چهارشنبه 12 آذر 1399 | Wednesday 2 December 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

مسئول آتش نشانی مجتمع مسکونی پارس از رزمایش داخلی آتش‌نشانی در سطح این مجتمع خبر داد.
   به گزارش روابط عمومی ،حسن قاسمی مسئول آتش نشانی مجتمع گفت :  در راستاي اجراي تصميمات مديريت اين مجتمع و به منظور حفظ آمادگي كليه پرسنل آتش نشانی HSE مجتمع پارس جم در شرايط اضطراري و بحران در سطح مجتمع مسکونی پارس جم وبالابردن توانایی پرسنل اتش نشانی در برابر حوادث  وجهت هماهنگی بیشتر واحد های مربوط   در تاريخ 22/04/96 رزمايش  داخلي با موضوع آتش سوزی مخزن گازوئیل در انبار واقع در بلوار بان در شهرک تندگویان  با حضوركليه واحدهاي مربوطه در سطح مجتمع مسکونی برگزار شد
حسن قاسمی صبح امروز در آیین برگزاری رزمایش آتش سوزی دراین مجتمع اظهار داشت: رعایت مسایل ایمنی از مهم‌ترین اولویت‌هاست و در سال‌های اخیر در این مسیر اهتمام خوبی داشته‌ایم.
افسر آتش نشانی مجتمع خاطر نشان کرد: این رزمایش با نظارت رئیس و مسئول ایمنی و آتش‌نشانی مجتمع، سرپرست حراست در منطقه شهید تندگویان برگزار شد.
وی ضمن تشکر از تمام واحدهایی که در این رزمایش همکاری کرده‌اند ابراز داشت: این رزمایش به دنبال ابلاغ طرح و دستورالعمل مشخص و به‌منظور افزایش توان عملیاتی و هماهنگی بیشتر بین پرسنل صورت گرفته است.
وی هدف از این مانور را ارزیابی و ایجاد هماهنگی بین واحدهای مستقر در شهرک دانست و تصریح کرد: به دنبال این رزمایش عملکرد تمام واحدهای مختلف خدماتی شهرک در شرایط اضطراری و بحران مورد ارزیابی قرار گرفته است.
قاسمی اطیمنان از سلامت منابع، وسایل و تجهیزات امداد و نجات،‌ امداد و درمان و اطفای حریق را از دیگر اهداف رزمایش انجام شده دانست و گفت: خوشبختانه در این زمینه نیز شاهد عملکرد خوبی بودیم.
وی همچنین ارزیابی عملکرد سیستم‌های مخابراتی و ارتباطی در مورد شرایط اضطراری و بحران و حفاظت از محیط زیست و جلوگیری از تخریب عوامل اصلی محیط زیست را از دیگر اهداف رزمایش دانست.
حسن قاسمی بیان کرد: از تمام توان و ظرفیت موجود برای بهبود وضعیت ایمنی و مسایل زیست محیطی در این منطقه بهره می‌بریم و هیچ فرصتی را هدر نخواهیم داد.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group