چهارشنبه 12 آذر 1399 | Wednesday 2 December 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

آئین تودیع حجت الاسلام سید علیرضا آرامی امام جماعت مسجد پیامر اعظم «ص» مجتمع مسکونی پارس جم با حضور نمازگزاران و مدیراجرایی این مجتمع برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ، عبدالحسن زمانی سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم ضمن اعلام این خبر گفت : مراسم تودیع امام جماعت مسجد پیامبر اعظم «ص» منطقه توحید روز سه شنبه هفتم مردادماه 96 با حضور جمعی از نمازگزاران و مسئولین این مجتمع بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء برگزار گردید .

در این مراسم که مدیر اجرایی ، کارشناس فرهنگی و مذهبی مجتمع و جمعی از سرپرستان حضور داشتند ، ضمن تقدیر از حجت الاسلام آرامی در مدت حضور ایشان در این مجتمع بعنوان امام جماعت مسجد پیامبر اعظم «ص» از زحمات ، تلاش ها و پیگیری ایشان در خصوص راه اندازی دارالقرآن برادران نیز تقدیر نمودند .

محمود طاهری مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم با بیان اینکه حضور حجت الاسلامی آرامی در این مجتمع بعنوان امام جماعت مسجد پیامبر اعظم «ص» باعث رونق فعالیت های فرهنگی ، مذهبی و قرآنی شد ، اظهار داشت : گرچه دوست نداریم از حضور ایشان خداحافظی کنیم اما بواسطه اینکه ایشان باید در جایی دیگر  و درجبهه ای دیگر به نشر معارف اسلامی بپردازند برای ایشان آرزوی موفقیت و بهروزی می نمائیم .

حجت الاسلام آرامی در پایان برنامه از همکاری ، مساعدت ، همراهی و همگامی مدیران ، مسئولین ، نمازگزاران ، ساکنین مجتمع ، کارکنان نفت و گاز  و خانواده هایی که در برپایی مراسمات معنوی ، مذهبی و فرهنگی با ایشان همراه بودند تقدیر و تشکر نمودند .

گفتنی است حجت الاسلام سید علیرضا آرامی از سوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه بعنوان امام جمعه شهر گرمسار معرفی شدند .

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group