يكشنبه 24 آذر 1398 | Sunday 15 December 2019
مجتمع مسکونی پارس جم

همزمان با شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان ،دومین شب از لیالی قدر و شب شهادت مولای متقیان حضرت علی(ع)، خانواده های کارکنان نفت و گاز ساکن دعای جوشن کبیر را زمزمه کردند و برای شهادت مظلومانه امام اول شیعیان، اشک ماتم ریختند.

به گزارش روابط عمومی ، شرکت کنندگان در این مراسم، همراه و همدل با دهها میلیون نفر از هموطنان در ایران اسلامی، 'الغوث، الغوث ...' گویان و اشک ریزان، در این شب آمرزش گناهان از خداوند طلب مغفرت کردند و با به سر گرفتن قرآن و زمزمه 'بکَ یا الله...' در این شب نزول کتاب آسمانی، با خدای خود به راز و نیاز پرداختند.

شرکت کنندگان در این مراسم همزمان با انجام اعمال ویژه دومین شب از لیالی قدر و مدیحه سرایی، برای شهادت مظلومانه نخستین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت اشک ماتم ریختند .

عبدالحسن زمان سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم ، در دومین شب از لیالی شب قدر، به توصیف اهمیت، فضیلت و ویژگی های این شب پرداخت و شب قدر را بهترین شب برای طلب بخشش از خداوند و رفتن به سوی دربهای توبه توصیف کرد.

گفتنی است مراسم شب های احیاء ( 19، 21 و 23) با حضور خانواده های کارکنان نفت و گاز ساکن در این مجتمع در مسجدد پیامبر اعظم ـ«ص» و مسجد النبی «ص» و فاطمیه 372 واحدی برگزار می گردد .

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

چطور فنگ شویی خوبی در خانه ایجاد کنیم؟

چطور فنگ شویی خوبی در خانه ایجاد کنیم؟ (مجموعه نگاه دوربین)

در این مطلب تلاش میکنیم تا با ارائه راه‌حل‌های فنگ شویی ، ...

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group