چهارشنبه 12 آذر 1399 | Wednesday 2 December 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

همایش چگونه با نشاط تر باشیم به همت ستاد مردمی خانواده با نشاط شهرستان جم در سالن فرهنگسرای با حضور اقشار مختلف مردم 21 تیرماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی :  برگزاری همایش حجاب وعفاف در مجتمع مسکونی پارس جم با حضور مسولین ،خانواده های ساکن وشهروندان جمی با همکاری نهادهای فرهنگی برگزار گردید.
در این همایش حجت الاسلام هوشمند کارشناس فرهنگی این مجتمع بابیان نکاتی از قران وروایات در مورد اهمیت مقوله حجاب ونیاز جامعه به حیاوعفت به چند نمونه عفت وحیا در زندگی اهلبیت اشاره کرد وخواستار انتقال این مفاهیم  ارزشی  به نسل نوجوان وجوان امروز  شد

حجت الاسلام هوشمند، کارشناس فرهنگی مجتمع مسکونی پارس جم  در همایش خانواده با نشاط  از دیدگاه اهل بیت(ع) که با حضور قشرهای مختلف مردمی در سالن شهید موسوی زاده فرهنگسرای توحید برگزار شد، اظهار داشت: خانواده متکامل ، خانواده ای است که به کمال رسیده و احساس آرامش و امنیت در آن موج می‏زند و این احساس در بین اعضای خانواده رد و بدل می‎شود.
 وی افزود: نمونه کامل و بهترین وجه زندگی و خانواده متکامل و موفق را می‎توان در زندگی ائمه اطهار(ع) به ویژه در زندگی حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) و آنهایی که این راه و روش را سرلوحه خود قرار داده‎اند، مشاهده کرد.
همچنین  در این همایش دکتر ایزدی استاد دانشگاه  در خصوص خانواده موفق، پر نشاط و پویا مطالب ارزنده ای بیان کردند .

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group