يكشنبه 24 آذر 1398 | Sunday 15 December 2019
مجتمع مسکونی پارس جم

آئین تودیع حجت الاسلام سید علیرضا آرامی امام جماعت مسجد پیامر اعظم «ص» مجتمع مسکونی پارس جم با حضور نمازگزاران و مدیراجرایی این مجتمع برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ، عبدالحسن زمانی سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم ضمن اعلام این خبر گفت : مراسم تودیع امام جماعت مسجد پیامبر اعظم «ص» منطقه توحید روز سه شنبه هفتم مردادماه 96 با حضور جمعی از نمازگزاران و مسئولین این مجتمع بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء برگزار گردید .

در این مراسم که مدیر اجرایی ، کارشناس فرهنگی و مذهبی مجتمع و جمعی از سرپرستان حضور داشتند ، ضمن تقدیر از حجت الاسلام آرامی در مدت حضور ایشان در این مجتمع بعنوان امام جماعت مسجد پیامبر اعظم «ص» از زحمات ، تلاش ها و پیگیری ایشان در خصوص راه اندازی دارالقرآن برادران نیز تقدیر نمودند .

محمود طاهری مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم با بیان اینکه حضور حجت الاسلامی آرامی در این مجتمع بعنوان امام جماعت مسجد پیامبر اعظم «ص» باعث رونق فعالیت های فرهنگی ، مذهبی و قرآنی شد ، اظهار داشت : گرچه دوست نداریم از حضور ایشان خداحافظی کنیم اما بواسطه اینکه ایشان باید در جایی دیگر  و درجبهه ای دیگر به نشر معارف اسلامی بپردازند برای ایشان آرزوی موفقیت و بهروزی می نمائیم .

حجت الاسلام آرامی در پایان برنامه از همکاری ، مساعدت ، همراهی و همگامی مدیران ، مسئولین ، نمازگزاران ، ساکنین مجتمع ، کارکنان نفت و گاز  و خانواده هایی که در برپایی مراسمات معنوی ، مذهبی و فرهنگی با ایشان همراه بودند تقدیر و تشکر نمودند .

گفتنی است حجت الاسلام سید علیرضا آرامی از سوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه بعنوان امام جمعه شهر گرمسار معرفی شدند .

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

چطور فنگ شویی خوبی در خانه ایجاد کنیم؟

چطور فنگ شویی خوبی در خانه ایجاد کنیم؟ (مجموعه نگاه دوربین)

در این مطلب تلاش میکنیم تا با ارائه راه‌حل‌های فنگ شویی ، ...

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group