يكشنبه 24 آذر 1398 | Sunday 15 December 2019
مجتمع مسکونی پارس جم

روز قدس روایت ادای تکلیف بود، نه گرمای هوا مردم را از آمدن دلسرد کرد و نه زبان روزه  ازحضور مردمان این خطه از سرزمین اسلامی – شهرستان جم -  کاست .

به گزارش روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم :   مردم شهرستان جم  دیروز در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور باشکوه خود در راهپیمایی روزجهانی قدس با شعارهای «الله اکبر»، «مرگ براسرائیل» و«مرگ بر امریکا» در گرمای شدید هوا بار دیگر فریاد عدالت خواهی و ظلم ستیزی سر دادند.
طوفان خشم ملت ایران از جنایات صهیونیسم که تجسم واقعی آن رژیم غاصب اسرائیل است برای سی و هشتمین سال متوالی در ایران اسلامی بپا شد.
دفاع از مظلوم، ترک و کرد و لر و ترکمن و بلوچ ندارد، حضورملت، مثل همیشه یکپارچه است، از شمال و جنوب گرفته تا شرق و غرب، از خزر تا خلیج‌فارس، از هامون تا ارومیه، از زاگرس و البرز تا کویر ایران؛ همه حضور و صحنه حمایت از فلسطین است.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی : دیروز خیابان‌ ها و آسمان شهر جم شاهد حضور مردم روزه دار و حق طلب بود تا بار دیگر نفرت خود را از صهیونیسم جهانی و حامیان منطقه‌ای آن اعلام و با ملت مظلوم فلسطین تجدید پیمان کنند.
مسئولین ، کارکنان و خانواده های شرکت های نفت و گاز ساکن در مجتمع مسکونی پارس جم دوشادوش دیگر مردمان شهرستان جم در این راهپیمایی شرکت کردند .

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

چطور فنگ شویی خوبی در خانه ایجاد کنیم؟

چطور فنگ شویی خوبی در خانه ایجاد کنیم؟ (مجموعه نگاه دوربین)

در این مطلب تلاش میکنیم تا با ارائه راه‌حل‌های فنگ شویی ، ...

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group