کتاب آسمانی، با خدای خود به راز و نیاز پرداختند.

شرکت کنندگان در این مراسم همزمان با انجام اعمال ویژه دومین شب از لیالی قدر و مدیحه سرایی، برای شهادت مظلومانه نخستین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت اشک ماتم ریختند .

عبدالحسن زمان سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم ، در دومین شب از لیالی شب قدر، به توصیف اهمیت، فضیلت و ویژگی های این شب پرداخت و شب قدر را بهترین شب برای طلب بخشش از خداوند و رفتن به سوی دربهای توبه توصیف کرد.

گفتنی است مراسم شب های احیاء ( 19، 21 و 23) با حضور خانواده های کارکنان نفت و گاز ساکن در این مجتمع در مسجدد پیامبر اعظم ـ«ص» و مسجد النبی «ص» و فاطمیه 372 واحدی برگزار می گردد .

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group